Fd8ab26d91d9c238ebcd13241b559a0ca9857867_small

Němcová Klára

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví žena
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 50 10 30 15 20.00%
2013/2014 38 10 28 1 26.32%
Celkem: 88 20 58 16 22.73%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ulman Vladimír Sc:Sc
Červenec/Srpen Bourek Luboš Sc:Sc
Červenec/Srpen Benada Radek Sc:Sc
Červenec/Srpen Schwarz Stanislav Sc:2
Červen Kovář Pavel Sc:Sc
Červen Brožek Václav Sc:Sc
Červen Ulman Vladimír 0:2
Červen Jančík Mikuláš Sc:Sc
Červen Krul Tomáš 2:Sc
Květen Doubek Jan Sc:2
Květen Kotassek Martin Sc:Sc
Květen Pácl Petr Sc:Sc
Květen Brožek Václav Sc:Sc
Květen Seget Martin Sc:Sc
Duben Kubínek Jiří 0:2
Duben Lembard Tomáš 0:2
Duben Kalvarová Ivana 0:2
Duben Doubek Jan 0:2
Duben Kofránek Radim Sc:2
Březen Kučerová Iveta 0:2
Březen Bourek Luboš Sc:2
Březen Maniur Tomas 0:2
Březen Bedrlík David Sc:2
Únor Sukeník Vladimír 0:2
Únor Tichy Radim 2:Sc
Únor Zinglar David 2:Sc
Únor Bednařík Jan 0:2
Leden Ulman Vladimír 0:2
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Václavík Petr 2:Sc
Leden Vlček Lukáš 2:0 2
Prosinec Procáková Eva 0:2
Prosinec Lembard Tomáš 0:2
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Kuboňová Lenka 0:2 1
Prosinec Šimek Stanislav 2:Sc
Listopad Schwarz Stanislav 0:2
Listopad Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Listopad Sabolčák Peter 2:Sc
Listopad Kalvarová Ivana 0:2 1
Listopad Králová Anna 0:2 2
Říjen Králová Anna 0:2
Říjen Bystroň Jan 0:2
Říjen Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Říjen Matyášek Michael 2:Sc
Říjen Bourek Luboš 0:2
Září Václavík Petr 0:2
Září Mikuláš David 0:2
Září Drtil Tomáš 0:2
Září Grulich Ladislav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kostrhounová Michaela 2:0
Červen Balážová Kateřina 2:Sc 1
Červen Rozprým Martin 2:Sc 1
Květen Porubský Martin 0:2
Květen Pavlík Libor 0:2
Květen Tračík Štěpán 0:2 2
Květen Harok Tomáš 0:2
Duben Kleibertová Věra 2:Sc 2
Duben Kotásková Kateřina 0:2
Duben Němec Pavel 0:2
Duben Orság Dalibor 2:Sc
Březen Dvorník Miroslav 0:2
Březen Herejk Zdeněk 0:2
Březen Bajgar Lukáš 0:2
Březen Kahaj Libor 2:0
Únor Trnka René 0:2
Únor Němec Pavel 2:Sc 2
Únor Hájek Jiří 0:2
Únor Hrnčárková Zuzana 0:2
Leden Kahaj Libor 0:2
Leden Marec Ján 1:2
Leden Dvorník Miroslav 0:2 2
Leden Tračík Štěpán 0:2 2
Prosinec Kostrhounová Michaela 2:1
Prosinec Procáková Eva 0:2
Prosinec Plecáková Michaela 2:Sc
Listopad Kotásková Kateřina 0:2
Listopad Fuks Petr Sc:2
Listopad Mayerová Petra 1:2
Listopad Tračík Štěpán 0:2
Říjen Procáková Eva 2:Sc
Říjen Dvorník Miroslav 0:2 2
Říjen Guznar Jan 1:2 2
Říjen Badalová Markéta 0:2 2
Září Brokeš Jiří 0:2
Září Fuks Petr 0:2
Září Vaníček Dalibor 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2