Avatars_small

Doleček Jiří

Skupina Nadšenci 4B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 35 9 26 20 25.71%
2018/2019 44 21 23 3 47.73%
2017/2018 13 8 5 0 61.54%
Celkem: 92 38 54 23 41.30%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Vencl Radek Sc:2
Červenec-Srpen Tota Martin Sc:2
Červenec-Srpen Tepper Jakub Sc:2
Červenec-Srpen Bedrlík David Sc:2
Březen-Červen Wojkowský Radim Sc:2
Březen-Červen Pernica Josef Sc:2
Březen-Červen Kosňovský Radim Sc:2
Březen-Červen Banach Petr Sc:2
Březen-Červen Bedrlík David Sc:2
Únor Banach Petr 2:0
Únor Hrabcová Jana 2:0
Únor Hrubešová Gabriela 2:0
Únor Procáková Eva Sc:2
Únor Paleček Tomáš 2:0
Leden Bourek Luboš Sc:2
Leden Bedrlík David Sc:2
Leden Andrýsek Ondřej Sc:2
Leden Fromelius Martin Sc:2
Leden Banach Petr Sc:2
Prosinec Maršíková Lenka 1:2
Prosinec Kolmáš petr 0:2
Prosinec Kalvar Tomáš 2:0
Prosinec Grussmannová Jana Sc:2
Listopad Maretka Adam Sc:2
Listopad Bedrlík David 2:0
Listopad Štefek Martin Sc:2
Listopad Schwarz Stanislav Sc:2
Říjen Kalvar Matěj 0:2
Říjen Habrnál Libor 0:2
Říjen Holman Vít 1:2
Říjen Pácal Miloslav Sc:2
Září Michel Lukáš 2:1
Září Hrabcová Jana 0:2
Září Maťovka Marek 2:1
Září Bedrlík David 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holík Pavel Sc:2
Červenec/Srpen Kalvar Matěj Sc:2
Červenec/Srpen Wojkowský Radim 1:2
Červenec/Srpen Sepeši Marian 0:2
Červen Bourek Luboš 2:1
Červen Kofránek Radim 0:2
Červen Neubauer Jaroslav 2:Sc
Červen Pácal Miloslav 0:2
Květen Lembard Tomáš 2:1
Květen Václavík Petr 1:2
Květen Králová Anna 2:0
Květen Jančík Mikuláš 2:1
Duben Benada Radek 1:2
Duben Sukeník Vladimír 0:2
Duben Bednařík Jan 2:Sc
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Březen Kučera Jan 1:2
Březen Máj Tomáš Sc:2
Březen Hrabcová Jana 2:0
Březen Veselý Roman 2:0
Únor Tota Martin 2:0
Únor Matulová Táňa 0:2
Únor Cinkraut Jakub 0:2
Únor Kalvar Matěj 0:2
Leden Tota Martin 2:1
Leden Kalvar Tomáš 2:0
Leden Kubisz Michael 2:Sc
Leden Lembard Tomáš 2:Sc
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Serbus Michal 0:2
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Prosinec Šefčík Petr 0:2
Listopad Matulová Táňa 2:0
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Neubauer Jaroslav 2:1
Listopad Hrabcová Jana 2:1
Říjen Vlček Lukáš 2:Sc
Říjen Kovár Vojtěch 2:Sc
Říjen Kuboňová Lenka 2:0
Říjen Doubek Jan 2:1
Září Telecký Tomáš 0:2
Září Vlček Lukáš 2:0
Září Neubauer Jaroslav 1:2
Září Vildomcová Lucie 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Harabiš Michal 2:0
Červenec / Srpen Maniur Tomas 0:2
Červenec / Srpen Bartecká Jana 2:1
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 1:2
Červen Hájek Jiří 0:2
Červen Maniur Tomas 2:1
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Lembard Tomáš 2:1
Květen Kromer Pavel 0:2
Květen Kňazovčík Jiří Jan 0:2
Květen Balusova Petra 2:Sc
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Kalvarová Ivana 2:0