3c31a24965c771927f6c19d06549517d87ed1456_small

Václavek Martin

Skupina Nadšenci 4D
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 17 2 15 12 11.76%
2017/2018 45 20 24 10 44.44%
2016/2017 44 20 24 5 45.45%
2015/2016 45 21 24 0 46.67%
2014/2015 44 23 21 0 52.27%
Celkem: 195 86 108 27 44.10%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Neubauer Jaroslav Sc:2
Prosinec Králová Anna Sc:2
Prosinec Matulová Táňa Sc:2
Prosinec Hrabcová Jana Sc:2
Listopad Pácl Petr Sc:2
Listopad Kubisz Michael Sc:2
Listopad Šefčík Petr Sc:2
Listopad Doubek Jan 2:Sc
Říjen Koběluš Jaromír Sc:2
Říjen Cinkraut Jakub Sc:2
Říjen Horáková Tereza Sc:2
Říjen Kučerová Iveta Sc:2
Říjen Telecký Tomáš Sc:2
Září Holásek Ladislav 0:2
Září Špaňhel Viktor 2:Sc
Září Pácal Miloslav 0:2
Září Rucký Daniel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Koval Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Horáková Tereza 0:2
Červenec / Srpen Holík Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Krul Tomáš 0:2
Červen Šulc Zbyněk 2:0
Červen Minarčík Tomáš 0:2
Červen Kotassek Martin 2:0
Červen Vítek Martin 2:0
Květen Procáková Eva 2:0
Květen Švec Rostislav 2:Sc
Květen Bourek Luboš 2:0
Květen Ausficírová Veronika 2:Sc
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Bednárková Monika 2:Sc
Duben Kovář Pavel 2:Sc
Duben Čvandová Ivana 2:Sc
Březen Maťovka Marek Sc:2
Březen Koběluš Jaromír 0:2
Březen Marec Ján Sc:Sc
Březen Vychodil Tomáš Sc:2
Únor Kuboňová Lenka Sc:2
Únor Vašenka Michal Sc:2
Únor Kaloč Libor Sc:2
Únor Chrenová Karina Sc:2
Leden Kotásek Mirek 0:2
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Kromer Pavel 2:Sc
Leden Kučerová Iveta 1:2
Prosinec Hájek Jiří 0:2
Prosinec Pretsch Dalibor 0:2
Prosinec Urban František 0:2
Prosinec Horák Martin 0:2
Listopad Maťovka Marek 2:0
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Listopad Pácl Petr 2:0
Listopad Kučerová Martina 0:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Kaloč Libor 2:Sc
Říjen Kučerová Martina 2:1
Říjen Kubáček Vojtěch 0:2
Září Šindelka Jan Sc:2 2
Září Hruzík Lukáš Sc:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Pecuch Jiří 0:2
Září Soban David Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hájek Jiří 1:2
Červenec/Srpen Horák Martin 0:2
Červenec/Srpen Grošaft Jiří 0:2
Červenec/Srpen Kubíček Michal 0:2
Červen Hruška Jakub 2:Sc
Červen Hájek Jiří 2:Sc
Červen Nociar Lukáš 1:2
Červen Pácl Petr 2:0
Květen Grošaft Jiří 2:1
Květen Pácl Petr 2:1
Květen Sepeši Marian 1:2
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Duben Janíček Tomáš 0:2
Duben Hruzík Lukáš 0:2
Duben Šablatura Lumír 2:Sc
Duben Stočes Jan 0:2
Březen Otisk Tomáš 1:2
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Benada Radek 2:0
Březen Vašenka Michal 2:Sc 2
Únor Holeš Jiří Sc:2
Únor Janíček Tomáš Sc:2
Únor Stočes Jan Sc:2
Únor Mlčák Stanislav Sc:2
Leden Otisk Tomáš 2:Sc
Leden Panak Petr 0:2
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Sladovník Richard 1:2
Prosinec Budiš Pavel 2:0
Prosinec Peterek Jakub 2:0
Prosinec Kotásek Mirek Sc:2
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Borová Petra 2:0
Listopad Šindelka Jan 0:2
Listopad Velek Martin 0:2
Listopad Urban František 2:1
Říjen Pulcer Pavel 0:2
Říjen Holeš Jiří 2:0
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Říjen Lalík David 2:1
Září Garba Dušan 2:Sc
Září Hanzl Jan 0:2
Září Kubíček Michal 0:2
Září Pešl Vít 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kahún Patrik 0:2
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červenec / Srpen Malik Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 1:2 4
Červen Šmíd Petr 2:0
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Kotásek Mirek 0:2
Červen Bolom Fabio 2:Sc
Květen Fajmon Jan 0:2
Květen Koval Jiří 2:Sc
Květen Filipčík Pavel 1:2
Květen Kotásek Mirek 2:1
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Záveský Petr 0:2
Duben Horák Martin 2:1
Duben Garba Dušan 1:2
Březen Holeš Jiří 2:Sc
Březen Borová Petra 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Koval Jiří 2:0
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Horák Martin 2:0
Únor Drbal Martin 0:2
Únor Vlček Jaroslav 0:2
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Máj Tomáš 0:2
Leden Lalík David 2:Sc
Leden Mrajca Jiří 2:1
Prosinec Krejčí Martin 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 1:2
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Listopad Macura Jiří 0:2
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Listopad Krejčí Martin 0:2
Říjen Pala Přemysl 0:2
Říjen Pelikán Aleš 0:2
Říjen Závada Tomáš 2:Sc
Říjen Hála Martin 0:2
Říjen Nociar Lukáš 2:Sc
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Záveský Petr 0:2
Září Křižanová Božena 2:0
Září Budiš Pavel 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kříž Petr 0:2
Červenec / Srpen Velek Martin 1:2
Červenec / Srpen Pavlík Libor 2:0
Červenec / Srpen Smékal Petr 2:Sc
Červen Lembard Ondřej 2:Sc
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Horák Martin 2:Sc
Červen Drbal Martin 2:1
Květen Kučerová Martina 2:0
Květen Hála Martin 2:Sc
Květen Martinik Adam 2:1
Květen Procáková Eva 2:0
Duben Herejk Zdeněk 1:2
Duben Hric Roman 0:2
Duben Němec Petr 2:Sc
Duben Slíva Radim 1:2
Březen Pala Přemysl 1:2
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Drbal Martin 0:2
Březen Závada Tomáš 0:2
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Boštík Kamil 2:0
Únor Nociar Lukáš 1:2
Únor Hrčka Libor 2:0
Leden Drbal Martin 1:2
Leden Pala Přemysl 1:2
Leden Kříž Dušan 0:2
Leden Vlček Jaroslav 0:2
Prosinec Boštík Kamil 0:2
Prosinec Budiš Pavel 2:1
Prosinec Kotásková Kateřina 2:0
Prosinec Křižanová Božena 2:Sc
Listopad Pavlík Libor 2:Sc
Listopad Papcun Petr 2:0
Listopad Papcunová Eva 2:0
Listopad Růžička Tomáš 2:0
Říjen Kotásková Kateřina 2:0
Říjen Zůbek Jiří 0:2
Říjen Závada Tomáš 0:2
Říjen Hric Roman 1:2 1
Září Klimeš Marcel 0:2
Září Němec Petr 1:2
Září Šrámek Viktor 2:Sc
Září Třečák Jiří 2:0