Avatars_small

Michel Lukáš

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 33 15 18 0 45.45%
2018/2019 45 23 22 0 51.11%
2017/2018 26 17 9 0 65.38%
Celkem: 108 56 52 0 51.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Gold Petr
Říjen Chalupa Vítězslav
Říjen Hruzík Tomáš
Září Urban František 0:2
Září Veselý Roman 1:2
Září Maniur Tomas 2:0
Září Neubauer Jaroslav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Grussmannová Jana 0:2
Červenec-Srpen Kosňovský Radim 0:2
Červenec-Srpen Václavík Petr 2:Sc
Červenec-Srpen Hruška Jakub 0:2
Březen-Červen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Březen-Červen Veselý Roman 0:2
Březen-Červen Maretka Adam 0:2
Březen-Červen Tota Martin 2:1
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Grulich Ladislav 2:Sc
Únor Lembard Tomáš 2:1
Únor Markant Jáchym 2:0
Únor Henzel Filip 2:0
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Grulich Ladislav 1:2
Leden Tomíček Lukáš 0:2
Leden Teplan Peter 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 2:1
Prosinec Kříž Dušan 0:2
Prosinec Neubauer Jaroslav 0:2
Prosinec Sepeši Marian 0:2
Listopad Bolom Fabio 0:2
Listopad Koběluš Jaromír 0:2
Listopad Grulich Ladislav 2:Sc
Listopad Kubínek Jiří 2:1
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Zinglar David 0:2
Říjen Teplan Peter 2:Sc
Říjen Vildomcová Lucie 0:2
Září Doleček Jiří 1:2
Září Bedrlík David 2:0
Září Hrabcová Jana 2:1
Září Maťovka Marek 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Procáková Eva 2:Sc
Červenec/Srpen Pácal Miloslav 0:2
Červenec/Srpen Václavík Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Matulová Táňa 1:2
Červen Sechra David 2:Sc
Červen Procáková Eva 2:1
Červen Hrabcová Jana 2:1
Červen Novák Luboš 2:Sc
Květen Pernica Josef 0:2
Květen Koběluš Jaromír 0:2
Květen Kalvar Matěj 0:2
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Duben Kaloč Libor 2:0
Duben Matulová Táňa 2:Sc
Duben Maťovka Marek 2:1
Duben Teplan Peter 0:2
Březen Matulová Táňa 0:2
Březen Koběluš Jaromír 0:2
Březen Holman Vít 0:2
Březen Vojtovič Daniel 0:2
Únor Vencl Radek 0:2
Únor Guniš Ondřej 2:1
Únor Seget Martin 2:0
Únor Neubauer Jaroslav 0:2
Leden Hrabcová Jana 1:2
Leden Matulová Táňa 2:1
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Schwarz Stanislav 2:1
Prosinec Šimek Stanislav 2:Sc
Prosinec Kuboňová Lenka 2:0
Prosinec Němcová Klára 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Lembard Tomáš 2:Sc
Listopad Grochal Lumír 0:2
Listopad Bourek Luboš 0:2
Listopad Bárová Petra 0:2
Listopad Lembard Tomáš 2:Sc
Říjen Guniš Ondřej 0:2
Říjen Benada Radek 2:Sc
Říjen Kalvar Matěj 1:2
Říjen Serbus Michal 1:2
Září Kuboňová Lenka 2:0
Září Cinkraut Jakub 0:2
Září Kovár Vojtěch 0:2
Září Kovář Pavel 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kleibertová Věra 2:0
Červenec / Srpen Kromer Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Bystroň Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Telecký Matyáš 2:Sc
Červen Hrabcová Jana 2:0
Červen Pácal Miloslav 0:2
Červen Kňazovčík Jiří Jan 0:2 1
Červen Serbus Michal 0:2
Květen Hrabcová Jana 0:2
Květen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Vrána Josef 2:0
Květen Bartecká Jana 0:2
Květen Doubek Jan 2:0
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Tota Martin 2:0
Prosinec Bečák Patrik 0:2
Listopad Horáčková Vladimíra 2:0
Listopad Čuraj Karel 2:0
Listopad Kovář Pavel 2:0
Listopad Kuboňová Lenka 2:0
Listopad Košťálová Zuzana 2:Sc
Říjen Křístek Jan 2:1
Říjen Kovář Pavel 2:0
Říjen Vašíček Josef 0:2
Říjen Sopuch Jakub 0:2