Avatars_small

Kalvar Tomáš

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 28 10 18 0 35.71%
2018/2019 45 23 22 0 51.11%
2017/2018 44 22 22 0 50.00%
2016/2017 46 21 25 0 45.65%
Celkem: 167 77 90 0 46.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Minár Marek
Říjen Maniur Tomas
Říjen Mironidis Radek
Říjen Wojkowský Radim
Září Tota Martin 0:2
Září Grussmannová Jana 0:2
Září Pácal Miloslav 0:2
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Maťovka Marek 2:Sc
Červenec-Srpen Grulich Ladislav 2:Sc
Červenec-Srpen Wollný Adam 2:1
Březen-Červen Dvořák Marek 0:2
Březen-Červen Grussmannová Jana 1:2
Březen-Červen Kubínek Jiří 0:2
Březen-Červen Bourek Luboš 0:2
Březen-Červen Bárová Petra 1:2
Únor Zinglar David 2:Sc
Únor Schwarz Stanislav 0:2
Únor Holaň Filip 1:2
Únor Fromelius Martin 2:0
Leden Augustin Michal 2:0
Leden Konkolský Roman 2:0
Leden Hemzal Marek 2:Sc
Leden Lembard Tomáš 2:Sc
Prosinec Kolmáš petr 0:2
Prosinec Grussmannová Jana 0:2
Prosinec Doleček Jiří 0:2
Prosinec Maršíková Lenka 0:2
Listopad Wojkowský Radim 0:2
Listopad Bárová Petra 2:Sc
Listopad Herudek Erik 0:2
Listopad Vencl Radek 0:2
Říjen Kubáček Vojtěch 0:2
Říjen Bárová Petra 1:2
Říjen Vencl Radek 0:2
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Pernica Josef 2:Sc
Červenec/Srpen Maťovka Marek 2:0
Červenec/Srpen Kalvarová Ivana 2:0
Červen Matulová Táňa 0:2
Červen Lembard Tomáš 2:Sc
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Václavík Petr 1:2
Květen Papachristodoulou Nikos 0:2
Květen Sukeník Vladimír 0:2
Květen Hruška Jakub 0:2
Květen Pácal Miloslav 2:Sc
Duben Richtar Jan 2:Sc
Duben Sechra David 2:1
Duben Grochal Lumír 0:2
Duben Bečák Patrik 2:Sc
Březen Václavík Petr 2:0
Březen Drtil Tomáš 0:2
Březen Seget Martin 2:1
Březen Tota Martin 0:2
Únor Křižanová Božena 2:Sc
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Gelnar Roman 0:2
Únor Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Kubisz Michael 2:Sc
Leden Doleček Jiří 0:2
Leden Lembard Tomáš 2:Sc
Leden Tota Martin 1:2
Prosinec Bláha Roman 2:Sc
Prosinec Bedrlík David 2:0
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Doubek Jan 2:Sc
Prosinec Vlček Lukáš 2:0
Listopad Benada Radek 2:Sc
Listopad Kotassek Martin 0:2
Listopad Frydrychova Jana 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:1
Říjen Kotassek Martin 2:0
Říjen Urban František 0:2
Říjen Hric Jan 0:2
Říjen Vildomcová Lucie 0:2
Září Hrabcová Jana 2:0
Září Sepeši Marian 0:2
Září Křižanová Božena 1:2
Září Chalupa Vítězslav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Serbus Michal 1:2
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk 0:2
Červenec / Srpen Vašenka Michal 0:2
Červenec / Srpen Pernica Josef 2:1
Červen Harabiš Michal 2:1
Červen Vančura Martin 2:Sc
Červen Kovár Vojtěch 2:Sc
Červen Guniš Ondřej 2:0
Květen Volný Martin 0:2
Květen Bolom Fabio 0:2
Květen Kosňovský Radim 0:2
Květen Pácal Miloslav 2:0
Duben Schwarz Stanislav 2:0
Duben Hrabcová Jana 2:0
Duben Kleibertová Věra 2:0
Duben Harabiš Michal 2:0
Březen Benada Radek 0:2
Březen Procházková Iveta 0:2
Březen Pácal Miloslav 0:2
Březen Bolom Fabio 0:2
Únor Nociar Lukáš 2:1
Únor Schwarz Stanislav 2:1
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Knap Marián 0:2
Leden Kotassek Martin 2:0
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Dolkoš Dominik 0:2
Leden Riegel Jiří 1:2
Prosinec Vítek Martin 2:0
Prosinec Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Vašenka Michal 1:2
Prosinec Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Vokál Daniel 0:2
Listopad Neumann Karel 2:0
Listopad Janíček Tomáš 0:2
Listopad Kříž Petr 0:2
Říjen Marec Ján 1:2
Říjen Moják Petr 2:1
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Schwarz Stanislav 2:0
Září Goldbricht Ivo 0:2
Září Benada Radek 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec/Srpen Benada Radek 2:Sc
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Otisk Tomáš 2:Sc
Červen Janoško Martin 0:2
Červen Smutek Jan 2:Sc
Červen Čermák Jakub 2:Sc
Červen Hust Tomas 2:Sc
Květen Grošaft Jiří 0:2
Květen Sepeši Marian 0:2
Květen Pácl Petr 0:2
Květen Václavek Martin 0:2
Duben Smékalová Monika 2:0
Duben Chrenová Karina 0:2
Duben Sepeši Marian 0:2
Duben Koval Jiří 0:2
Březen Volná Monika 2:0
Březen Řezáč Radek 2:Sc
Březen Budiš Pavel 0:2
Březen Maťovka Marek 2:0
Únor Riegel Jiří 2:0
Únor Klimešová Petra 2:0
Únor Hájek Jiří 1:2
Únor Grošaft Jiří 0:2
Leden Žywczok Petr 0:2
Leden Volná Monika 2:Sc
Leden Petřík Tomáš 0:2
Leden Riegel Jiří 2:1
Prosinec Stočes Jan 0:2
Prosinec Volná Monika 2:0
Prosinec Panak Petr 0:2
Prosinec Richtar Jan 2:Sc
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Listopad Sladovník Richard 2:1
Listopad Montag Marek 1:2
Listopad Malik Petr 2:Sc
Listopad Krkoška Libor 0:2
Říjen Smutek Jan 1:2
Říjen Vlosinská Andrea 1:2
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Koval Jiří 0:2
Září Volná Monika 2:0
Září Šindelka Jan 0:2
Září Peterek Jakub 0:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Czepiec Marian 0:2