Avatars_small

Kakáč Vladimír

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 0 0.00%
2019/2020 31 9 19 3 29.03%
2018/2019 47 17 29 1 36.17%
2017/2018 45 17 26 2 37.78%
2016/2017 46 12 34 0 26.09%
Celkem: 173 55 112 6 31.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Henzel Filip
Říjen Kříž Martin
Říjen Koval Slávek
Září Švábek Michal 0:2
Září Lyko Pavel 0:2
Září Vencl Radek 0:2
Září Popek Roman 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Hrubešová Gabriela Sc:Sc
Březen-Červen Kičmer Jan Sc:Sc
Březen-Červen Hanusek Jaroslav Sc:Sc
Březen-Červen Sládek Pavel 1:2
Březen-Červen Grulich Ladislav 2:Sc
Únor Bedrlík David 0:2
Únor Maršíková Lenka 0:2
Únor Urban František 0:2
Únor Augustin Michal 2:0
Leden Václavík Petr 0:2
Leden Hrubešová Gabriela 2:0
Leden Markant Jáchym 2:0
Leden Procáková Eva 2:1
Leden Holaň Filip 0:2
Prosinec Machalla Vojtěch 0:2
Prosinec Lembard Tomáš 2:0
Prosinec Maťovka Marek 0:2
Prosinec Popek Roman 0:2
Listopad Chalupa Vítězslav 0:2
Listopad Grussmannová Jana 0:2
Listopad Tota Martin 0:2
Listopad Vašíček Josef 0:2
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Hrubešová Gabriela 2:0
Říjen Augustin Michal 2:0
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Kubínek Jiří 1:2
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Schwarz Stanislav 0:2
Září Neubauer Jaroslav 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Doubek Jan 2:Sc
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Červenec/Srpen Bedrlík David 2:1
Červenec/Srpen Grulich Ladislav 0:2
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Doubek Jan 0:2
Červen Kuboňová Lenka 2:0
Červen Bedrlík David 2:Sc
Květen Grulich Ladislav 0:2
Květen Vildomcová Lucie 0:2
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Neubauer Jaroslav 0:2
Duben Kuboňová Lenka 2:1
Duben Veselý Roman 0:2
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Seget Martin 2:Sc
Březen Vlček Lukáš 2:Sc
Březen Králová Anna 2:0
Březen Brožek Václav 2:0
Březen Kuboňová Lenka 2:0
Březen Tomíček Lukáš 1:2
Únor Sechra David 2:1
Únor Wojkowský Radim 0:2
Únor Králová Anna Sc:Sc
Únor Schwarz Stanislav 0:2
Leden Kuboňová Lenka 2:0
Leden Pácl Petr 0:2
Leden Beck Roman 0:2
Leden Papachristodoulou Nikos 0:2
Leden Maťovka Marek 1:2
Prosinec Maťovka Marek 0:2
Prosinec Kučera Jan 0:2
Prosinec Schwarz Stanislav 0:2
Prosinec Novák Luboš 0:2
Listopad Cvitanovič Alena 0:2
Listopad Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Václavík Petr 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Říjen Stočes Jan 0:2
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 0:2
Říjen Tota Martin 0:2
Září Tota Martin 0:2
Září Kaloč Libor 2:1
Září Maťovka Marek 2:Sc
Září Pácl Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Guniš Ondřej Sc:Sc
Červenec / Srpen Maťovka Marek 1:2
Červenec / Srpen Neubauer Jaroslav 0:2
Červenec / Srpen Novák Luboš 0:2
Červen Tota Martin 0:2
Červen Marec Ján 2:Sc
Červen Pavelka Robin 2:1
Červen Vrána Josef 2:1
Květen Vančura Martin 0:2
Květen Čvandová Ivana 2:Sc
Květen Kovár Vojtěch 2:1
Květen Goldstein Igor 2:0
Květen Křižanová Božena 1:2
Duben Maniur Tomas 0:2
Duben Ausficírová Veronika 0:2
Duben Marec Ján 2:1
Duben Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Březen Goldstein Igor Sc:Sc
Březen Hrabcová Jana 0:2
Březen Zinglar David 2:Sc
Březen Volný Martin 0:2
Únor Schwarz Stanislav 0:2
Únor Knap Marián 0:2
Únor Kalvar Tomáš 0:2
Únor Nociar Lukáš 0:2
Leden Kuboňová Lenka 2:1
Leden Břenek Aleš 2:Sc
Leden Sopuch Jakub 2:Sc
Leden Čuraj Karel 2:0
Prosinec Riegel Jiří 0:2
Prosinec Kalvarová Ivana 2:Sc
Prosinec Hrabuška Tomáš 0:2
Prosinec Křižanová Božena 0:2
Listopad Riegel Jiří 2:Sc
Listopad Schwarz Stanislav 1:2
Listopad Vančura Martin 0:2
Listopad Novák Luboš 0:2
Říjen Novák Luboš 1:2
Říjen Nociar Lukáš 0:2
Říjen Chrenová Karina 0:2
Říjen Košťálová Zuzana 2:0
Září Vašenka Michal 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Ausficírová Veronika 2:Sc
Září Švec Rostislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Otisk Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Benada Radek 0:2
Červen Šugar Petr 2:Sc
Červen Borová Petra 0:2
Červen Janoško Tomáš 0:2
Červen Novák Luboš 2:Sc
Květen Klimešová Petra 0:2
Květen Čermák Jakub 0:2
Květen Procáková Eva 0:2
Květen Vyplelová Agáta 2:Sc
Květen Vlosinská Andrea 0:2
Duben Řezáč Radek 2:Sc
Duben Ausficírová Veronika 2:1
Duben Novák Luboš 0:2
Březen Riegel Jiří 1:2
Březen Kret Martin 0:2
Březen Guniš Ondřej 0:2
Březen Richtar Jan 0:2
Únor Hrčka Libor 0:2
Únor Benada Radek 0:2
Únor Vlosinská Andrea 0:2
Únor Šmíd Petr 0:2
Leden Borová Petra 0:2
Leden Vančura Martin 0:2
Leden Procáková Eva 2:1
Leden Richtar Jan 2:Sc
Prosinec Sladovník Richard 0:2
Prosinec Tota Martin 0:2
Prosinec Klemens Pavel 2:Sc
Prosinec Marec Ján 1:2
Listopad Procházková Iveta 0:2
Listopad Vlosinská Andrea 0:2
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Volná Monika 2:0
Říjen Procházková Iveta 0:2
Říjen Smékal Petr 2:Sc
Říjen Montag Marek 0:2
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Kvíčala Petr 0:2
Září Šindelka Jan 0:2 1
Září Peterek Jakub 0:2
Září Czepiec Marian 0:2
Září Kalvar Tomáš 0:2
Září Volná Monika 0:2