44e0191dc36ccb4ea1eaac800f51f67c182d7fd2_small

Kučerová Martina

Skupina Nadšenci 4D
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 21 21 7 46.67%
2016/2017 20 4 16 9 20.00%
2015/2016 44 20 24 6 45.45%
2014/2015 43 20 22 1 46.51%
2013/2014 15 9 6 0 60.00%
Celkem: 167 74 89 23 44.31%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 23 1 22 0 4.35%
2013/2014 10 1 9 0 10.00%
Celkem: 33 2 31 0 6.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Doubek Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jiří Jan Sc:Sc
Červen Doubek Jan 2:1
Červen Švec Rostislav 2:Sc
Červen Vlček Lukáš 2:0
Červen Maťovka Marek 2:0
Květen Hrabec Tomáš Sc:2
Květen Kaloč Libor Sc:Sc
Květen Prchal Dušan 0:2
Květen Riegel Jiří Sc:2
Duben Vašíček Josef 1:2
Duben Guniš Ondřej 1:2
Duben Vencl Radek 1:2
Duben Bourek Luboš 2:1
Březen Kaloč Libor 2:Sc
Březen Vencl Radek 2:0
Březen Novák Luboš 2:1
Březen Telecký Matyáš Sc:2
Únor Rucký Daniel 1:2
Únor Vítek Martin 0:2
Únor Šindelka Jan 0:2
Únor Minarčík Tomáš 1:2
Leden Novosad Martin 1:2
Leden Filipčík Pavel 0:2
Leden Šindelka Jan 2:Sc
Leden Hošek Pavel 0:2
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Schreier Petr 2:0
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Vencl Radek 2:1
Listopad Pácl Petr Sc:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Maťovka Marek 2:0
Listopad Václavek Martin 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 0:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Václavek Martin 1:2
Říjen Kaloč Libor 2:Sc
Září Grošaft Jiří 2:Sc
Září Chalupa Vítězslav 0:2 1
Září Novák Luboš 2:1
Září Pácl Petr 2:0 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Schwarz Stanislav 2:0
Leden Vlosinská Andrea Sc:2
Leden Pernica Josef Sc:2
Leden Řezáč Radek Sc:2
Prosinec Montag Marek Sc:2
Prosinec Chrenová Karina Sc:2
Prosinec Hruzík Lukáš Sc:2
Prosinec Smutek Jan Sc:2
Listopad Holman Vít 1:2
Listopad Chmiel Adam 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Šulc Zbyněk 0:2
Říjen Horák Martin 0:2
Říjen Hrčka Libor 0:2
Říjen Mlčák Stanislav Sc:2
Říjen Pešl Vít 2:Sc
Září Filipčík Pavel 0:2
Září Voborník Radim 2:Sc
Září Otisk Tomáš Sc:2
Září Drbal Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Velek Martin Sc:2
Červenec / Srpen Záveský Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Holeš Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Holman Vít Sc:2
Červen Meier Vladimir 1:2
Červen Marec Ján 2:1
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Guniš Ondřej 2:0
Květen Malik Petr 0:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Hrčka Libor 1:2
Květen Borová Petra 2:0
Duben Otisk Tomáš 0:2
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Koval Jiří 1:2 1
Duben Vítek Martin 2:0
Březen Holman Vít 0:2
Březen Hrčka Libor 1:2
Březen Havránek Aleš Sc:2
Březen Merta Marek 2:Sc
Únor Kubulus Tomáš 1:2
Únor Petruška Kamil 2:Sc
Únor Kučerová Iveta 0:2
Únor Pešl Vít 0:2
Leden Křižanová Božena 2:1
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Holeš Jiří 1:2
Leden Procáková Eva 2:0
Prosinec Horák Martin Sc:2
Prosinec Máj Tomáš Sc:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Prosinec Křižanová Božena 2:Sc
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Listopad Garba Dušan 0:2
Listopad Marec Ján 2:0
Listopad Janoš Petr 0:2
Říjen Mrajca Jiří 1:2
Říjen Hájek Jiří 2:Sc
Říjen Slíva Radim 0:2
Říjen Macura Jiří 0:2
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Bolom Fabio 2:Sc
Září Marec Ján 2:1
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Otisk Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Kočí Zdeněk 2:Sc
Červenec / Srpen Papcun Petr 2:0
Červenec / Srpen Horčičák Tomáš 0:2
Červen Králová Anna 2:0
Červen Vengel Tomáš 2:0
Červen Fuks Petr 2:Sc
Červen Lázničková Monika 2:0
Květen Procáková Eva 2:0
Květen Václavek Martin 0:2
Květen Martinik Adam 0:2
Květen Hála Martin 0:2
Duben Kuras Pavel 0:2
Duben Drbal Martin 0:2
Duben Kočí Zdeněk 0:2
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Březen Vojíř Josef 2:1
Březen Otisk Tomáš 2:0
Březen Papcunová Eva 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Záveský Petr 0:2
Únor Suchomel Václav 0:2
Únor Lalík David 0:2
Leden Budiš Pavel 0:2
Leden Chrenová Karina 0:2
Leden Papcun Petr 2:0
Leden Drastich Lukáš 2:Sc
Prosinec Růžička Tomáš 2:0
Prosinec Němec Petr 2:Sc
Prosinec Králová Anna 2:0
Prosinec Andrýsek Miroslav 2:0
Listopad Mikeska Jan 1:2
Listopad Drbal Martin 0:2
Listopad Boštík Kamil 0:2
Listopad Drastich Lukáš 0:2
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Hájek Jiří Sc:Sc
Říjen Marec Ján 2:0
Září Kostka Zdeněk 0:2
Září Králová Anna 2:0
Září Plachý Martin 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bajgar Lukáš 2:Sc
Červen Seidler Přemysl 2:Sc
Červen Kotek Honza 2:Sc
Červen Mikeska Jan 2:0
Květen Martinik Adam 1:2
Květen Jakel Radim 0:2
Květen Hrnčárková Zuzana 0:2
Květen Němec Pavel 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Mayerová Petra 2:0
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Duben Hric Roman 2:1
Březen Pala Přemysl 0:2 1
Březen Kotásková Kateřina 2:0
Březen Kostrhounová Michaela 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pulcer Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sieklik Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel René 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrenová Karina 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Zawada Pavel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kupský Adam 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlčák Stanislav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2