Avatars_small

Hrabcová Jana

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví žena
Věk 44 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 34 11 18 8 32.35%
2018/2019 45 20 25 4 44.44%
2017/2018 40 18 22 0 45.00%
Celkem: 119 49 65 12 41.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Bárová Petra Sc:Sc
Červenec-Srpen Pernica Josef Sc:Sc
Červenec-Srpen Veselý Roman Sc:2
Červenec-Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen-Červen Vencl Radek Sc:Sc
Březen-Červen Teplan Peter 0:2
Březen-Červen Kalvar Matěj 0:2
Březen-Červen Maťovka Marek Sc:Sc
Únor Hrubešová Gabriela 2:0
Únor Doleček Jiří 0:2
Únor Paleček Tomáš 2:0
Únor Banach Petr 2:1
Únor Procáková Eva 2:0
Leden Maršíková Lenka 0:2
Leden Vašíček Josef 0:2
Leden Maťovka Marek 2:1
Leden Tota Martin 0:2
Prosinec Kubínek Jiří 0:2
Prosinec Švábek Michal 0:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Prosinec Petrů Anna Sc:Sc
Listopad Zinglar David 0:2
Listopad Pernica Josef Sc:2
Listopad Konkolský Roman 2:0
Listopad Novák Luboš Sc:2
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Říjen Pernica Josef 0:2
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Maniur Tomas 0:2
Říjen Novák Luboš 0:2
Září Maťovka Marek 2:1
Září Doleček Jiří 2:0
Září Michel Lukáš 1:2
Září Bedrlík David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kofránek Radim Sc:2
Červenec/Srpen Sabolčák Peter 2:Sc
Červenec/Srpen Vašíček Josef Sc:2
Červenec/Srpen Blažej Štěpán Sc:2
Červen Novák Luboš 2:Sc
Červen Sechra David 2:Sc
Červen Michel Lukáš 1:2
Červen Procáková Eva 2:0
Květen Grochal Lumír 0:2
Květen Procáková Eva 2:0
Květen Vlček Lukáš 2:0
Květen Richtar Jan 2:Sc
Duben Kotassek Martin 2:Sc
Duben Křižanová Božena 0:2 1
Duben Vlček Lukáš 2:0
Duben Kovář Pavel 2:1
Březen Veselý Roman 0:2
Březen Kučera Jan 0:2
Březen Doleček Jiří 0:2
Březen Máj Tomáš 0:2
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 0:2
Únor Vlček Lukáš 2:0
Únor Bedrlík David 2:0
Leden Michel Lukáš 2:1
Leden Schwarz Stanislav 2:1
Leden Matulová Táňa 1:2
Leden Křižanová Božena 0:2
Prosinec Neubauer Jaroslav 0:2
Prosinec Matulová Táňa 0:2
Prosinec Králová Anna 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:Sc
Listopad Neubauer Jaroslav 1:2
Listopad Matulová Táňa 0:2
Listopad Doleček Jiří 1:2
Listopad Holík Pavel Sc:2
Říjen Kleibertová Věra 2:Sc
Říjen Procáková Eva 2:1
Říjen Gelnar Roman 0:2
Říjen Wojkowský Radim 0:2
Říjen Kovář Pavel 2:1
Září Kalvar Tomáš 0:2
Září Chalupa Vítězslav 1:2
Září Sepeši Marian 0:2
Září Křižanová Božena 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vrána Josef 2:0
Červenec / Srpen Kovár Vojtěch 0:2
Červenec / Srpen Vančura Martin 0:2
Červenec / Srpen Kuboňová Lenka 2:0
Červen Michel Lukáš 0:2
Červen Kňazovčík Jiří Jan 0:2
Červen Serbus Michal 0:2
Červen Pácal Miloslav 0:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Vrána Josef 2:0
Květen Doubek Jan 2:1
Květen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Bartecká Jana 1:2
Duben Harabiš Michal 0:2
Duben Kalvar Tomáš 0:2
Duben Schwarz Stanislav 0:2
Duben Kleibertová Věra 2:0
Březen Kakáč Vladimír 2:0
Březen Volný Martin 0:2
Březen Zinglar David 2:Sc
Březen Goldstein Igor 2:0
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Maťovka Marek 0:2
Únor Kovář Pavel 2:1
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Vašíček Josef 0:2
Leden Horáčková Vladimíra 2:Sc
Leden Křižanová Božena 0:2
Leden Goldstein Igor 2:0
Leden Kalvarová Ivana 2:Sc
Leden Harabiš Michal 0:2
Prosinec Pácl Petr 0:2
Prosinec Hrabec Tomáš 1:2
Prosinec Balusova Petra 2:0
Prosinec Pácal Miloslav 0:2
Listopad Čvandová Ivana 2:0
Listopad Kalvarová Ivana 2:1
Listopad Bečák Patrik 0:2
Listopad Hrabec Tomáš 1:2
Listopad Křístek Jan 2:Sc