A519fd35576be214c0dd9766d65304bb1ffe1605_small

Serbus Michal

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 22 4 13 10 18.18%
2021/2022 46 11 29 21 23.91%
2020/2021 4 0 0 4 0.00%
2019/2020 34 16 18 0 47.06%
2018/2019 46 23 23 0 50.00%
2017/2018 12 10 2 0 83.33%
Celkem: 164 64 85 35 39.02%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Pustka Martin
Únor Wojkowský Radim
Únor Neubauer Jaroslav
Únor Šrajer Jan
Leden Lam Tung Luu 2:Sc
Leden Konkolský Roman Sc:2
Leden Světelský Daniel Sc:2
Leden Hlavatý Jiří 2:Sc
Leden Vašíček Josef 1:2
Prosinec Procák Vladimír Sc:Sc
Prosinec Litschmann Aleš Sc:2
Prosinec Kiszka Bogdan Sc:2
Prosinec Hlavatý Jiří Sc:Sc
Listopad Rozprým Martin 0:2
Listopad Moravec Petr Sc:Sc
Listopad Kutěj Honza Sc:2
Listopad Tourek Jaroslav 2:Sc
Říjen Kubáček Vojtěch 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Tourek Jaroslav Sc:Sc
Říjen Kaňok Robin Sc:Sc
Září Novák Luboš 2:0
Září Koběluš Jaromír 1:2
Září Moravec Petr 0:2
Září Holibka Albert 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kučerová Iveta Sc:2
Červenec - srpen Janus Jakub Sc:2
Červenec - srpen Šrámek Jiří Sc:Sc
Červenec - srpen Michel Lukáš 2:0
Červen Strzelec Jan Sc:2
Červen Konkolský Roman Sc:2
Červen Pískala Jan Sc:2
Červen Sepeši Marian 1:2
Květen Holman Vít 2:0
Květen Pustka Martin 1:2
Květen Jankulár Martin 2:Sc
Květen Králová Anna Sc:Sc
Duben Bárová Petra Sc:Sc
Duben Grulich Ladislav Sc:2
Duben Kasinec Tomáš 1:2
Duben Kutěj Honza 0:2 1
Březen Pavlíček David Sc:2
Březen Hruška Jakub Sc:2
Březen Čech Lumír Sc:2
Březen Novák Luboš Sc:2
Březen Moravec Petr Sc:2
Únor Pavlíček David 1:2
Únor Tourek Jaroslav 1:2
Únor Pretsch Dalibor 1:2
Únor Kolmáš petr 0:2
Leden Bakeš Radim Sc:2
Leden Dolkoš Dominik Sc:Sc
Leden Bembenek Pavel Sc:Sc
Leden Vychodil Tomáš 1:2
Prosinec Žeravík David 0:2
Prosinec Mikuláš David 2:Sc
Prosinec Frydrychova Jana 2:0
Prosinec Koval Jiří 2:0
Listopad Frydrychova Jana Sc:2
Listopad Sukeník Vladimír Sc:2
Listopad Herudek Erik Sc:2
Listopad Faruzel Petr 0:2
Říjen Kolmáš petr 0:2
Říjen Minarčík Tomáš 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 2:0
Říjen Čaja Patrik 2:0
Září Michalský Martin 0:2
Září Hlavatý Jiří 2:Sc
Září Pretsch Dalibor Sc:Sc
Září Koběluš Jaromír 2:0
Září Frydrychova Jana 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Nytrová Martina Sc:Sc
Říjen - Červen Homola Pavel Sc:Sc
Říjen - Červen Kosňovský Radim Sc:Sc
Říjen - Červen Augustin Michal Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Rucký Daniel 0:2
Červenec-Srpen Třos Milan 0:2
Červenec-Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Červenec-Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Březen-Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Březen-Červen Holásek Ladislav 2:Sc
Březen-Červen Oswald Petr 0:2
Březen-Červen Cunda David 2:Sc
Únor Faruzel Petr 0:2
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Drtil Tomáš 1:2
Leden Blažej Štěpán 0:2
Leden Kubáček Vojtěch 1:2
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Chylík Lukáš 0:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Smékal Petr 2:Sc
Prosinec Vildomcová Lucie 1:2
Listopad Botor Milan 2:Sc
Listopad Sukeník Vladimír 2:1
Listopad Minarčík Tomáš 2:1
Listopad vymazáno vymazáno 2:Sc
Listopad Sepeši Marian 2:0
Říjen Smékal Petr 2:1
Říjen Stočes Jan 2:Sc
Říjen Čech Lumír 2:0
Říjen Botor Milan 1:2
Září Holman Vít 2:1
Září Vychodil Tomáš 1:2
Září Vildomcová Lucie 0:2
Září Pácal Miloslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červenec/Srpen Travinský Víťa 1:2
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Vildomcová Lucie 2:0
Červen Tomíček Lukáš 2:0
Červen Benada Radek 2:0
Červen Guniš Ondřej 2:0
Květen Frydrychova Jana 2:1
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Gelnar Roman 0:2
Květen Botor Milan 0:2
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Drtil Tomáš 2:Sc
Duben Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Vašíček Josef 1:2
Březen Václavík Marek 0:2
Březen Grochal Lumír 2:0
Březen Sepeši Marian 2:0
Březen Kutěj Honza 0:2 1
Únor Sepeši Marian 2:1
Únor Kovář Pavel 2:Sc
Únor Bourek Luboš 2:1
Únor Drtil Tomáš 1:2
Leden Krul Tomáš 0:2
Leden Koběluš Jaromír 0:2
Leden Vašíček Josef 1:2
Leden Kučera Jan 2:0
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Prosinec Doleček Jiří 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Šefčík Petr 0:2
Listopad Minarčík Tomáš 0:2
Listopad Vojtovič Daniel 0:2
Listopad Telecký Tomáš 0:2
Listopad Botor Milan 0:2
Listopad Holásek Ladislav 0:2
Říjen Kalvar Matěj 1:2
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Michel Lukáš 2:1
Říjen Benada Radek 2:0
Září Vychodil Tomáš 0:2
Září Kutěj Honza 0:2 1
Září Bartecká Jana 2:Sc
Září Kalvarová Ivana 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kalvar Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Vašenka Michal 2:0
Červenec / Srpen Pernica Josef 0:2
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk 2:1
Červen Kňazovčík Jiří Jan 2:Sc
Červen Pácal Miloslav 0:2
Červen Hrabcová Jana 2:0
Červen Michel Lukáš 2:0
Květen Vlček Lukáš 2:0
Květen Marec Ján 2:Sc 1
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Lembard Tomáš 2:0