584154e5e539fa3485c3b2587b814f23faf1ce45_small

Neubauer Jaroslav

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 17 19 7 47.22%
2022/2023 43 21 21 1 48.84%
2021/2022 45 20 22 3 44.44%
2020/2021 8 3 2 3 37.50%
2019/2020 24 9 15 5 37.50%
2018/2019 45 18 23 9 40.00%
2017/2018 13 6 7 0 46.15%
Celkem: 214 94 109 28 43.93%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Bakeš Radim 1:2
Květen Pitron Martin
Květen Wojkowský Radim 1:2
Duben Bourek Luboš 2:0
Duben Kiszka Michal 2:Sc
Duben Kozubek Petr 2:Sc
Duben Bedrlík David 2:0
Duben Káňa Dominik 2:0
Březen Rohovský Petr Sc:2
Březen Matějka Pavel Sc:2
Březen Urban František Sc:2
Březen Maťovka Marek Sc:2
Únor Shevchenko Oleg 1:2
Únor Metzová Silvie 2:0
Únor Vališ David 0:2
Únor Duda Jiří 0:2
Leden Holibka Albert 0:2
Leden Kiszka Michal 0:2
Leden Schreier Petr 2:0
Leden Noga David 2:0
Prosinec Králová Anna 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:Sc
Prosinec Kašpárek Jan 1:2
Prosinec Kaczmarek Petr 2:0
Listopad Hruboň Tomáš Sc:2
Listopad Kiszka Michal Sc:2
Listopad Šrajer Jan 0:2
Listopad Matějka Pavel Sc:2
Říjen Pískala Jan 1:2
Říjen Kičmer Jan 2:0
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Majkus Filip 0:2
Září Kollárová Stanka 2:Sc
Září Novák Luboš 2:Sc
Září Vališ David 2:Sc
Září Schreier Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Štarha Roman 2:1
Červenec - srpen Holman Vít 2:0
Červenec - srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec - srpen Maniur Tomas 1:2
Červen Kotásek Mirek 1:2
Červen Pískala Jan 2:0
Červen Maniur Tomas 0:2
Červen Kowalczyk Jan 2:Sc
Květen Čech Lumír 2:Sc
Květen Bolom Fabio 0:2
Květen Králová Anna 2:0
Květen Pustka Martin 2:1
Duben Tomai Martin 0:2
Duben Novák Luboš 2:0
Duben Kašpárek Jan 2:0
Duben Koběluš Jaromír 1:2
Březen Čech Lumír 0:2
Březen Kučerová Iveta 2:1
Březen Šrajer Jan 1:2
Březen Schreier Petr 2:1
Únor Šrajer Jan 2:0
Únor Pustka Martin 2:1
Únor Serbus Michal 0:2
Únor Wojkowský Radim 0:2
Leden Maniur Tomas 1:2
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Leden Růžička Lukáš 2:Sc
Leden Ston Kamil 1:2
Prosinec Wojkowský Radim 2:Sc
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Ston Kamil 1:2
Listopad Šrámek Jiří Sc:Sc
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Šrajer Jan 1:2
Říjen Kučerová Iveta 2:1
Říjen Kutěj Honza 1:2 1
Říjen Kňazovčík Jan 1:2
Říjen Novák Luboš 1:2
Září Wojkowský Radim 1:2
Září Maniur Tomas 2:1
Září Kotásek Mirek 2:Sc
Září Koval Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Šrajer Jan Sc:Sc
Červenec - srpen Sukeník Vladimír 1:2
Červenec - srpen Kozubek Petr Sc:Sc
Červenec - srpen Kotásek Mirek Sc:Sc
Červen Verner Adam 0:2
Červen Bakeš Radim 0:2
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Kubáček Vojtěch 0:2
Květen Smutek Jan 2:Sc
Květen Lafek Jiří 1:2
Květen Wojkowský Radim 2:0
Květen Moravec Petr 0:2
Duben Wojkowský Radim 2:0
Duben Novák Luboš 0:2
Duben Dolkoš Dominik 0:2
Duben Hlavatý Jiří 0:2
Březen Teplan Peter 2:1
Březen Kubáček Vojtěch 1:2
Březen Kowalczyk Jan 2:1
Březen Pustka Martin 2:1
Únor Kalvar Tomáš 2:0
Únor Kozubek Petr 2:0
Únor Macečková Gabriela 2:0
Únor Augustin Michal 2:0
Leden Holman Vít 0:2
Leden Mikuláš David 2:Sc
Leden Moravec Petr 0:2
Leden Čaja Patrik 0:2
Prosinec Holibka Albert 0:2
Prosinec Bourek Luboš 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 2:1
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Listopad Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Koval Jiří 0:2
Listopad Kučerová Iveta 2:1
Listopad Němček David 0:2
Říjen Wojkowský Radim 2:1
Říjen Hlisnikovský Petr 2:0
Říjen Veselý Roman 1:2 2
Říjen Tota Martin 1:2
Říjen Sepeši Marian 2:0
Září Bárová Petra 2:1
Září Novák Luboš 0:2
Září Bolom Fabio 1:2
Září Konkolský Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Holaň Filip Sc:Sc
Říjen - Červen Konkolský Roman 2:1
Říjen - Červen Urban František Sc:Sc
Říjen - Červen Grussmannová Jana Sc:Sc
Září Urban František 0:2
Září Maniur Tomas 2:1
Září Veselý Roman 1:2
Září Michel Lukáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Veselý Roman Sc:2
Únor Sepeši Marian Sc:2
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Kolmáš petr 0:2
Leden Herudek Erik Sc:2 1
Leden Frydrychova Jana 0:2
Leden Koběluš Jaromír 1:2
Leden Pretsch Dalibor Sc:2
Prosinec Kříž Dušan 1:2
Prosinec Sepeši Marian 2:0
Prosinec Michel Lukáš 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:1
Listopad Vildomcová Lucie 1:2
Listopad Tomíček Lukáš Sc:2
Listopad Habrnál Libor 0:2
Listopad Holman Vít 2:0
Říjen Kofránek Radim 0:2
Říjen Vašíček Josef 2:1
Říjen Holík Pavel 2:Sc
Říjen Tota Martin 2:1
Září Bolom Fabio 0:2
Září Blažej Štěpán 1:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Seget Martin Sc:Sc
Červenec/Srpen Grochal Lumír Sc:Sc
Červenec/Srpen Vlček Lukáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Jančík Mikuláš Sc:Sc
Červen Kofránek Radim Sc:2
Červen Pácal Miloslav Sc:2
Červen Bourek Luboš Sc:2
Červen Doleček Jiří Sc:2
Květen Grulich Ladislav 2:0
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Vildomcová Lucie Sc:2
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Vašíček Josef 0:2
Duben Serbus Michal 0:2
Duben Drtil Tomáš 0:2
Duben Kučerová Iveta 1:2
Březen Gelnar Roman 1:2
Březen Kalvar Matěj 1:2
Březen Špaňhel Viktor 0:2
Březen Krul Tomáš 0:2
Únor Seget Martin 2:0
Únor Guniš Ondřej 2:1
Únor Vencl Radek 2:0
Únor Michel Lukáš 2:0
Leden Kaloč Libor 2:0
Leden Wojkowský Radim 2:Sc
Leden Guniš Ondřej 0:2
Leden Seget Martin 2:1
Prosinec Hrabcová Jana 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:Sc
Prosinec Matulová Táňa 2:0
Prosinec Králová Anna 2:0
Listopad Holík Pavel 0:2
Listopad Hrabcová Jana 2:1
Listopad Doleček Jiří 1:2
Listopad Matulová Táňa 2:0
Říjen Kutěj Honza 0:2 3
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Prchal Dušan 0:2
Září Vlček Lukáš 2:0
Září Vildomcová Lucie 1:2
Září Doleček Jiří 2:1
Září Telecký Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Maťovka Marek 2:1
Červenec / Srpen Novák Luboš 2:0
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 2:0
Červenec / Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Chalupa Vítězslav 0:2
Červen Bourek Luboš 1:2
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Vildomcová Lucie 1:2
Květen Vencl Radek 2:1
Květen Soban David 0:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Procházková Iveta 0:2
Květen Urban František 0:2