Avatars_small

Moravec Petr

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 29 9 20 0 31.03%
2022/2023 45 22 22 3 48.89%
2021/2022 45 32 13 0 71.11%
2020/2021 8 4 2 2 50.00%
2019/2020 9 9 0 0 100.00%
Celkem: 136 76 57 5 55.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Šrajer Jan
Duben Kubáček Vojtěch
Duben Kňazovčík Jan
Duben Konkolský Roman
Březen Plichta Tomas 0:2
Březen Kutěj Honza 0:2 1
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Únor Kiszka Bogdan 0:2
Únor Pekárek Nikolas 0:2
Únor Hric Jan 0:2
Únor Kutěj Honza 0:2 1
Leden Plichta Tomas 0:2
Leden Šrajer Jan 2:1
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Maceček Jan 2:1
Prosinec Herudek Erik 0:2
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Hruška Jakub 0:2
Prosinec Kiszka Bogdan 0:2
Listopad Waliszewski Petr 2:0
Listopad Hric Jan 1:2
Listopad Vychodil Tomáš 1:2
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Říjen Šrajer Jan 1:2
Říjen Kutěj Honza 1:2 1
Říjen Velkoborský Petr 2:0
Říjen Mironidis Radek 2:1
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Krkoška Libor 0:2
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Pekárek Nikolas 0:2
Září Pretsch Dalibor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Oborný Tomáš 2:0
Červenec - srpen Gulas Jan 0:2
Červenec - srpen Plichta Tomas 0:2
Červenec - srpen Gombos Dušan 0:2
Červenec - srpen Kičmer Jan 2:0
Červen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červen Krkoška Libor 0:2
Červen Frydrychova Jana 2:1
Květen Kutěj Honza 0:2 1
Květen Majkus Filip 2:0
Květen Frydrychova Jana 0:2
Květen Kiszka Michal 2:0
Duben Sukeník Vladimír 0:2
Duben Plichta Tomas 0:2
Duben Světelský Daniel 0:2
Duben Kutěj Honza 2:0 2
Březen Tomai Martin 2:0
Březen Štarha Roman 2:0
Březen Kiszka Michal 2:1
Březen Serbus Michal 2:1
Únor Vašíček Josef 0:2
Únor Světelský Daniel 1:2
Únor Plichta Tomas 1:2
Únor Mironidis Radek 1:2
Leden Kubáček Vojtěch 2:0
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Kutěj Honza 0:2 1
Leden Kňazovčík Jan 1:2
Prosinec Novák Luboš 2:1
Prosinec Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Konkolský Roman 0:2
Prosinec Mironidis Radek 2:0
Listopad Kutěj Honza Sc:2
Listopad Serbus Michal Sc:Sc
Listopad Rozprým Martin Sc:2
Listopad Tourek Jaroslav 2:Sc
Říjen Holibka Albert 2:1 2
Říjen Mironidis Radek 1:2
Říjen Faruzel Petr 2:1
Říjen Sukeník Vladimír 1:2
Září Koběluš Jaromír 2:0
Září Holibka Albert 0:2
Září Serbus Michal 2:0
Září Novák Luboš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Lafek Jiří 2:1
Červenec - srpen Pískala Jan 2:0
Červenec - srpen Maniur Tomas 2:0
Červenec - srpen Koval Jiří 2:1
Červen Šrámek Jiří 2:0
Červen Šlejmar Radek 0:2
Červen Šrajer Jan 2:0
Červen Janus Jakub 2:0
Květen Wojkowský Radim 2:0
Květen Smutek Jan 2:Sc
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Květen Lafek Jiří 0:2
Duben Jankulár Martin 2:0
Duben Sepeši Marian 2:1
Duben Čaja Patrik 0:2
Duben Mlčák Stanislav 2:1
Březen Hruška Jakub 0:2
Březen Čech Lumír 0:2
Březen Novák Luboš 0:2
Březen Pavlíček David 2:1
Březen Serbus Michal 2:Sc
Únor Bolom Fabio 2:Sc
Únor Černoch Petr 1:2
Únor Koběluš Jaromír 2:0
Únor Holibka Albert 1:2
Leden Mikuláš David 2:Sc
Leden Čaja Patrik 2:0
Leden Neubauer Jaroslav 2:0
Leden Holman Vít 2:1
Prosinec Janus Jakub 2:0
Prosinec Hlisnikovský Petr 2:0
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Teplan Peter 2:1
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Listopad Čaja Patrik 1:2
Listopad Wojkowský Radim 2:0
Listopad Žeravík David 0:2
Říjen Bakeš Radim 2:1
Říjen Michel Lukáš 2:0
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Čech Lumír 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Urban František 2:0
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Holaň Filip 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Holman Vít 1:2
Říjen - Červen Lyko Pavel Sc:Sc
Říjen - Červen Švábek Michal Sc:Sc
Říjen - Červen Vašíček Josef 2:1
Září Volný Martin 2:1
Září Maršíková Lenka 2:Sc
Září Němček David 2:Sc
Září Holaň Filip 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Konkolský Roman 2:0
Červenec-Srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec-Srpen Kičmer Jan 2:0
Červenec-Srpen Maršíková Lenka 2:1
Březen-Červen Filipi Marek 2:0
Březen-Červen Petrů Anna 2:Sc
Březen-Červen Fleischer Dominik 2:Sc
Březen-Červen Augustin Michal 2:0
Březen-Červen Fromelius Martin 2:0