Avatars_small

Kalvarová Ivana

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví žena
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 43 13 30 0 30.23%
2017/2018 45 14 31 9 31.11%
Celkem: 88 27 61 9 30.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Seget Martin
Červen Grochal Lumír 2:Sc
Červen Kubínek Jiří 0:2
Červen Maťovka Marek 0:2
Červen Grulich Ladislav 0:2
Květen Kofránek Radim 0:2
Květen Bourek Luboš 0:2
Květen Kubínek Jiří 0:2
Květen Bedrlík David 2:1
Duben Lembard Tomáš 0:2
Duben Kofránek Radim 0:2
Duben Němcová Klára 2:0
Duben Kubínek Jiří 0:2
Duben Doubek Jan 2:Sc
Březen Bárová Petra 0:2
Březen Benada Radek 0:2
Březen Grulich Ladislav 0:2
Březen Kovář Pavel 1:2
Únor Václavík Petr 0:2
Únor Veselý Roman 0:2 1
Únor Kubisz Michael 2:Sc
Únor Kotassek Martin 0:2
Leden Maniur Tomas 0:2
Leden Kovář Pavel 1:2
Leden Detáry Jakub 1:2
Leden Bláha Roman 2:Sc
Prosinec Holman Vít 0:2
Prosinec Kaloč Libor 0:2
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Václavík Petr 2:Sc
Listopad Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Listopad Králová Anna 2:0
Listopad Schwarz Stanislav 0:2
Listopad Němcová Klára 2:0 1
Listopad Sabolčák Peter 2:Sc
Říjen Bartecká Jana 0:2
Říjen Pavelka Robin 2:Sc
Říjen Grochal Lumír 0:2
Říjen Šefčík Petr 0:2
Říjen Frydrychova Jana 0:2
Září Bartecká Jana 2:Sc
Září Kutěj Honza 0:2 2
Září Vychodil Tomáš 0:2
Září Serbus Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Schwarz Stanislav 0:2
Červenec / Srpen Kovář Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Kaloč Libor 2:0
Červenec / Srpen Kotassek Martin 0:2
Červen Bystroň Jan 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Kuboňová Lenka 2:0
Červen Kaloč Libor 0:2
Červen Kovář Pavel 1:2
Květen Balusova Petra 2:Sc
Květen Kromer Pavel 0:2
Květen Maťovka Marek 0:2
Květen Kňazovčík Jiří Jan 0:2
Květen Doleček Jiří 0:2
Duben Zinglar David 2:Sc
Duben Kaloč Libor 1:2
Duben Kotassek Martin 0:2
Duben Bartecká Jana 2:0
Březen Kupčík Miroslav 2:Sc
Březen Čvandová Ivana 0:2
Březen Doubek Jan 2:1
Březen Papachristodoulou Nikos 0:2
Leden Harabiš Michal Sc:2
Leden Goldstein Igor Sc:2
Leden Horáčková Vladimíra Sc:2
Leden Hrabcová Jana Sc:2
Leden Křižanová Božena Sc:2
Prosinec Hrabuška Tomáš Sc:2
Prosinec Kakáč Vladimír Sc:2
Prosinec Riegel Jiří Sc:2
Prosinec Křižanová Božena Sc:2
Listopad Bečák Patrik 0:2
Listopad Hrabcová Jana 1:2
Listopad Křístek Jan 2:0
Listopad Čvandová Ivana 0:2
Listopad Hrabec Tomáš 1:2
Říjen Pácal Miloslav 0:2
Říjen Sepeši Marian 0:2
Říjen Vašenka Michal 0:2
Říjen Goldstein Igor 2:0
Září Holásek Ladislav 0:2
Září Meluzínová Monika 2:Sc
Září Košťálová Zuzana 2:1
Září Hošek Pavel 0:2
Září Horáčková Vladimíra 2:0