Avatars_small

Kotásek Mirek

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 46 21 24 2 45.65%
2016/2017 44 22 21 6 50.00%
2015/2016 33 19 13 1 57.58%
Celkem: 123 62 58 9 50.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Cinkraut Jakub Sc:Sc
Červenec / Srpen Kret Martin 0:2
Červenec / Srpen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Li Fusheng 0:2
Červen Benada Radek 2:0
Červen Botor Milan 0:2
Červen Kalvar Matěj 2:1
Červen Bolom Fabio 2:0
Květen Li Fusheng 0:2 2
Květen Vašenka Michal 2:Sc
Květen Telecký Matyáš 2:Sc
Květen Šulc Zbyněk 2:0
Duben Pácal Miloslav 1:2
Duben Holman Vít 1:2
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Duben Soban David 0:2
Březen Chalupa Vítězslav 2:0
Březen Minarčík Tomáš 2:Sc
Březen Chrenová Karina 2:Sc 1
Březen Křižanová Božena 2:0
Únor Hrabec Tomáš 0:2
Únor Novosad Martin Sc:2
Únor Holman Vít 2:1
Únor Koval Jiří 1:2
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Kučerová Iveta 2:0
Leden Bolom Fabio 1:2
Leden Kromer Pavel 2:0
Prosinec Procházková Iveta 0:2
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Soban David 1:2
Prosinec Neumann Karel 2:0
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2
Listopad Miler Ctirad 2:Sc
Listopad Filipčík Pavel 0:2
Listopad Minařík František 0:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Travinský Víťa 0:2
Říjen Rohovský Petr 0:2
Říjen Peterek Jakub 0:2
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:0
Září Kaloč Libor 2:Sc
Září Holman Vít 1:2
Září Urban František 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Travinský Víťa 0:2
Červenec/Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červenec/Srpen Marec Ján 2:0
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červen Hruzík Radim 0:2
Červen Šindelka Jan Sc:2 2
Červen Urban František 2:0
Červen Chmiel Adam 0:2
Květen Moják Petr 2:1
Květen Špaňhel Viktor 2:Sc
Květen Janíček Tomáš 2:Sc
Květen Procházková Iveta Sc:Sc
Duben Smutek Jan 2:0
Duben Otisk Tomáš 1:2
Duben Fójcik Tadeusz 2:Sc
Duben Moják Petr 0:2
Březen Vokál Daniel 0:2
Březen Rohovský Petr 0:2
Březen Šindelka Jan 2:0
Březen Panak Petr 0:2
Únor Kňazovčík Jan 0:2
Únor Klečková Stanislava 0:2
Únor Vlček Jaroslav 0:2
Únor Hopp Petr 0:2
Leden Bolom Fabio 2:0
Leden Blažej Štěpán 0:2
Leden Vokál Daniel 2:Sc
Leden Miler Ctirad 2:1
Prosinec Peterek Jakub 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 1:2
Prosinec Václavek Martin 2:Sc
Prosinec Budiš Pavel 2:0
Listopad Hrabec Tomáš Sc:2
Listopad Kučerová Iveta Sc:2
Listopad Miler Ctirad Sc:2
Listopad Otisk Tomáš Sc:2
Říjen Špaňhel Viktor 0:2
Říjen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Říjen Holman Vít 2:1
Říjen Fójcik Tadeusz 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Guniš Ondřej 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Září Horák Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 0:2
Červenec / Srpen Koval Jiří 2:0
Červenec / Srpen Botor Milan 1:2
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Červen Májová Renáta Sc:Sc
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Šmíd Petr 2:1
Červen Václavek Martin 2:0
Květen Filipčík Pavel 2:1
Květen Fajmon Jan 0:2
Květen Václavek Martin 1:2
Květen Koval Jiří 2:Sc
Duben Lalík David 2:1
Duben Mlčák Stanislav 1:2
Duben Holman Vít 0:2
Duben Spáčil Antonín 2:Sc
Březen Petruška Kamil 2:Sc
Březen Kučera Martin 0:2
Březen Vojíř Josef 2:0
Březen Šulc Zbyněk 2:Sc
Únor Budiš Pavel 0:2
Únor Růžička Lukáš 2:0
Únor Hrčka Libor 2:0
Únor Vokál Daniel 0:2
Leden Hrnčárková Zuzana 2:0
Leden Horák Martin 0:2
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Kubíček Michal 0:2
Prosinec Růžička Lukáš 2:0
Prosinec Padrta Karel 2:Sc
Prosinec Borová Petra 2:0
Prosinec Skácel Petr 0:2
Prosinec Vrubelová Kateřina 2:Sc