Avatars_small

Majkus Filip

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 17 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 19 17 0 52.78%
2022/2023 38 23 15 0 60.53%
Celkem: 74 42 32 0 56.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:0
Květen Frydrychova Jana 2:Sc
Květen Kutěj Honza 1:2
Duben Mironidis Radek 1:2
Duben Kutěj Honza 1:2 1
Duben Vychodil Tomáš 2:1
Duben Ston Kamil 2:1
Březen Janošek Radim 1:2 2
Březen Shevchenko Oleg 2:1
Březen Koval Jiří 2:1
Březen Vašíček Josef 2:1
Únor Holman Vít 2:0
Únor Novák Luboš 1:2
Únor Podlesný Tomáš 2:0
Únor Urban František 2:0
Leden Matějka Pavel 2:0
Leden Pískala Jan 1:2
Leden Tomai Martin 2:0
Leden Michel Lukáš 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 1:2
Prosinec Plichta Tomas 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Šrajer Jan 2:1
Listopad Kutěj Honza 0:2 1
Listopad Krkoška Libor 1:2
Listopad Plichta Tomas 2:1
Listopad Pekárek Nikolas 0:2
Říjen Pískala Jan 2:0
Říjen Krkoška Libor 1:2
Říjen Kičmer Jan 2:0
Říjen Neubauer Jaroslav 2:0
Září Plichta Tomas 0:2
Září Kičmer Jan 2:1
Září Pískala Jan 0:2
Září Waliszewski Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červenec - srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červenec - srpen Pekárek Nikolas 0:2
Červenec - srpen Novák Luboš 2:1
Červen Pitron Martin 2:0
Červen Velkoborský Petr 2:0
Červen Mironidis Radek 1:2
Červen Holman Vít 2:0
Květen Frydrychova Jana 0:2
Květen Moravec Petr 0:2
Květen Kutěj Honza 0:2 1
Květen Kiszka Michal 1:2
Duben Litschmann Aleš 2:Sc
Duben Konkolský Roman 2:0
Duben Šrajer Jan 0:2
Duben Krkoška Libor 2:1
Březen Kowalczyk Jan 2:0
Březen Kotásek Mirek 2:0
Březen Lafek Jiří 1:2
Březen Kičmer Jan 2:0
Únor Kašpárek Jan 2:0
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Únor Němček David 2:Sc
Únor Bolom Fabio 2:1
Únor Novák Luboš 0:2
Leden Pekárek Nikolas 0:2
Leden Hruboň Tomáš 2:1
Leden Šrajer Jan 0:2
Leden Pitron Martin 2:0
Leden Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:Sc
Prosinec Tomai Martin 0:2
Prosinec Pískala Jan 1:2
Prosinec Grulich Ladislav 2:1
Listopad Kiszka Michal 0:2
Listopad Štarha Roman 2:0
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Listopad Kowalczyk Jan 2:0