72f4d296fde9be9e248c7697eacdfff53e4e820a_small

Mironidis Radek

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 21 10 11 0 47.62%
2021/2022 45 32 13 0 71.11%
2020/2021 8 6 1 1 75.00%
Celkem: 74 48 25 1 64.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 1 4 0 16.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Plichta Tomas
Únor Vašíček Josef
Únor Moravec Petr
Únor Světelský Daniel
Leden Koval Jiří 2:1
Leden Rozprým Martin 2:Sc
Leden Palenčík Matúš 1:2
Leden Sukeník Vladimír 0:2
Prosinec Konkolský Roman 2:0
Prosinec Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Novák Luboš 2:1
Prosinec Moravec Petr 0:2
Listopad Konkolský Roman 2:0
Listopad Hýl Martin 1:2
Listopad Kiszka Bogdan 0:2
Listopad Novák Luboš 1:2
Listopad Kaňok Robin 0:2
Říjen Sukeník Vladimír 0:2
Říjen Moravec Petr 2:1
Říjen Holibka Albert 0:2
Říjen Faruzel Petr 0:2
Září Čaja Patrik 2:0
Září Kutěj Honza 2:Sc
Září Kubáček Vojtěch 1:2
Září Procák Vladimír 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Klimeš Adrian 2:Sc
Červenec - srpen Novák Luboš 2:1
Červenec - srpen Čaja Patrik 2:1
Červenec - srpen Frydrychova Jana 0:2
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Kalvar Matěj 2:Sc
Červen Procák Vladimír 2:Sc
Červen Kasinec Tomáš 2:1
Květen Krkoška Libor 0:2
Květen Procák Vladimír 2:Sc
Květen Kňazovčík Jan 1:2
Květen Kutěj Honza 0:2 1
Duben Strzelec Jan 2:Sc
Duben Holman Vít 2:0
Duben Plichta Tomas 2:1
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Kozubek Petr 2:0
Březen Konkolský Roman 2:1
Únor Grulich Ladislav 2:0
Únor Koval Jiří 2:1
Únor Kutěj Honza 1:2 2
Únor Kubáček Vojtěch 2:1
Leden Frydrychova Jana 2:0
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Pavlíček David 0:2
Leden Kubáček Vojtěch 2:1
Prosinec Urban František 2:Sc
Prosinec Pavlíček David 1:2
Prosinec Němček David 2:0
Prosinec Maniur Tomas 2:0
Listopad Minarčík Tomáš 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Koběluš Jaromír 1:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Říjen Novák Luboš 1:2
Říjen Teplan Peter 2:1
Říjen Vašíček Josef 2:Sc
Říjen Nytrová Martina 2:0
Září Čaja Patrik 2:1
Září Lach Tomáš 0:2
Září Wojkowský Radim 2:Sc
Září Němček David 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Maniur Tomas Sc:Sc
Říjen - Červen Wojkowský Radim 2:1
Říjen - Červen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen - Červen Minár Marek 2:0
Září Gold Petr 2:1
Září Ščepková Marcela 2:Sc
Září Homola Pavel 2:Sc
Září Černý Matěj 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Do Tuan Minh 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 koňař michal 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Adamec Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Weber Jiří 0:2