Avatars_small

Maťovka Marek

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 33 12 16 8 36.36%
2018/2019 47 22 25 2 46.81%
2017/2018 46 19 27 1 41.30%
2016/2017 34 13 20 1 38.24%
Celkem: 160 66 88 12 41.25%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kalvar Tomáš Sc:2
Červenec-Srpen Wollný Adam Sc:Sc
Červenec-Srpen Grulich Ladislav Sc:Sc
Březen-Červen Kalvar Matěj 0:2
Březen-Červen Teplan Peter Sc:Sc
Březen-Červen Vencl Radek Sc:Sc
Březen-Červen Hrabcová Jana Sc:Sc
Únor Michel Lukáš 0:2
Únor Markant Jáchym 2:1
Únor Henzel Filip 2:0
Únor Lembard Tomáš 2:0
Únor Grulich Ladislav 2:Sc
Leden Vašíček Josef 0:2
Leden Tota Martin 0:2
Leden Hrabcová Jana 1:2
Leden Maršíková Lenka 0:2
Prosinec Lembard Tomáš 2:0
Prosinec Popek Roman 0:2 1
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Machalla Vojtěch 2:0
Listopad Pácal Miloslav 0:2
Listopad Lembard Tomáš 2:0
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Kalvar Matěj 0:2
Říjen Grusman Jiří Sc:2
Říjen Konkolský Roman Sc:2
Říjen Lembard Tomáš 2:Sc
Říjen Bourek Luboš 2:0
Říjen Detáry Jakub 2:1
Září Hrabcová Jana 1:2
Září Bedrlík David 2:0
Září Doleček Jiří 1:2
Září Michel Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pernica Josef 2:Sc
Červenec/Srpen Kalvarová Ivana 2:Sc
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červen Kubínek Jiří 2:0
Červen Seget Martin 2:Sc
Červen Grulich Ladislav 2:0
Červen Kalvarová Ivana 2:0
Červen Grochal Lumír 2:Sc
Květen Tota Martin 0:2
Květen Maniur Tomas 1:2
Květen Schwarz Stanislav 0:2
Květen Guniš Ondřej 0:2
Duben Matulová Táňa 0:2
Duben Teplan Peter 0:2
Duben Michel Lukáš 1:2
Duben Kaloč Libor 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 0:2
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Březen Pácal Miloslav 0:2
Březen Vildomcová Lucie 0:2
Únor Papachristodoulou Nikos 0:2
Únor Ulman Vladimír 2:Sc
Únor Kučera Jan 0:2
Únor Bárová Petra 1:2
Leden Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Leden Beck Roman 1:2
Leden Kuboňová Lenka 2:Sc
Leden Pácl Petr 2:0
Leden Kakáč Vladimír 2:1
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Novák Luboš 0:2
Prosinec Kučera Jan 0:2
Prosinec Schwarz Stanislav 0:2
Listopad Vlček Lukáš 2:0
Listopad Grulich Ladislav 2:0
Listopad Bartecká Jana 2:1
Listopad Kovár Vojtěch 2:Sc
Listopad Drtil Tomáš 1:2
Říjen Kaloč Marek 0:2
Říjen Drtil Tomáš 2:1
Říjen Šimko Jáchym 0:2
Říjen Křižanová Božena 0:2
Září Pácl Petr Sc:2
Září Tota Martin 2:Sc
Září Kakáč Vladimír Sc:2
Září Kaloč Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Neubauer Jaroslav 1:2
Červenec / Srpen Kakáč Vladimír 2:1
Červenec / Srpen Novák Luboš 0:2
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 2:1
Červen Vlček Lukáš 2:0
Červen Doubek Jan 2:1
Červen Kučerová Martina 0:2
Červen Švec Rostislav 2:Sc
Květen Kňazovčík Jiří Jan 0:2
Květen Balusova Petra 2:Sc
Květen Kalvarová Ivana 2:0
Květen Doleček Jiří 0:2
Květen Kromer Pavel 0:2
Duben Tota Martin 0:2
Duben Koběluš Jaromír 0:2
Duben Knap Marián Sc:2
Duben Telecký Tomáš 0:2
Březen Václavek Martin 2:Sc
Březen Marec Ján 2:Sc
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Koběluš Jaromír 0:2
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Hrabcová Jana 2:0
Únor Vašíček Josef 1:2
Únor Kovář Pavel 2:0
Únor Prchal Dušan 0:2
Leden Bednárková Monika 2:0
Leden Křístek Jan 2:Sc
Leden Tota Martin 0:2
Leden Knap Marián 0:2
Prosinec Tota Martin 1:2
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Bečák Patrik 0:2
Listopad Václavek Martin 0:2
Listopad Pácl Petr 2:Sc
Listopad Kučerová Martina 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Říjen Tota Martin 2:0
Říjen Kotassek Martin 2:0
Říjen Schreier Petr 2:0
Říjen Ausficírová Veronika 2:0
Září Kret Martin 0:2
Září Sepeši Marian 2:Sc
Září Moják Petr 0:2
Září Žywczok Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Horáková Tereza 0:2
Červenec/Srpen Guniš Ondřej 1:2
Červenec/Srpen Hust Tomas 2:Sc
Červenec/Srpen Budiš Pavel 2:Sc
Červen Tota Martin 0:2
Červen Stanieková Magda 2:Sc
Červen Pernica Josef 0:2
Červen Sepeši Marian 0:2
Květen Schwarz Stanislav 0:2
Květen Riegel Jiří 1:2
Květen Vítek Martin 1:2
Květen Ausficírová Veronika 2:0
Květen Richtar Jan 2:Sc
Duben Vyplelová Agáta 2:Sc
Duben Borová Petra 0:2
Duben Šulc Zbyněk 0:2
Duben Kalvar Matěj 0:2
Březen Budiš Pavel 0:2
Březen Volná Monika Sc:Sc
Březen Kalvar Tomáš 0:2
Březen Řezáč Radek 2:Sc
Únor Hust Tomas 2:Sc
Únor Vyplelová Agáta 2:Sc
Únor Kret Martin 0:2
Únor Balusova Petra 2:0
Únor Ausficírová Veronika 2:0
Leden Šablatura Lumír 0:2
Leden Stolárová Zuzana 2:Sc
Leden Ausficírová Veronika 2:1
Leden Vlk Lukáš 0:2
Prosinec Pácl Petr 1:2
Prosinec Ausficírová Veronika 0:2
Prosinec Žywczok Petr 0:2
Prosinec Goldbricht Ivo 0:2