Avatars_small

Kuboňová Lenka

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví žena
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 0 3 5 0.00%
2018/2019 50 11 35 16 22.00%
2017/2018 39 13 26 0 33.33%
Celkem: 94 24 64 21 25.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Tomíček Lukáš Sc:2
Září Štefek Martin Sc:2
Září Augustin Adam Sc:Sc
Září Hanusek Jaroslav Sc:2
Září Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sechra David Sc:Sc
Červenec/Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec/Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Brožek Václav 2:Sc
Červenec/Srpen Lembard Tomáš 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 1:2
Červen Bedrlík David Sc:2
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Červen Kakáč Vladimír 0:2
Červen Doubek Jan 0:2
Květen Novák Luboš 0:2
Květen Matulová Táňa Sc:2
Květen Ulman Vladimír 0:2
Květen Kaloč Libor Sc:2
Duben Kakáč Vladimír 1:2
Duben Seget Martin Sc:Sc
Duben Veselý Roman 0:2
Duben Procáková Eva 1:2
Březen Tomíček Lukáš 0:2
Březen Brožek Václav 2:1
Březen Vlček Lukáš 2:Sc
Březen Kakáč Vladimír 0:2
Březen Králová Anna 0:2
Únor Lembard Tomáš 2:Sc
Únor Kaloč Libor Sc:2
Únor Teplan Peter Sc:2
Únor Pácl Petr 0:2
Leden Kakáč Vladimír 0:2
Leden Papachristodoulou Nikos 0:2
Leden Maťovka Marek Sc:2
Leden Beck Roman 0:2
Leden Pácl Petr Sc:2
Prosinec Lembard Tomáš 0:2
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Šimek Stanislav 2:Sc
Prosinec Němcová Klára 2:0 1
Prosinec Procáková Eva 0:2
Listopad Teplan Peter Sc:2
Listopad Kučera Jan Sc:2
Listopad Čech Lumír Sc:2
Listopad Ulman Vladimír Sc:2
Listopad Seget Martin Sc:2
Říjen Kovár Vojtěch Sc:Sc
Říjen Doubek Jan 0:2
Říjen Vlček Lukáš 2:Sc
Říjen Doleček Jiří 0:2
Září Michel Lukáš 0:2
Září Kovár Vojtěch Sc:Sc
Září Kovář Pavel 0:2
Září Cinkraut Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vrána Josef 2:Sc
Červenec / Srpen Vančura Martin 0:2
Červenec / Srpen Kovár Vojtěch 0:2
Červenec / Srpen Hrabcová Jana 0:2
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Kovář Pavel 2:1
Červen Kalvarová Ivana 0:2
Červen Bystroň Jan 2:Sc
Červen Kaloč Libor 0:2
Květen Doubek Jan 0:2
Květen Michel Lukáš 0:2
Květen Bartecká Jana 0:2
Květen Hrabcová Jana 0:2
Květen Vrána Josef 2:0
Duben Benada Radek 0:2
Duben Dolkoš Dominik 0:2
Duben Křižanová Božena 0:2
Duben Vítek Martin 0:2
Březen Kleibertová Věra 0:2
Březen Velička Petr 0:2
Březen Bednárková Monika 2:Sc
Březen Čuraj Karel 2:Sc
Únor Václavek Martin 2:Sc
Únor Chrenová Karina 0:2
Únor Vašenka Michal 0:2
Únor Kaloč Libor 0:2
Leden Čuraj Karel 0:2
Leden Kakáč Vladimír 1:2
Leden Sopuch Jakub 2:Sc
Leden Břenek Aleš 2:0
Prosinec Čuraj Karel 2:Sc
Prosinec Čvandová Ivana 1:2
Prosinec Kromer Pavel 0:2
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Listopad Čuraj Karel 1:2
Listopad Košťálová Zuzana 2:Sc
Listopad Horáčková Vladimíra 2:0
Listopad Michel Lukáš 0:2
Listopad Kovář Pavel 2:1