Avatars_small

Minarčík Tomáš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 4 0 0 100.00%
2019/2020 33 21 12 4 63.64%
2018/2019 25 14 11 0 56.00%
2017/2018 44 22 22 2 50.00%
Celkem: 106 61 45 6 57.55%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Koběluš Jaromír
Říjen Hric Jan
Říjen Michalský Martin
Říjen Litschmann Aleš
Září Kofránek Radim 2:Sc
Září Hric Jan 2:1
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Bakeš Radim 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kříž Dušan 2:Sc
Červenec-Srpen Dvořák Marek 0:2
Červenec-Srpen Kalvar Matěj 0:2
Červenec-Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Březen-Červen Habrnál Libor Sc:2
Březen-Červen Kňazovčík Jan Sc:2
Březen-Červen Švábek Michal Sc:2
Březen-Červen Kolmáš petr Sc:2
Únor Tota Martin 2:1
Únor Špánik Adam 2:Sc
Únor Vašíček Josef 2:0
Únor Dvořák Marek 2:1
Leden Holík Pavel 0:2
Leden Smékal Petr 2:Sc
Leden Vildomcová Lucie 1:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Urban František 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Kofránek Radim 0:2
Prosinec Pavlačik Ondrej 2:1
Listopad Cvitanovič Alena 2:Sc
Listopad Sepeši Marian 2:0
Listopad Serbus Michal 1:2
Listopad Sukeník Vladimír 2:0
Listopad Botor Milan 2:Sc
Říjen Vencl Radek 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:1
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Bárová Petra 2:0
Září Doubek Jan 2:0
Září Veselý Roman 2:1
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Kubáček Vojtěch 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Žeravík David 2:0
Únor Urban František 2:1
Únor Bečák Patrik 1:2
Únor Holík Pavel 1:2
Leden Vildomcová Lucie 2:0
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Leden Grochal Lumír 2:1
Leden Novák Luboš 2:0
Prosinec Mikuláš David 0:2
Prosinec Kaloč Marek 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 2:0
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Listopad Serbus Michal 2:0
Listopad Botor Milan 1:2
Listopad Vojtovič Daniel 2:0
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Telecký Tomáš 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Tota Martin 2:0
Říjen Stočes Jan 1:2
Září Franek Pavel 1:2
Září Kalvar Matěj 2:0
Září Horáková Tereza 2:1
Září Koval Slávek 0:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sepeši Marian 2:0
Červenec / Srpen Kubíček Michal 0:2
Červenec / Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec / Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Kotassek Martin 2:0
Červen Václavek Martin 2:0
Červen Šulc Zbyněk 2:0
Červen Vítek Martin 2:0
Květen Novosad Martin 0:2
Květen Krul Tomáš 1:2
Květen Novák Luboš 2:1
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Duben Špaňhel Viktor 0:2
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Bolom Fabio 2:1
Duben Li Fusheng 1:2 1
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Kotásek Mirek Sc:2
Březen Chalupa Vítězslav 2:0
Březen Chrenová Karina 2:0
Únor Rucký Daniel 1:2
Únor Šindelka Jan 0:2
Únor Vítek Martin 2:0
Únor Kučerová Martina 2:1
Leden Hájek Jiří 0:2
Leden Moják Petr 0:2
Leden Šmíd Petr 0:2
Leden Holman Vít 1:2
Prosinec Vašenka Michal 2:1
Prosinec Kalvar Tomáš 2:0
Prosinec Vítek Martin 2:0
Prosinec Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Soban David 0:2
Listopad Kaloč Libor 2:0
Listopad Procházková Iveta 0:2
Listopad Chrenová Karina 2:0
Říjen Bednárková Monika 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 1:2
Říjen Balusova Petra 2:0
Říjen Horáčková Vladimíra 2:0
Září Pácal Miloslav Sc:2
Září Velčovský Adrian 1:2
Září Chovanec Martin 0:2
Září Balusova Petra 2:0