584154e5e539fa3485c3b2587b814f23faf1ce45_small

Neubauer Jaroslav

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 21 10 11 0 47.62%
2020/2021 8 3 2 3 37.50%
2019/2020 24 9 15 5 37.50%
2018/2019 45 18 23 9 40.00%
2017/2018 13 6 7 0 46.15%
Celkem: 111 46 58 17 41.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Holman Vít 0:2
Leden Mikuláš David 2:Sc
Leden Moravec Petr 0:2
Leden Čaja Patrik 0:2
Prosinec Holibka Albert 0:2
Prosinec Bourek Luboš 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 2:1
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Listopad Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Koval Jiří 0:2
Listopad Kučerová Iveta 2:1
Listopad Němček David 0:2
Říjen Wojkowský Radim 2:1
Říjen Hlisnikovský Petr 2:0
Říjen Veselý Roman 1:2 2
Říjen Tota Martin 1:2
Říjen Sepeši Marian 2:0
Září Bárová Petra 2:1
Září Novák Luboš 0:2
Září Bolom Fabio 1:2
Září Konkolský Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Holaň Filip Sc:Sc
Říjen - Červen Konkolský Roman 2:1
Říjen - Červen Urban František Sc:Sc
Říjen - Červen Grussmannová Jana Sc:Sc
Září Urban František 0:2
Září Maniur Tomas 2:1
Září Veselý Roman 1:2
Září Michel Lukáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Veselý Roman Sc:2
Únor Sepeši Marian Sc:2
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Kolmáš petr 0:2
Leden Herudek Erik Sc:2 1
Leden Frydrychova Jana 0:2
Leden Koběluš Jaromír 1:2
Leden Pretsch Dalibor Sc:2
Prosinec Kříž Dušan 1:2
Prosinec Sepeši Marian 2:0
Prosinec Michel Lukáš 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:1
Listopad Vildomcová Lucie 1:2
Listopad Tomíček Lukáš Sc:2
Listopad Habrnál Libor 0:2
Listopad Holman Vít 2:0
Říjen Kofránek Radim 0:2
Říjen Vašíček Josef 2:1
Říjen Holík Pavel 2:Sc
Říjen Tota Martin 2:1
Září Bolom Fabio 0:2
Září Blažej Štěpán 1:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Seget Martin Sc:Sc
Červenec/Srpen Grochal Lumír Sc:Sc
Červenec/Srpen Vlček Lukáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Jančík Mikuláš Sc:Sc
Červen Kofránek Radim Sc:2
Červen Pácal Miloslav Sc:2
Červen Bourek Luboš Sc:2
Červen Doleček Jiří Sc:2
Květen Grulich Ladislav 2:0
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Vildomcová Lucie Sc:2
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Vašíček Josef 0:2
Duben Serbus Michal 0:2
Duben Drtil Tomáš 0:2
Duben Kučerová Iveta 1:2
Březen Gelnar Roman 1:2
Březen Kalvar Matěj 1:2
Březen Špaňhel Viktor 0:2
Březen Krul Tomáš 0:2
Únor Seget Martin 2:0
Únor Guniš Ondřej 2:1
Únor Vencl Radek 2:0
Únor Michel Lukáš 2:0
Leden Kaloč Libor 2:0
Leden Wojkowský Radim 2:Sc
Leden Guniš Ondřej 0:2
Leden Seget Martin 2:1
Prosinec Hrabcová Jana 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:Sc
Prosinec Matulová Táňa 2:0
Prosinec Králová Anna 2:0
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Hrabcová Jana 2:1
Listopad Doleček Jiří 1:2
Listopad Matulová Táňa 2:0
Říjen Kutěj Honza 0:2 3
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Prchal Dušan 0:2
Září Vlček Lukáš 2:0
Září Vildomcová Lucie 1:2
Září Doleček Jiří 2:1
Září Telecký Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Maťovka Marek 2:1
Červenec / Srpen Novák Luboš 2:0
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 2:0
Červenec / Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Chalupa Vítězslav 0:2
Červen Bourek Luboš 1:2
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Vildomcová Lucie 1:2
Květen Vencl Radek 2:1
Květen Soban David 0:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Procházková Iveta 0:2
Květen Urban František 0:2