Avatars_small

Kašpárek Jan

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 38 15 22 9 39.47%
2022/2023 26 10 16 0 38.46%
Celkem: 64 25 38 9 39.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Noga David 0:2
Červen Matějka Pavel
Červen Shevchenko Oleg
Červen Bolom Fabio
Květen Koběluš Jaromír 2:Sc
Květen Podlesný Tomáš Sc:2
Květen Maťovka Marek 2:1
Květen Bourek Luboš 2:0
Duben Michel Lukáš 1:2
Duben Koběluš Jaromír Sc:2
Duben Kowalczyk Jan Sc:2
Duben Tomai Martin 0:2
Březen Králová Anna 2:0
Březen Káňa Dominik 2:Sc
Březen Bakeš Radim 0:2
Březen Kakáč Vladimír 2:0
Únor Kotásek Mirek Sc:Sc
Únor Malůš Jan 2:Sc
Únor Tomai Martin 0:2
Únor Michel Lukáš Sc:2
Leden Vališ David 0:2
Leden Hruboň Tomáš 0:2
Leden Pitron Martin Sc:2
Leden Podlesný Tomáš 0:2
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Kaczmarek Petr Sc:2
Prosinec Neubauer Jaroslav 2:1
Prosinec Králová Anna 2:1
Listopad Kučerová Iveta 2:Sc
Listopad Bakeš Radim Sc:2
Listopad Pavelka Robin 1:2
Listopad Shevchenko Oleg 0:2
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Tomai Martin 0:2
Říjen Pitron Martin 1:2
Říjen Bakeš Radim 0:2
Září Kotásek Mirek Sc:2
Září Kozubek Petr 2:Sc
Září Matějka Pavel 2:0
Září Kwiek Vendy 2:0
Září Kowalczyk Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Mironidis Radek 0:2
Červenec - srpen Serbus Michal 2:Sc
Červenec - srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec - srpen Pustka Martin 1:2
Červen Strzelec Jan 2:0
Červen Michel Lukáš 1:2
Červen Bolom Fabio 0:2
Červen Kiszka Michal 0:2
Květen Renz Marek 2:Sc
Květen Pitron Martin 2:0
Květen Nevřela Lukáš 2:0
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Michel Lukáš 0:2
Duben Novák Luboš 0:2
Duben Koběluš Jaromír 0:2
Duben Neubauer Jaroslav 0:2
Duben Tomai Martin 0:2
Březen Wojkowský Radim 1:2
Březen Králová Anna 2:0
Březen Slíva Vojtěch 2:Sc
Březen Lacko Patrik 2:0
Únor Majkus Filip 0:2
Únor Němček David 2:Sc
Únor Novák Luboš 0:2
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Únor Bolom Fabio 0:2