2caa9b5c5e8b99946e033d06a8913c81d2ebffff_small

Vildomcová Lucie

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví žena
Věk 32 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 2 1 50.00%
2019/2020 32 17 14 1 53.13%
2018/2019 44 24 19 2 54.55%
2017/2018 23 13 10 0 56.52%
Celkem: 103 56 45 4 54.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 18 7 10 0 38.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Teplan Peter
Říjen Kubáček Vojtěch
Říjen Veselý Roman
Říjen Bakeš Radim
Září Bolom Fabio 2:0
Září Michalský Martin 0:2
Září Koběluš Jaromír Sc:2
Září Holman Vít 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kutěj Honza 0:2 1
Červenec-Srpen Sepeši Marian Sc:Sc
Červenec-Srpen Štefek Martin 1:2
Červenec-Srpen Kňazovčík Jan 0:2
Březen-Červen Lyko Pavel 0:2
Březen-Červen Stočes Jan 2:Sc
Březen-Červen Sepeši Marian 2:0
Březen-Červen Václavík Petr 2:0
Únor Hruzík Lukáš 1:2
Únor Sukeník Vladimír 2:0
Únor Holásek Ladislav 0:2
Únor Habrnál Libor 1:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Leden Holík Pavel 2:0
Leden Minarčík Tomáš 2:1
Leden Smékal Petr 2:Sc
Prosinec Smékal Petr 2:Sc
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Serbus Michal 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Neubauer Jaroslav 2:1
Listopad Habrnál Libor 2:0
Listopad Tomíček Lukáš 2:0
Říjen Teplan Peter 2:0
Říjen Zinglar David 1:2
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Michel Lukáš 2:0
Září Pácal Miloslav 2:0
Září Holman Vít 1:2
Září Serbus Michal 2:0
Září Vychodil Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Cvitanovič Alena 2:0
Červenec/Srpen Veselý Roman 2:0
Červenec/Srpen Čech Lumír 2:0
Červenec/Srpen Frydrychova Jana 0:2
Červen Serbus Michal 0:2
Červen Benada Radek 2:Sc
Červen Guniš Ondřej 2:0
Červen Tomíček Lukáš 2:1
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Květen Neubauer Jaroslav 2:Sc
Květen Grulich Ladislav 2:0
Duben Frydrychova Jana 2:Sc
Duben Máj Tomáš 1:2
Duben Pernica Josef 2:1
Duben Kučera Jan Sc:Sc
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Pácal Miloslav 0:2
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Březen Maťovka Marek 2:0
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Špaňhel Viktor 0:2
Leden Minarčík Tomáš 0:2
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Leden Grochal Lumír 2:0
Prosinec Cvitanovič Alena 0:2
Prosinec Kubíček Michal Sc:2
Prosinec Komár Marcel 0:2
Prosinec Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Šimko Jáchym 0:2
Listopad Pernica Josef 1:2
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Listopad Krul Tomáš 2:1
Říjen Kotassek Martin 2:1
Říjen Hric Jan 0:2
Říjen Urban František 0:2
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Září Neubauer Jaroslav 2:1
Září Telecký Tomáš 0:2
Září Doleček Jiří 2:1
Září Vlček Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Verner Adam 0:2
Červenec / Srpen Velčovský Adrian 2:Sc
Červenec / Srpen Urban František 1:2
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 1:2
Červenec / Srpen Máj Tomáš 0:2
Červen Kučerová Iveta 0:2
Červen Bourek Luboš 2:0
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Neubauer Jaroslav 2:1
Květen Sepeši Marian 0:2
Květen Maniur Tomas 2:0
Květen Schwarz Stanislav 2:1
Duben Telecký Matyáš 0:2
Duben Lembard Tomáš 2:Sc
Duben Riegel Jiří 2:0
Duben Balusova Petra 2:Sc
Březen Lembard Tomáš 2:0
Březen Bartecká Jana 2:0
Březen Vlček Lukáš 2:0
Únor Koběluš Jaromír 0:2
Únor Volný Martin 0:2
Únor Vychodil Tomáš 0:2
Únor Doubek Jan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Sládek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Krasny Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Homola Pavel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Kubínek Jiří 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Padrta Karel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pavlačik Ondrej 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Jedlička Petr 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Motl Roman 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Blažej Štěpán 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Tomášek Libor 0:2