Avatars_small

Bedrlík David

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 0 0.00%
2019/2020 35 11 23 3 31.43%
2018/2019 44 12 31 3 27.27%
Celkem: 83 23 58 6 27.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Smutek Jan
Říjen Černý Matěj
Říjen Palenčík Matúš
Říjen Otisk Tomáš
Září Teplan Peter 0:2
Září Bárová Petra 0:2
Září Konkolský Roman 0:2
Září Chalupa Vítězslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Tepper Jakub 2:Sc
Červenec-Srpen Tota Martin 0:2
Červenec-Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec-Srpen Doleček Jiří 2:Sc
Březen-Červen Banach Petr Sc:Sc
Březen-Červen Wojkowský Radim 0:2
Březen-Červen Pernica Josef 0:2
Březen-Červen Kosňovský Radim Sc:2
Březen-Červen Doleček Jiří 2:Sc
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Maršíková Lenka 0:2
Únor Urban František 0:2
Leden Andrýsek Ondřej 2:Sc
Leden Doleček Jiří 2:Sc
Leden Fromelius Martin 2:0
Leden Banach Petr 2:Sc
Leden Bourek Luboš 0:2
Prosinec Banach Petr 0:2
Prosinec Bárová Petra 0:2
Prosinec Kičmer Jan 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Listopad Schwarz Stanislav 0:2
Listopad Doleček Jiří 0:2
Listopad Maretka Adam 0:2
Listopad Štefek Martin 0:2
Říjen Hrubešová Gabriela 2:1
Říjen Kubínek Jiří 0:2
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 0:2
Říjen Augustin Michal 2:0
Září Maťovka Marek 0:2
Září Michel Lukáš 0:2
Září Doleček Jiří Sc:2
Září Hrabcová Jana 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Červenec/Srpen Grulich Ladislav 0:2
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír 1:2
Červenec/Srpen Doubek Jan 0:2
Červen Doubek Jan Sc:2
Červen Kuboňová Lenka 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Červen Kakáč Vladimír Sc:2
Květen Kubínek Jiří 2:Sc
Květen Bourek Luboš 0:2
Květen Kofránek Radim 0:2
Květen Kalvarová Ivana 1:2
Duben Ulman Vladimír 2:Sc
Duben Grulich Ladislav 0:2
Duben Brožek Václav 2:Sc
Duben Schwarz Stanislav 0:2
Duben Králová Anna 0:2
Březen Maniur Tomas 0:2
Březen Bourek Luboš 0:2
Březen Kučerová Iveta 0:2
Březen Němcová Klára 2:Sc
Únor Vlček Lukáš 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 0:2
Únor Procáková Eva 0:2
Únor Hrabcová Jana 0:2
Leden Bourek Luboš 0:2
Leden Václavík Marek 0:2
Leden Grulich Ladislav 0:2
Leden Králová Anna 0:2
Prosinec Vlček Lukáš Sc:Sc
Prosinec Kalvar Tomáš 0:2
Prosinec Bláha Roman 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 0:2
Prosinec Doubek Jan 2:Sc
Listopad Procáková Eva 0:2
Listopad Kowalczyk Ryszard 2:Sc
Listopad Kaloč Libor 1:2
Listopad Kovář Pavel 0:2
Listopad Šimek Stanislav 2:Sc
Říjen Grulich Ladislav 0:2
Říjen Kubisz Michael 0:2
Říjen Bárová Petra 0:2
Říjen Matulová Táňa 0:2