Avatars_small

Kotassek Martin

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 37 10 23 11 27.03%
2017/2018 40 17 23 0 42.50%
Celkem: 77 27 46 11 35.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Brožek Václav Sc:Sc
Květen Němcová Klára Sc:Sc
Květen Doubek Jan Sc:2
Květen Seget Martin Sc:Sc
Květen Pácl Petr Sc:Sc
Duben Kovář Pavel Sc:2
Duben Hrabcová Jana Sc:2
Duben Vlček Lukáš Sc:2
Duben Křižanová Božena 0:2
Březen Křižanová Božena Sc:2
Březen Wojkowský Radim Sc:2
Březen Guniš Ondřej Sc:2
Březen Novák Luboš 0:2
Únor Kubisz Michael 2:Sc
Únor Veselý Roman 0:2
Únor Václavík Petr 2:0
Únor Kalvarová Ivana 2:0
Leden Procáková Eva 2:1
Leden Mlčák Stanislav 0:2
Leden Bárová Petra 1:2
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Frydrychova Jana 0:2
Prosinec Holík Pavel 0:2
Prosinec Kalvar Matěj 0:2
Prosinec Tota Martin 2:0
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Frydrychova Jana 0:2
Listopad Benada Radek 2:Sc
Říjen Vildomcová Lucie 1:2
Říjen Kalvar Tomáš 0:2
Říjen Hric Jan 0:2
Říjen Urban František 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Září Vašíček Josef 0:2
Září Pernica Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Schwarz Stanislav 2:1
Červenec / Srpen Kaloč Libor 2:0
Červenec / Srpen Kovář Pavel 2:1
Červenec / Srpen Kalvarová Ivana 2:0
Červen Minarčík Tomáš 0:2
Červen Vítek Martin 0:2
Červen Václavek Martin 0:2
Červen Šulc Zbyněk 0:2
Květen Pernica Josef 0:2
Květen Tota Martin 2:1
Květen Chalupa Vítězslav 0:2
Květen Kovář Pavel 2:0
Duben Kaloč Libor 2:1
Duben Bartecká Jana 2:Sc
Duben Zinglar David 2:Sc
Duben Kalvarová Ivana 2:0
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Riegel Jiří 0:2
Březen Vítek Martin 0:2
Březen Pernica Josef 0:2
Únor Bourek Luboš 1:2
Únor Čvandová Ivana 2:Sc
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Kleibertová Věra 2:0
Leden Kalvar Tomáš 0:2
Leden Riegel Jiří 1:2
Leden Guniš Ondřej 0:2
Leden Dolkoš Dominik 0:2
Prosinec Křístek Jan 2:Sc
Prosinec Goldstein Igor 1:2
Prosinec Bednárková Monika 2:0
Prosinec Maniur Tomas 2:1
Listopad Pernica Josef 0:2
Listopad Vítek Martin 0:2
Listopad Maniur Tomas 1:2
Listopad Procáková Eva 0:2
Říjen Schreier Petr 0:2
Říjen Maťovka Marek 0:2
Říjen Ausficírová Veronika 2:0
Říjen Tota Martin 1:2