Avatars_small

Hlavatý Jiří

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 31 12 18 13 38.71%
2018/2019 45 18 25 13 40.00%
2017/2018 37 23 14 2 62.16%
2016/2017 42 29 12 6 69.05%
Celkem: 159 83 72 34 52.20%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Sukeník Vladimír
Říjen Dolkoš Dominik
Říjen Pácal Miloslav
Říjen Soban David
Září Vychodil Tomáš 1:2
Září Kořená Michaela 0:2
Září Kutěj Honza 2:Sc
Září Krkoška Libor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Veselý Roman Sc:2
Červenec-Srpen Pernica Josef Sc:2
Červenec-Srpen Bárová Petra Sc:2
Červenec-Srpen Hrabcová Jana Sc:2
Březen-Červen Holman Vít 2:0
Březen-Červen Šefčík Petr Sc:2
Březen-Červen Popek Roman Sc:2
Březen-Červen Kubáček Vojtěch Sc:2
Únor Černoch Petr Sc:2
Únor Kňazovčík Jan Sc:2
Únor Kubáček Vojtěch Sc:2
Únor Volný Martin Sc:2
Únor Filipčík Pavel Sc:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Juračka Robert 2:1
Leden Šefčík Petr 2:Sc
Leden Zeman Marek 0:2
Prosinec Pretsch Dalibor 2:Sc
Prosinec Hruška Jakub 2:0
Prosinec Hruzík Lukáš 2:0
Prosinec Krkoška Libor 2:0
Prosinec Juračka Robert 1:2
Listopad Hošek Pavel 2:Sc
Listopad Pustka Jiri 1:2
Listopad Pretsch Dalibor Sc:Sc
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Říjen Fajmon Jan 1:2
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Černoch Petr 2:0
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan 2:0
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Litschmann Aleš Sc:Sc
Červen Třos Milan Sc:Sc
Červen Krkoška Libor 1:2
Červen Stočes Jan 2:Sc
Červen Krejčí Martin 2:1
Květen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Květen Krkoška Libor 0:2
Květen Vojtovič Daniel 2:0
Květen Soban David 2:0
Duben Hruzík Lukáš Sc:2
Duben Sabolčák Peter Sc:2
Duben Mikuláš David Sc:2
Duben Maceček Jan Sc:2
Březen Litschmann Aleš Sc:2
Březen Hošek Pavel Sc:2
Březen Pavlačik Ondrej Sc:2
Březen Mikuláš David Sc:2
Březen Pustka Jiri Sc:2
Únor Třos Milan Sc:2
Únor Rucký Daniel 2:1
Únor Krkoška Libor 0:2
Únor Telecký Tomáš 2:0
Leden Pustka Jiri 2:0
Leden Koval Slávek Sc:2
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Prosinec Hošek Pavel 2:0
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Riedl Michal 2:0
Listopad Vlosinský Jiří 0:2
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Juračka Robert 1:2
Listopad Riedl Michal 1:2
Říjen Oswald Petr 1:2
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Chylík Lukáš 2:1
Říjen Lach Tomáš 2:0
Září Pustka Jiri 2:0
Září Krkoška Libor 2:0
Září Chylík Lukáš 2:0
Září Trnka Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Juračka Robert 1:2
Červenec / Srpen Třos Milan 2:Sc
Červenec / Srpen Fousek Roman 2:Sc
Červenec / Srpen Ptáček Josef 2:Sc
Červen Oborný Tomáš 2:0
Červen Fójcik Tadeusz 2:1
Červen Trnka Tomáš 2:0
Červen Ptáček Josef 0:2
Květen Horkel Zdeněk Sc:2
Květen Juračka Robert Sc:2
Květen Karas Tomáš 1:2
Květen Goldbricht Ivo 0:2
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Lach Tomáš 2:1
Duben Ptáček Josef 2:Sc
Březen Hanzl Jan 1:2
Březen Bonobo Milan 2:1
Březen Zeman Marek 0:2
Březen Hopp Petr 2:Sc
Únor Horkel Zdeněk 2:Sc
Únor Broulík Aleš 1:2
Únor Bajger Marcel 2:Sc
Únor Pindur Petr 0:2
Leden Třos Milan 2:1
Leden Trnka Tomáš 0:2
Leden Horkel Zdeněk 2:1
Leden Krkoška Libor 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Karas Tomáš 2:1
Prosinec Li Fusheng 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Listopad Kromer Pavel 2:0
Listopad Goldstein Igor 2:0
Listopad Ausficírová Veronika 2:0
Listopad Jamarik David 2:0
Listopad Bednárková Monika 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Chylík Lukáš Sc:2 1
Červenec/Srpen Broulík Aleš Sc:2
Červenec/Srpen Bajger Marcel Sc:2
Červenec/Srpen Horkel Zdeněk Sc:2
Červenec/Srpen Li Fusheng Sc:2
Červen Bonobo Milan 0:2
Červen Baldrman Ondřej 2:1
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Lach Tomáš 0:2
Květen Hrabec Radomír 2:0
Květen Gamrot Daniel 1:2
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Vlosinský Jiří 2:0
Duben Brokeš Jiří 2:1
Duben Janoš Petr 2:1
Duben Pelikán Aleš 2:0
Březen Špála Tomáš 0:2
Březen Priesol Daniel 2:0
Březen Fajmon Jan 2:0
Březen Grohman Stanislav 2:0
Únor Maceček Jan 2:0
Únor Kusin Patrik 2:1
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Žeravík David 2:0
Leden Lanča Jaroslav Sc:Sc
Leden Grohman Stanislav 2:0
Leden Baldrman Ondřej 1:2
Leden Krejčí Martin 2:0
Prosinec Franek Pavel 2:0
Prosinec Pustka Jiri 2:0
Prosinec Li Fusheng 2:0
Prosinec Maceček Jan 0:2
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Krejčí Martin 2:0
Listopad Klečková Stanislava 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Říjen Vokál Daniel 2:Sc
Říjen Macura Jiří 2:0
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:0