Avatars_small

Doubek Jan

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 0 4 0 0.00%
2018/2019 43 15 28 14 34.88%
2017/2018 26 9 17 5 34.62%
Celkem: 73 24 49 19 32.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Kubáček Vojtěch 0:2
Září Minarčík Tomáš 0:2
Září Chalupa Vítězslav 0:2
Září Veselý Roman 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír Sc:2
Červenec/Srpen Grulich Ladislav 0:2
Červenec/Srpen Křižanová Božena Sc:2
Červenec/Srpen Bedrlík David 2:0
Červen Bedrlík David 2:Sc
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Červen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Němcová Klára 2:Sc
Květen Seget Martin 2:Sc
Květen Kotassek Martin 2:Sc
Květen Pácl Petr 2:Sc
Květen Brožek Václav 2:Sc
Duben Kofránek Radim 0:2
Duben Kubínek Jiří 0:2
Duben Lembard Tomáš 0:2
Duben Němcová Klára 2:0
Duben Kalvarová Ivana Sc:2
Březen Sechra David 0:2
Březen Bednařík Jan 1:2
Březen Ulman Vladimír 1:2
Březen Detáry Jakub 0:2
Únor Brožek Václav 2:0
Únor Benada Radek 0:2
Únor Jančík Mikuláš 0:2
Prosinec Křižanová Božena Sc:2
Prosinec Bláha Roman Sc:2
Prosinec Vlček Lukáš Sc:2
Prosinec Kalvar Tomáš Sc:2
Prosinec Bedrlík David Sc:2
Listopad Šefčík Petr Sc:2
Listopad Pácl Petr Sc:2
Listopad Václavek Martin Sc:2
Listopad Kubisz Michael Sc:2
Říjen Vlček Lukáš 2:Sc
Říjen Kuboňová Lenka 2:0
Říjen Kovár Vojtěch Sc:2
Říjen Doleček Jiří 1:2
Září Koběluš Jaromír 0:2
Září Goldstein Igor 2:Sc
Září Lembard Tomáš 0:2
Září Prchal Dušan Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kňazovčík Jiří Jan Sc:2
Červenec / Srpen Riegel Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Kučerová Martina Sc:2
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:2
Červen Kučerová Martina 1:2
Červen Maťovka Marek 1:2
Červen Švec Rostislav 2:Sc
Červen Vlček Lukáš 2:0
Květen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Bartecká Jana 2:1
Květen Hrabcová Jana 1:2
Květen Vrána Josef Sc:2
Květen Michel Lukáš 0:2
Duben Čuraj Karel 2:Sc
Duben Goldstein Igor 2:Sc
Duben Kovár Vojtěch 1:2
Duben Vrána Josef 2:0
Duben Vlček Lukáš 2:0
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Březen Kupčík Miroslav 2:Sc
Březen Kalvarová Ivana 1:2
Březen Čvandová Ivana 1:2
Únor Vychodil Tomáš 0:2
Únor Volný Martin 0:2
Únor Koběluš Jaromír 0:2
Únor Vildomcová Lucie 0:2