Avatars_small

Pácl Petr

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 38 8 25 11 21.05%
2017/2018 32 14 18 2 43.75%
2016/2017 33 18 15 1 54.55%
Celkem: 103 40 58 14 38.83%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Seget Martin Sc:Sc
Květen Brožek Václav Sc:Sc
Květen Němcová Klára Sc:Sc
Květen Doubek Jan Sc:2
Květen Kotassek Martin Sc:Sc
Duben Jančík Mikuláš Sc:Sc
Duben Václavík Petr Sc:2
Duben Tomíček Lukáš Sc:2
Duben Maniur Tomas Sc:2
Březen Schwarz Stanislav 0:2
Březen Čech Lumír 0:2
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Březen Teplan Peter Sc:2
Únor Teplan Peter 1:2
Únor Kaloč Libor 2:0
Únor Lembard Tomáš 0:2
Únor Kuboňová Lenka 2:0
Leden Beck Roman 0:2
Leden Kakáč Vladimír 2:0
Leden Papachristodoulou Nikos 0:2
Leden Maťovka Marek 0:2
Leden Kuboňová Lenka 2:Sc
Prosinec Koběluš Jaromír 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 1:2
Prosinec Wojkowský Radim 0:2
Prosinec Pernica Josef 0:2
Listopad Václavek Martin 2:Sc
Listopad Doubek Jan 2:Sc
Listopad Kubisz Michael 1:2
Listopad Šefčík Petr 0:2
Říjen Neubauer Jaroslav 0:2
Říjen Prchal Dušan 0:2
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Září Maťovka Marek 2:Sc
Září Kaloč Libor Sc:2
Září Tota Martin 0:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Faruzel Petr 0:2
Duben Pecuch Jiří 0:2
Duben Kosňovský Radim Sc:2
Duben Botor Milan 0:2
Březen Knap Marián 2:Sc
Březen Janíček Tomáš 2:Sc
Březen Dolkoš Dominik 2:0
Březen Nociar Lukáš 0:2
Únor Kromer Pavel 2:1
Únor Tota Martin 0:2
Únor Pernica Josef 2:0
Únor Harabiš Michal 2:Sc
Leden Vančura Martin 0:2
Leden Vítek Martin 0:2
Leden Vašíček Josef 2:1
Leden Marec Ján 2:Sc
Prosinec Pácal Miloslav 0:2
Prosinec Hrabcová Jana 2:0
Prosinec Balusova Petra 2:0
Prosinec Hrabec Tomáš 0:2
Listopad Kučerová Martina 2:Sc
Listopad Maťovka Marek Sc:2
Listopad Václavek Martin 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Procházková Iveta 0:2
Říjen Kret Martin 0:2
Říjen Kozelský Martin 0:2
Září Grošaft Jiří 2:Sc
Září Novák Luboš 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:1
Září Kučerová Martina 0:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holeš Jiří 1:2
Červenec/Srpen Vančura Martin 2:1
Červenec/Srpen Tota Martin 2:0
Červenec/Srpen Pernica Josef 1:2
Červen Hruška Jakub 2:Sc
Červen Nociar Lukáš 0:2
Červen Hájek Jiří 0:2
Červen Václavek Martin 0:2
Květen Sepeši Marian 2:0
Květen Václavek Martin 1:2
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Květen Grošaft Jiří 0:2
Duben Vlosinská Andrea 2:0
Duben Pernica Josef 2:1
Duben Procáková Eva 2:1
Duben Stanieková Magda 2:0
Březen Vlosinská Andrea 0:2
Březen Holeš Jiří 1:2
Březen Grošaft Jiří 0:2
Březen Marec Ján 2:0
Březen Šulc Zbyněk Sc:2
Únor Guniš Ondřej 2:0
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Tota Martin 2:0
Únor Šablatura Lumír 0:2
Leden Klemens Pavel 2:Sc
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Vašenka Michal 0:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:1
Prosinec Maťovka Marek 2:1
Prosinec Goldbricht Ivo 0:2
Prosinec Ausficírová Veronika 2:1 2
Prosinec Žywczok Petr 1:2