Avatars_small

Prchal Dušan

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 44 24 13 11 54.55%
2017/2018 25 21 3 2 84.00%
2012/2013 8 3 2 5 37.50%
Zkušební kola 10 3 5 2 30.00%
Celkem: 87 51 23 20 58.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Guniš Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Václavík Petr Sc:Sc
Červenec/Srpen Kaloč Libor Sc:Sc
Červenec/Srpen Botor Milan Sc:Sc
Červen Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Červen Vychodil Tomáš 0:2
Červen Wojkowský Radim Sc:Sc
Červen Gelnar Roman Sc:Sc
Květen Špaňhel Viktor 2:Sc
Květen Máj Tomáš 2:0
Květen Holásek Ladislav 2:1
Květen Václavík Marek 1:2
Duben Bakeš Radim 2:1
Duben Pácal Miloslav 2:Sc
Duben Cvitanovič Alena 2:0
Duben Vojtovič Daniel 0:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Pernica Josef 2:0
Březen Urban František 2:0
Březen Bečák Patrik 2:Sc
Únor Čech Lumír 2:0
Únor Grulich Ladislav 2:0
Únor Maniur Tomas 2:0
Únor Grochal Lumír 2:0
Leden Cvitanovič Alena Sc:2
Leden Čech Lumír Sc:2
Leden Pácal Miloslav Sc:2
Leden Žeravík David Sc:2
Prosinec Urban František 2:0
Prosinec Gelnar Roman 0:2
Prosinec Hruzík Lukáš 1:2
Prosinec Stočes Jan 1:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Listopad Urban František 2:0
Listopad Vencl Radek 2:0
Listopad Cinkraut Jakub 0:2
Říjen Krul Tomáš 2:0
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Neubauer Jaroslav 2:0
Září Koběluš Jaromír 2:1
Září Lembard Tomáš 2:0
Září Goldstein Igor 2:0
Září Doubek Jan 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Holman Vít 2:0
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 2:Sc
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš 2:0
Červen Riegel Jiří 2:Sc
Červen Holásek Ladislav 2:1
Červen Novák Luboš 2:0
Červen Sepeši Marian 2:0
Květen Kaloč Libor 2:0
Květen Riegel Jiří 2:Sc
Květen Hrabec Tomáš 2:0
Květen Kučerová Martina 2:0
Duben Vašenka Michal 2:1
Duben Novák Luboš Sc:2
Duben Procházková Iveta 1:2
Duben Hrabec Tomáš Sc:Sc
Březen Šmíd Petr 2:Sc
Březen Ausficírová Veronika 2:0
Březen Vančura Martin 2:0
Březen Vašíček Josef 2:0
Únor Hrabcová Jana 2:0
Únor Kovář Pavel 2:0
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Vašíček Josef 2:0
Únor Maťovka Marek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Zubáň Jakub 2:Sc
Leden Psotka Petr Sc:Sc
Leden Marušák Tomáš Sc:2
Leden Stuchlík Miloš Sc:2
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Stuchlík Miloš Sc:Sc
Prosinec Badalová Veronika 2:Sc
Prosinec Setlová Petra Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Vlček Dobroslav Sc:Sc
Listopad Vybíral Aleš 0:2
Listopad Mlýnek Roman 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Badalová Veronika Sc:Sc
Říjen Vybíral Aleš 0:2
Říjen Mlýnek Roman 0:2
Září Krkoška Libor 0:2
Září Rožnai Ladislav 2:0
Září Šefčík Petr 2:0