Avatars_small

Schwarz Stanislav

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 59 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 3 0.00%
2019/2020 34 17 17 0 50.00%
2018/2019 47 28 19 0 59.57%
2017/2018 44 23 21 0 52.27%
2016/2017 48 17 31 3 35.42%
Celkem: 177 85 92 6 48.02%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Tota Martin Sc:2
Září Pácal Miloslav Sc:2
Září Grussmannová Jana Sc:2
Září Kalvar Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Augustin Michal 2:0
Červenec-Srpen Banach Petr 2:Sc
Červenec-Srpen Fromelius Martin 2:0
Červenec-Srpen Sládek Pavel 2:Sc
Březen-Červen Sukeník Vladimír 0:2
Březen-Červen Čech Lumír 2:Sc
Březen-Červen Kutěj Honza 0:2 2
Březen-Červen Chalupa Vítězslav 1:2
Únor Holaň Filip 0:2
Únor Kalvar Tomáš 2:0
Únor Fromelius Martin 2:0
Únor Zinglar David 2:Sc 1
Leden Grussmannová Jana 2:0
Leden Sepeši Marian 0:2
Leden Machalla Vojtěch 2:0
Leden Pernica Josef 0:2
Prosinec Teplan Peter 1:2
Prosinec Chalupa Vítězslav 0:2
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Štefek Martin 0:2
Prosinec Kutěj Honza 0:2 2
Listopad Štefek Martin 1:2
Listopad Bedrlík David 2:0
Listopad Maretka Adam 2:1
Listopad Doleček Jiří 2:Sc
Říjen Grussmannová Jana 2:1
Říjen Veselý Roman 0:2
Říjen Václavík Petr 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Záruba Patrik 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Neubauer Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ulman Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Benada Radek 2:Sc
Červenec/Srpen Bourek Luboš 2:Sc
Červenec/Srpen Němcová Klára 2:Sc
Červen Kuboňová Lenka 2:1
Červen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Bedrlík David 2:0
Červen Doubek Jan 2:0
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Květen Guniš Ondřej 0:2
Květen Tota Martin 0:2
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Maniur Tomas 2:0
Duben Grulich Ladislav 2:1
Duben Králová Anna 2:0
Duben Ulman Vladimír 2:0
Duben Bedrlík David 2:0
Duben Brožek Václav 2:0
Březen Pácl Petr 2:0
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Březen Teplan Peter 1:2
Březen Čech Lumír 1:2
Únor Králová Anna 2:0
Únor Wojkowský Radim 0:2
Únor Sechra David 2:1
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Leden Křižanová Božena 0:2
Leden Hrabcová Jana 1:2
Leden Michel Lukáš 1:2
Leden Matulová Táňa 0:2
Prosinec Kučera Jan 0:2
Prosinec Novák Luboš 0:2
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Listopad Němcová Klára 2:0
Listopad Sabolčák Peter 0:2
Listopad Kalvarová Ivana 2:0
Listopad Králová Anna 2:1
Listopad Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Říjen Cvitanovič Alena 1:2
Říjen Holík Pavel 0:2
Říjen Mikuláš David 0:2
Říjen Miler Ctirad 2:Sc
Září Kotassek Martin 0:2
Září Pernica Josef 0:2
Září Vašíček Josef 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kalvarová Ivana 2:0
Červenec / Srpen Kotassek Martin 1:2
Červenec / Srpen Kovář Pavel 2:1
Červenec / Srpen Kaloč Libor 0:2
Červen Kuboňová Lenka 2:0
Červen Kalvarová Ivana 2:0
Červen Kaloč Libor 2:0
Červen Kovář Pavel 2:0
Červen Bystroň Jan 2:Sc 1
Květen Maniur Tomas 0:2
Květen Sepeši Marian 0:2
Květen Vildomcová Lucie 1:2
Duben Kalvar Tomáš 0:2
Duben Kleibertová Věra 2:1
Duben Harabiš Michal 1:2
Duben Hrabcová Jana 2:0
Březen Harabiš Michal 1:2
Březen Tota Martin 2:0
Březen Kovář Pavel 2:1
Březen Balusova Petra 2:0
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Kalvar Tomáš 1:2
Únor Nociar Lukáš 0:2
Únor Knap Marián 0:2
Leden Maniur Tomas 2:0
Leden Vencl Radek 0:2
Leden Sepeši Marian 0:2
Leden Kovář Pavel 2:1
Prosinec Sepeši Marian 2:Sc
Prosinec Benada Radek 0:2
Prosinec Novák Luboš 0:2
Prosinec Vokál Daniel 2:Sc
Listopad Vančura Martin 1:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:1
Listopad Riegel Jiří 2:Sc
Listopad Novák Luboš 2:0
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Moják Petr 0:2
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Kalvar Tomáš 0:2
Září Vencl Radek 0:2
Září Vítek Martin 0:2
Září Guniš Ondřej 2:0
Září Hájek Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Novák Luboš 1:2
Červenec/Srpen Vítek Martin 0:2
Červenec/Srpen Čermák Jakub 2:Sc
Červenec/Srpen Smutek Jan 2:Sc
Červen Smékalová Monika 0:2
Červen Guniš Ondřej 2:1
Červen Procáková Eva 0:2
Červen Montag Marek 0:2
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Vítek Martin 0:2
Květen Ausficírová Veronika 2:0
Květen Richtar Jan 2:Sc 1
Květen Riegel Jiří 2:1
Duben Sladovník Richard 0:2
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Duben Hruzík Radim 0:2
Duben Žywczok Petr 0:2
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Klimešová Petra 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Kleibertová Věra 2:1
Únor Pernica Josef 0:2
Únor Budiš Pavel 2:Sc
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Křižanová Božena 0:2
Únor Chrenová Karina 0:2
Leden Kučerová Martina 0:2
Leden Pernica Josef 2:0
Leden Řezáč Radek 2:Sc
Leden Vlosinská Andrea 1:2
Prosinec Vančura Martin 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 0:2
Prosinec Vitasek Petr 0:2
Prosinec Riegel Jiří 1:2
Listopad Klimešová Petra 1:2
Listopad Kasinec Tomáš 2:Sc 1
Listopad Vančura Martin 1:2
Listopad Smutek Jan 0:2
Říjen Malik Petr 2:Sc
Říjen Kasinec Tomáš 0:2
Říjen Peterek Jakub 0:2
Říjen Kusin Patrik 0:2
Říjen Čermák Jakub 0:2
Září Hýža David 2:0
Září Lanča Jaroslav Sc:2
Září Špála Tomáš 2:Sc 1
Září Kasinec Tomáš Sc:2
Září Pecuch Jiří Sc:2