5fdb06c1f2e5ed5017fecb639520ab0a35b4d468_small

Suchomel Václav


čest a slávu..:-)

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 44 10 33 19 22.73%
2013/2014 36 21 15 0 58.33%
Celkem: 80 31 48 19 38.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horák Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Tračík Štěpán Sc:2
Červenec / Srpen Papcunová Eva Sc:2
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Kotásková Kateřina Sc:2
Červen Kleibertová Věra Sc:2
Červen Palkovský Adam Sc:2
Červen Papcun Petr Sc:2
Květen Němec Petr Sc:Sc
Květen Drastich Lukáš Sc:2
Květen Kotásková Kateřina Sc:2
Květen Lembard Ondřej Sc:2
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Vašek Martin Sc:2
Duben Hrnčárková Zuzana 0:2
Duben Krejčí Martin 1:2
Březen Plachý Martin 0:2
Březen vymazáno vymazáno 2:0
Březen Nociar Lukáš 2:1
Březen Plachký Jakub 0:2
Únor Záveský Petr 0:2
Únor Lalík David 2:0
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Leden Májová Renáta 0:2
Leden Boštík Kamil Sc:2
Leden Smékal Petr Sc:2
Leden Bajger Jindřich Sc:2
Prosinec Merta Marek Sc:2
Prosinec Zůbek Jiří Sc:2
Prosinec Nociar Lukáš Sc:2
Prosinec Máj Tomáš Sc:2
Listopad Fojtášková Blanka 0:2
Listopad Holain Jan 1:2
Listopad Hrnčárková Zuzana 1:2
Listopad Guznar Jan 2:0
Říjen Plachý Martin 2:Sc
Říjen Naar Lukáš 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:1
Říjen Halfar Pavel 0:2
Září Nociar Lukáš 0:2
Září Broulík Aleš 0:2
Září Budiš Pavel 0:2
Září Vlček Jaroslav 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Budiš Pavel 1:2
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Fuks Petr 2:Sc
Červen Branc Petr 2:1
Květen Guznar Jan 2:1
Květen Budiš Pavel 0:2
Květen Naar Lukáš 0:2
Květen Mach Vladimír 2:Sc
Duben Litschmann Aleš 0:2
Duben Trnka René 0:2
Duben Jakel Radim 2:0
Duben Chrenová Karina 2:0
Březen Máj Tomáš 2:Sc
Březen Farago Vojtěch 0:2
Březen Nociar Lukáš 2:0
Březen Plachký Jakub 0:2
Únor Marec Ján 2:0
Únor Pavlík Libor 2:0
Únor Židková Dana 2:0
Únor Orság Dalibor 2:0
Leden Litschmann Aleš 0:2
Leden Fojtášek Radim 0:2
Leden Kotek Honza 1:2
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Tauber Lukáš 1:2
Prosinec Petruška Kamil 0:2
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Jakel Radim 0:2
Listopad Bajgar Lukáš 0:2
Listopad Brokeš Jiří 2:1
Listopad Barabáš Ladislav 0:2
Listopad Setlová Petra 2:1
Říjen Židková Dana 2:0
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Harok Tomáš 2:0
Říjen Horčičák Tomáš 2:0