Avatars_small

Koběluš Jaromír

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 17 23 6 42.50%
2022/2023 45 23 22 3 51.11%
2021/2022 45 25 20 4 55.56%
2020/2021 8 3 3 2 37.50%
2019/2020 32 17 15 0 53.13%
2018/2019 45 28 17 0 62.22%
2017/2018 24 14 10 0 58.33%
Celkem: 239 127 110 15 53.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 22 7 14 0 31.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Neubauer Jaroslav
Červenec - srpen Maťovka Marek
Červenec - srpen Augustin Michal
Červenec - srpen Kotásek Mirek
Červen Hlavatý Jiří Sc:2
Červen Králová Anna Sc:2
Červen Kotásek Mirek Sc:2
Květen Kašpárek Jan Sc:2
Květen Maťovka Marek Sc:2
Květen Bourek Luboš Sc:2
Květen Podlesný Tomáš 0:2
Duben Kowalczyk Jan 1:2
Duben Kašpárek Jan 2:Sc
Duben Tomai Martin 0:2
Duben Michel Lukáš 0:2
Březen Pískala Jan 0:2
Březen Mironidis Radek 0:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Vaníček Dalibor 2:Sc
Únor Maniur Tomas 2:1
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Konkolský Roman 2:1
Únor Velkoborský Petr 2:0
Leden Mironidis Radek 0:2
Leden Vašíček Josef 0:2
Leden Ston Kamil 2:1
Leden Novák Luboš 2:1
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Ston Kamil 0:2
Listopad Palenčík Matúš 2:Sc
Listopad Vašíček Josef 1:2
Listopad Holub Roman 0:2
Listopad Tomai Martin 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Říjen Schreier Petr 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:1
Říjen Holman Vít 2:Sc
Říjen Podlesný Tomáš 2:1
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Ston Kamil 0:2
Září Tomai Martin 2:0
Září Sukeník Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Wojkowský Radim 2:0
Červenec - srpen Kleibertová Věra 2:0
Červenec - srpen Kaczmarek Petr 2:0
Červenec - srpen Augustin Michal 2:0
Červen Litschmann Aleš 0:2
Červen Novák Luboš Sc:2
Červen Konkolský Roman 0:2
Červen Pustka Martin Sc:2
Květen Kubáček Vojtěch 0:2
Květen Kotásek Mirek 2:0
Květen Mironidis Radek 2:1
Květen Koval Jiří 0:2
Duben Kašpárek Jan 2:0
Duben Tomai Martin 2:0
Duben Neubauer Jaroslav 2:1
Duben Novák Luboš 1:2
Březen Maniur Tomas 2:0
Březen Fréhar Radim 0:2
Březen Novák Luboš 2:1
Březen Strzelec Jan 2:0
Únor Gargoš Martin 2:Sc
Únor Hruboň Tomáš 2:0
Únor Matějka Pavel 2:0
Únor Kičmer Jan 1:2
Leden Hruboň Tomáš 2:1
Leden Šrajer Jan 2:1
Leden Pitron Martin 2:0
Leden Pekárek Nikolas 1:2
Leden Majkus Filip 0:2
Prosinec Mironidis Radek 0:2
Prosinec Moravec Petr 0:2
Prosinec Novák Luboš 1:2
Prosinec Konkolský Roman Sc:2
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Plichta Tomas 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Čech Lumír 2:0
Říjen Smutek Jan 2:0
Říjen Rozprým Martin 0:2 2
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Kiszka Bogdan 0:2
Září Moravec Petr 0:2
Září Serbus Michal 2:1
Září Novák Luboš 0:2
Září Holibka Albert 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Mlčák Stanislav 1:2
Červenec - srpen Augustin Michal 2:0
Červenec - srpen Pustka Martin 2:0
Červenec - srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Kowalczyk Jan 2:1
Červen Králová Anna 2:0
Červen Michel Lukáš 2:0
Červen Grulich Ladislav 2:0
Květen Koval Jiří 0:2
Květen Sukeník Vladimír 1:2
Květen Maniur Tomas 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Plíhal Filip 2:0
Duben Meier Vladimir 2:0
Duben Kotásek Mirek 0:2
Duben Chalupa Vítězslav 2:1
Březen Pískala Jan Sc:2
Březen Wojkowský Radim Sc:2
Březen Kalvar Tomáš Sc:2
Březen Sepeši Marian Sc:2
Únor Černoch Petr 2:1
Únor Holibka Albert 1:2
Únor Moravec Petr 0:2
Únor Bolom Fabio 2:Sc
Leden Kutěj Honza 2:Sc
Leden Sukeník Vladimír 0:2
Leden Pískala Jan 2:0
Leden Procák Vladimír 0:2
Prosinec Novák Luboš 2:0
Prosinec Holman Vít 2:0
Prosinec Konkolský Roman 2:0
Prosinec Krištof Roman 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Bakeš Radim 1:2
Listopad Mironidis Radek 2:1
Listopad Minarčík Tomáš 2:Sc
Říjen Sukeník Vladimír 1:2
Říjen Hlavatý Jiří 1:2
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Urban František 2:1
Září Pretsch Dalibor 0:2
Září Frydrychova Jana 0:2
Září Hlavatý Jiří 2:Sc
Září Serbus Michal 0:2
Září Michalský Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Litschmann Aleš Sc:Sc
Říjen - Červen Minarčík Tomáš Sc:Sc
Říjen - Červen Michalský Martin 0:2
Říjen - Červen Hric Jan 0:2
Září Holman Vít 2:0
Září Bolom Fabio 2:0
Září Vildomcová Lucie 2:Sc
Září Michalský Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Urban František 2:1
Červenec-Srpen Hruzík Lukáš 1:2
Červenec-Srpen Švábek Michal 0:2
Červenec-Srpen Lyko Pavel 0:2
Březen-Červen Kofránek Radim 2:0
Březen-Červen Bolom Fabio 2:0
Březen-Červen Frydrychova Jana 1:2
Březen-Červen Mlčák Stanislav 2:1
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 1:2
Únor Kubínek Jiří 2:0
Únor Pernica Josef 2:0
Leden Frydrychova Jana 1:2
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Herudek Erik 0:2
Leden Neubauer Jaroslav 2:1
Prosinec Soban David 2:Sc
Prosinec Cunda David 0:2
Prosinec Frydrychova Jana 1:2
Prosinec Adamec Lukáš 2:Sc
Listopad Kubínek Jiří 2:0
Listopad Michel Lukáš 2:0
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Grulich Ladislav 2:0
Říjen Soban David 1:2 1
Říjen Kučerová Iveta 2:Sc
Říjen vymazáno vymazáno 0:2
Říjen Bolom Fabio 2:1
Září Tota Martin 2:0
Září Kutěj Honza 1:2 1
Září Vencl Radek 1:2
Září Pernica Josef 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Maniur Tomas 2:0
Červenec/Srpen Bárová Petra 2:0
Červenec/Srpen Tomíček Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Vencl Radek 2:0
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Botor Milan 2:Sc
Červen Sukeník Vladimír 0:2
Červen Bárová Petra 2:0
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Pernica Josef 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:0
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Filipčík Pavel 0:2
Duben Cinkraut Jakub 2:Sc 2
Duben Gelnar Roman 0:2
Březen Holman Vít 2:0
Březen Michel Lukáš 2:0
Březen Vojtovič Daniel 0:2
Březen Matulová Táňa 2:1
Únor vymazáno vymazáno 0:2
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Holman Vít 2:0
Únor Frydrychova Jana 1:2
Leden Serbus Michal 2:0
Leden Kučera Jan 2:0
Leden Vašíček Josef 1:2
Leden Krul Tomáš 0:2
Prosinec Pácl Petr 2:0
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Drtil Tomáš 2:1
Prosinec Wojkowský Radim 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Listopad Mikuláš David 0:2
Listopad Gelnar Roman 1:2
Listopad Sepeši Marian 2:1
Říjen Václavek Martin 2:Sc
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Říjen Horáková Tereza 2:0
Září Doubek Jan 2:0
Září Prchal Dušan 1:2
Září Goldstein Igor 2:0
Září Lembard Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Křižanová Božena 2:0
Červenec / Srpen Vašíček Josef 0:2
Červenec / Srpen Pácal Miloslav 2:1
Červen Vašíček Josef 2:Sc
Červen Vychodil Tomáš 0:2
Červen Horáková Tereza 0:2
Červen Li Fusheng 0:2
Květen Harabiš Michal 2:0
Květen Vítek Martin 2:0
Květen Benada Radek 1:2
Květen Guniš Ondřej 1:2
Duben Knap Marián 2:Sc
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Tota Martin 2:0
Duben Telecký Tomáš 0:2
Březen Václavek Martin 2:0
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Marec Ján 2:1
Březen Maťovka Marek 2:0
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Vychodil Tomáš 0:2
Únor Doubek Jan 2:0
Únor Volný Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Ballarin Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Zinglar David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kowalczyk Ryszard 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2