3946dec89c5ff661e1fb03eb397db3769d5ac525_small

Priesol Daniel


je krásné si dobře zahrát,ale krásnější je si dobře zahrát a ještě vyhrát!!!

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 19 26 8 42.22%
2015/2016 44 17 27 0 38.64%
2014/2015 46 18 24 11 39.13%
2013/2014 41 22 18 5 53.66%
Celkem: 176 76 95 24 43.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 3 3 0 50.00%
2014/2015 12 6 5 0 50.00%
Celkem: 18 9 8 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří Sc:2
Červenec/Srpen Fajmon Jan Sc:2
Červenec/Srpen Třos Milan Sc:2
Červenec/Srpen Czepiec Marian Sc:2
Červen Procák Vladimír Sc:2
Červen Pelikán Aleš Sc:2
Červen Horkel Petr Sc:2
Červen Lanča Jaroslav Sc:2
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Pustka Jiri 2:Sc
Květen Krkoška Libor 0:2
Květen Brokeš Jiří 2:0
Duben Kostka Zdeněk 2:1
Duben Lanča Jaroslav 0:2
Duben Travinský Víťa 2:1
Duben Oborný Tomáš 2:0
Březen Grohman Stanislav 2:1
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Březen Špála Tomáš 0:2
Březen Fajmon Jan 1:2
Únor Padrta Karel 2:0
Únor Oswald Petr 1:2
Únor Baldrman Ondřej 2:1
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Leden Ščigel Jiří 2:0
Leden Maceček Jan 2:0
Leden Hrabec Radomír 1:2
Leden Spáčil Lukáš 2:1
Prosinec Padrta Karel 0:2
Prosinec Kostka Zdeněk 0:2
Prosinec Špála Tomáš 2:1
Prosinec Lanča Jaroslav 2:Sc
Listopad Litschmann Aleš 1:2
Listopad Maceček Jan 2:1
Listopad Janoš Petr 2:0
Listopad Baldrman Ondřej 2:1
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Moravec René 2:Sc
Říjen Mlýnek Roman 0:2
Říjen Spáčil Lukáš 0:2
Říjen Franek Pavel 2:0
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Třos Milan 1:2
Září Horkel Zdeněk 0:2
Září Koval Slávek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zeman Marek 0:2
Červenec / Srpen Bonobo Milan 1:2
Červenec / Srpen Koval Slávek 1:2
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 2:0
Červen Maceček Jan 2:Sc
Červen Kříž Petr 2:0
Červen Hanzl Jan 0:2
Květen Janoš Petr 1:2
Květen Koval Slávek 0:2
Květen Vašíček Jiří 0:2
Květen Pelikán Aleš 2:0
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Ptáček Josef 0:2
Duben Vlček Vojtěch 1:2
Duben Gelnar Marek 0:2
Březen Maceček Jan 1:2
Březen Vašíček Karel 2:1
Březen Stachovič Martin 1:2
Březen Procák Vladimír 2:0
Únor Svrček Jan 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Kozelský Martin 1:2
Únor Plaček Honza 2:0
Leden Stachovič Martin 1:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Cvitanovič Alena 2:0
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Holain Jiří 0:2
Prosinec Broulík Aleš 2:0
Prosinec Ptáček Libor 1:2
Listopad Vašek Martin 0:2
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:1
Listopad Stachovič Martin 1:2
Říjen Plaček Honza 0:2
Říjen Cvitanovič Alena 2:0
Říjen Zůbek Jiří 2:1
Říjen Merta Marek 2:0
Září Krkoška Libor 1:2 2
Září Vlček Vojtěch 0:2
Září Ptáček Josef 0:2
Září Vašíček Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mlynář David Sc:Sc
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena Sc:2
Červenec / Srpen Minkovič David Sc:Sc
Červenec / Srpen Václavík Marek Sc:2
Červen Kyselý Petr Sc:2
Červen Litschmann Aleš Sc:2
Červen Vaníček Dalibor Sc:Sc
Červen Riedl Pavel Sc:Sc
Květen Zeman Marek 0:2 3
Květen Naar Lukáš 2:1
Květen Vašíček Karel 2:1
Květen Rubeš Pavel 0:2
Duben Fojtášek Radim 0:2
Duben Kříž Dušan 2:0
Duben Vašíček Jiří 1:2
Duben Kozelský Martin 2:0
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Oswald Petr 0:2
Březen Vaníček Dalibor 1:2
Březen Kyselý Petr 2:0
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Zeman Marek 2:1
Únor Stachovič Martin 0:2
Únor Klečková Stanislava 2:1 6
Leden Vašíček Jiří 2:1 3
Leden Špála Tomáš 1:2 3
Leden Petruška Kamil Sc:2
Leden Šťastný Jiří Sc:2
Leden Stachovič Martin Sc:2
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Kyselý Petr 0:2
Prosinec Černý Martin 0:2
Prosinec Fojtášek Radim 2:0
Listopad Riedl Pavel 2:1
Listopad Rubeš Pavel 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Václavík Marek 2:0
Říjen Kyselý Petr 1:2
Říjen Chreno Petr 2:0
Září Plachký Jakub 2:0
Září Fojtášek Radim 1:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Slíva Radim 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vybíral Aleš Sc:Sc
Červen Spáčil Lukáš Sc:2
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Broulík Aleš Sc:2
Květen Slíva Radim 2:1
Květen Holain Jiří 0:2
Květen Rubeš Pavel 1:2
Květen Chovanec Martin 2:0
Květen Stachovič Martin Sc:2
Duben Minkovič David 2:0
Duben Kyselý Petr 0:2
Duben Chreno Petr 2:0
Duben Kahún Patrik 0:2
Březen Židek Václav 2:1
Březen Kozelský Martin 0:2
Březen Fojtášek Radim 1:2
Březen Mach Vladimír 2:Sc 1
Únor Branc Petr 2:0
Únor Richtar Jan 1:2
Únor Petruška Kamil 2:1
Únor Máj Tomáš 2:0
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Vlček Jaroslav 2:1
Leden Brokeš Jiří 1:2
Leden Minkovič David 2:Sc
Prosinec Klimscha Dominik 2:0
Prosinec Máj Tomáš 0:2
Prosinec Kukučka Pavel 0:2
Prosinec Budiš Pavel 2:0
Listopad Naar Lukáš 2:0
Listopad Kotek Honza 2:0
Listopad Holub Radek 2:0
Listopad Guznar Jan 2:0
Říjen Plecáková Michaela 2:Sc
Říjen Kotásková Kateřina 2:0
Říjen Barabáš Ladislav 0:2
Říjen Branc Petr 2:0
Září Stachovič Martin 0:2
Září Guznar Jan 2:0
Září Kyselý Petr 0:2
Září Mayerová Petra 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Lalík David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Máj Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Porubský Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kopečný Marcel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plaček Honza 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Mlynář David 1:1