71a0d4fc5de7b80d1566d40fa234e30512de020d_small

Wojkowský Radim


Preferuji zápas odehrát ráno od 7 h

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 19 7 12 1 36.84%
2020/2021 8 0 6 2 0.00%
2019/2020 33 16 17 2 48.48%
2018/2019 41 23 17 8 56.10%
Celkem: 101 46 52 13 45.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Teplan Peter 0:2
Leden Holibka Albert
Leden Kotásek Mirek
Leden Bolom Fabio 0:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Prosinec Holibka Albert 0:2
Prosinec Neubauer Jaroslav 1:2
Prosinec Bourek Luboš 2:0
Listopad Čaja Patrik 1:2
Listopad Žeravík David 0:2
Listopad Moravec Petr 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 1:2
Říjen Neubauer Jaroslav 1:2
Říjen Veselý Roman 2:0
Říjen Tota Martin 2:Sc
Říjen Sepeši Marian 0:2
Říjen Hlisnikovský Petr 2:Sc
Září Němček David 2:0
Září Čaja Patrik 0:2
Září Mironidis Radek Sc:2
Září Lach Tomáš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Minár Marek 1:2
Říjen - Červen Mironidis Radek 1:2
Říjen - Červen Maniur Tomas Sc:Sc
Říjen - Červen Kalvar Tomáš Sc:Sc
Září Sepeši Marian 0:2
Září Záruba Patrik 1:2
Září Vašíček Josef 0:2
Září Dolkoš Dominik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Holman Vít 1:2
Červenec-Srpen Maretka Adam 2:Sc
Červenec-Srpen Bolom Fabio 1:2
Červenec-Srpen Teplan Peter 2:0
Březen-Červen Doleček Jiří 2:Sc
Březen-Červen Bedrlík David 2:0
Březen-Červen Banach Petr 2:0
Březen-Červen Pernica Josef 0:2
Březen-Červen Kosňovský Radim 0:2
Únor Popek Roman Sc:2
Únor Holman Vít 0:2
Únor Tomíček Lukáš 2:Sc
Únor Bárová Petra 2:Sc
Leden Záruba Patrik 1:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Leden Maniur Tomas 2:0
Prosinec Tota Martin 2:1
Prosinec Augustin Michal 2:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:0
Prosinec Pácal Miloslav Sc:2
Listopad Vencl Radek 0:2
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Listopad Herudek Erik 0:2
Listopad Bárová Petra 2:Sc
Říjen Tomíček Lukáš 0:2
Říjen Herudek Erik 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Štefek Martin 1:2
Září Zinglar David 1:2
Září Teplan Peter 1:2
Září Lembard Tomáš 2:0
Září Procáková Eva 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sepeši Marian 1:2
Červenec/Srpen Holík Pavel 0:2
Červenec/Srpen Doleček Jiří 2:1
Červenec/Srpen Kalvar Matěj 0:2
Červen Vychodil Tomáš Sc:2
Červen Gelnar Roman Sc:2
Červen Pavlačik Ondrej Sc:2
Červen Prchal Dušan Sc:Sc
Květen Bárová Petra 2:0
Květen Teplan Peter 2:1
Květen Cinkraut Jakub 2:Sc
Květen Sechra David 2:Sc
Duben Vencl Radek 1:2
Duben Krul Tomáš 2:1
Duben Čech Lumír 2:1
Duben Guniš Ondřej 2:0
Březen Novák Luboš 2:0
Březen Kotassek Martin 2:Sc
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Guniš Ondřej 2:0
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Únor Králová Anna Sc:2
Únor Sechra David 2:0
Leden Guniš Ondřej Sc:2
Leden Neubauer Jaroslav Sc:2
Leden Kaloč Libor 2:Sc
Leden Seget Martin Sc:2
Prosinec Drtil Tomáš 2:1
Prosinec Pernica Josef 1:2
Prosinec Pácl Petr 2:0
Prosinec Koběluš Jaromír 0:2
Listopad Kaloč Marek 0:2
Listopad Holman Vít 1:2
Listopad Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Novák Luboš 2:1
Říjen Gelnar Roman 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:Sc
Říjen Kovář Pavel 2:0
Říjen Hrabcová Jana 2:0
Říjen Procáková Eva 2:Sc