Dca2c41f2c0e464a70f22a494522a0d45ca93f8c_small

Riegel Jiří


Preferuji hrát ve Fajném, popřípadě Ridera

Skupina Nadšenci 4D
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 15 28 16 34.09%
2016/2017 47 13 34 10 27.66%
2015/2016 45 18 27 5 40.00%
Celkem: 136 46 89 31 33.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 5 0 5 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučerová Martina Sc:2
Červenec / Srpen Doubek Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jiří Jan Sc:2
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:2
Červen Prchal Dušan Sc:2
Červen Sepeši Marian Sc:2
Červen Holásek Ladislav Sc:2
Červen Novák Luboš Sc:2
Květen Hrabec Tomáš 0:2
Květen Prchal Dušan Sc:2
Květen Kaloč Libor 2:0
Květen Kučerová Martina 2:Sc
Duben Balusova Petra 2:Sc
Duben Telecký Matyáš 0:2
Duben Vildomcová Lucie 0:2
Duben Lembard Tomáš 2:Sc
Březen Vítek Martin Sc:2
Březen Kotassek Martin 2:0
Březen Sepeši Marian Sc:2
Březen Pernica Josef Sc:2
Únor Vencl Radek 2:1
Únor Švec Rostislav 0:2
Únor Kučerová Iveta 1:2
Únor Janíček Tomáš 0:2
Leden Dolkoš Dominik 0:2
Leden Kotassek Martin 2:1
Leden Kalvar Tomáš 2:1
Leden Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Křižanová Božena 2:1
Prosinec Kalvarová Ivana 2:Sc
Prosinec Hrabuška Tomáš 0:2
Listopad Kakáč Vladimír Sc:2
Listopad Novák Luboš Sc:2
Listopad Schwarz Stanislav Sc:2
Listopad Vančura Martin Sc:2
Říjen Maniur Tomas 2:1
Říjen Kalvar Matěj 0:2
Říjen Horáková Tereza 1:2
Říjen Vančura Martin 2:0
Září Marec Ján Sc:Sc
Září Franek Pavel 0:2
Září Pernica Josef 0:2
Září Šulc Zbyněk 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kleibertová Věra 2:1
Červenec/Srpen Horáčková Vladimíra 2:0
Červenec/Srpen Balusova Petra 2:0
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 0:2
Červenec/Srpen Kaloč Libor 2:0
Červen Budiš Pavel 2:Sc
Červen Vlosinská Andrea 0:2
Červen Mlčák Stanislav 0:2
Červen Holman Vít 0:2
Květen Ausficírová Veronika 2:0
Květen Maťovka Marek 2:1
Květen Richtar Jan 2:Sc
Květen Vítek Martin 0:2
Květen Schwarz Stanislav 1:2
Duben Benada Radek Sc:2
Duben Vašenka Michal Sc:2
Duben Vítek Martin Sc:2
Duben Švec Rostislav 0:2
Duben Guniš Ondřej 1:2
Březen Kakáč Vladimír 2:1
Březen Guniš Ondřej 2:1
Březen Richtar Jan 0:2
Březen Kret Martin 0:2
Únor Kalvar Tomáš 0:2
Únor Grošaft Jiří 0:2
Únor Klimešová Petra 1:2
Únor Hájek Jiří 0:2
Leden Petřík Tomáš 0:2
Leden Žywczok Petr 0:2
Leden Kalvar Tomáš 1:2
Leden Volná Monika 2:Sc
Prosinec Vitasek Petr 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 1:2
Prosinec Vančura Martin 1:2
Prosinec Schwarz Stanislav 2:1
Listopad Kvíčala Petr 0:2
Listopad Křižanová Božena 0:2
Listopad Vítek Martin 0:2
Listopad Hájek Jiří 0:2
Říjen Meier Vladimir Sc:2
Říjen Kleibertová Věra Sc:2
Říjen Vítek Martin Sc:2
Říjen Petřík Tomáš Sc:2
Září Velek Martin Sc:2
Září Pulcer Pavel Sc:2
Září Vontor René 2:Sc
Září Urban František Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kalvar Matěj Sc:2
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:2
Červenec / Srpen Bolom Fabio Sc:2
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš Sc:2
Červen Pulcer Pavel 0:2
Červen Budiš Pavel 2:Sc
Červen Spáčil Antonín 2:Sc
Červen Holeš Jiří 0:2
Květen Velek Martin 0:2
Květen Mrajca Jiří 0:2
Květen Spáčil Antonín 2:Sc
Květen Guniš Ondřej 2:0
Duben Chrenová Karina 0:2
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Duben Borová Petra 2:1
Duben Budiš Pavel 2:Sc
Březen Uher Radim 2:0
Březen Vítek Martin 2:1
Březen Růžička Lukáš 2:1
Březen Machura Miroslav 2:Sc
Březen Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Únor Lalík David 0:2
Únor Holman Vít 0:2
Únor Procáková Eva 1:2
Únor Otisk Tomáš Sc:2
Leden Machura Miroslav 2:Sc
Leden Hájek Jiří 0:2
Leden Budiš Pavel 0:2
Leden Padrta Karel 2:Sc
Prosinec Šulc Zbyněk 0:2
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Vítek Martin 1:2
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Listopad Šmíd Petr 0:2
Listopad Horák Martin 0:2
Listopad Lembard Ondřej 2:Sc
Listopad Guniš Ondřej 1:2 1
Říjen Vokál Daniel 0:2
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Horák Martin 0:2
Říjen Hrabec Tomáš 0:2
Září Adamec Lukáš 0:2
Září Ausficírová Veronika 2:Sc
Září Benda Michal 2:Sc
Září Mrajca Jiří 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Chylík Lukáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Gulas Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Harazim David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Poláček Jan 0:2