F616275ff66b7c9793ac25e7bc2f0715e72973d9_small

Kučerová Iveta

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví žena
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 2 3 0 40.00%
2018/2019 46 21 25 0 45.65%
2017/2018 44 22 22 0 50.00%
2016/2017 46 23 23 0 50.00%
2015/2016 44 26 18 0 59.09%
2014/2015 43 21 22 0 48.84%
Letní badmintonování 2014 10 4 6 0 40.00%
Celkem: 238 119 119 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 10 1 9 0 10.00%
2015/2016 7 0 7 0 0.00%
2014/2015 6 2 4 0 33.33%
Celkem: 23 3 20 0 13.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Koběluš Jaromír
Říjen Bolom Fabio 0:2
Říjen Cvitanovič Alena
Říjen Soban David
Září Cinkraut Jakub 0:2
Září Vašíček Josef 2:Sc
Září Frydrychova Jana 0:2
Září Holík Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch 0:2
Červenec/Srpen Kubíček Michal 0:2
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Holásek Ladislav 0:2
Červen Maniur Tomas 2:1
Červen Vencl Radek 0:2
Červen Pernica Josef 2:Sc
Červen Křižanová Božena 2:Sc
Květen Tomíček Lukáš 2:1
Květen Krul Tomáš 2:Sc
Květen Kučera Jan 0:2
Květen Křižanová Božena 2:0
Duben Serbus Michal 0:2
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Drtil Tomáš 2:1
Duben Vašíček Josef 1:2
Duben Neubauer Jaroslav 2:1
Březen Němcová Klára 2:0
Březen Maniur Tomas 2:1
Březen Bedrlík David 2:0
Březen Bourek Luboš 2:0
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Špaňhel Viktor 0:2
Únor Vildomcová Lucie 0:2
Únor Mlčák Stanislav 1:2
Leden Kaloč Marek 0:2
Leden Vencl Radek 2:0
Leden Kutěj Honza 0:2 1
Leden Šefčík Petr 0:2
Prosinec Botor Milan 1:2
Prosinec Bárová Petra 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:Sc
Prosinec Grochal Lumír 2:0
Listopad Václavík Petr 2:0
Listopad Cvitanovič Alena 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Vychodil Tomáš 0:2
Říjen Horáková Tereza 2:1
Říjen Koběluš Jaromír 0:2
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Říjen Václavek Martin 2:Sc
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Září Hrabec Tomáš 0:2
Září Holman Vít 1:2
Září Benada Radek 0:2
Září Mlčák Stanislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartecká Jana 2:0
Červenec / Srpen Harabiš Michal 2:0
Červenec / Srpen Doleček Jiří 2:1
Červenec / Srpen Maniur Tomas 1:2
Červen Vildomcová Lucie 2:0
Červen Chalupa Vítězslav 0:2
Červen Neubauer Jaroslav 2:1
Červen Bourek Luboš 2:1
Květen Horáková Tereza 2:1
Květen Velčovský Adrian 0:2
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Miler Ctirad 0:2
Duben Šindelka Jan 2:0
Duben Holásek Ladislav 0:2
Duben Švec Rostislav 2:Sc
Duben Sepeši Marian 2:1
Březen Botor Milan 0:2
Březen Adamec Lukáš 0:2
Březen Horáková Tereza 2:1
Březen Hrabuška Tomáš 0:2
Únor Švec Rostislav 2:1
Únor Janíček Tomáš 0:2
Únor Riegel Jiří 2:1
Únor Vencl Radek 2:0
Leden Kotásek Mirek 0:2
Leden Kromer Pavel 2:0
Leden Bolom Fabio 1:2
Leden Václavek Martin 2:1
Prosinec Pecuch Jiří 0:2
Prosinec Kret Martin 0:2
Prosinec Nociar Lukáš 0:2
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Listopad Kučerová Martina 2:0
Listopad Václavek Martin 0:2
Listopad Maťovka Marek 2:0
Listopad Pácl Petr 2:0
Říjen Bolom Fabio 0:2
Říjen Fousek Roman 0:2
Říjen Švec Rostislav 2:Sc
Říjen Urban František 2:1
Září Hruška Jakub 2:0
Září Vokál Daniel 0:2
Září Procházková Iveta 0:2
Září Peterek Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Klimešová Petra 2:Sc
Červenec/Srpen Borová Petra 2:Sc
Červenec/Srpen Šugar Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Holásek Ladislav 2:0
Červen Vencl Radek 0:2
Červen Krul Tomáš 1:2
Červen Marec Ján 2:1
Červen Botor Milan 0:2
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Květen Bolom Fabio 2:0
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Květen Šindelka Jan 0:2
Květen Koval Jiří 0:2
Duben Borski Michal 2:Sc
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Bakeš Radim 0:2
Duben Májová Renáta 0:2
Duben Horák Martin 0:2
Březen Šmíd Petr 2:1
Březen Čermák Jakub 2:0
Březen Urban František 0:2
Březen Bolom Fabio 2:1
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Huňka Jindřich 2:Sc
Leden Chrenová Karina 2:0
Leden Pecuch Jiří 0:2
Leden Peterek Jakub 2:0
Leden Holeš Jiří 0:2
Prosinec Czepiec Marian 0:2
Prosinec Chmiel Adam 0:2
Prosinec Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Šindelka Jan 0:2
Listopad Miler Ctirad 0:2
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Listopad Hrabec Tomáš 0:2
Listopad Otisk Tomáš 2:0
Říjen Kahún Patrik 0:2
Říjen Skácel Petr 2:Sc
Říjen Otisk Tomáš 2:0
Říjen Huňka Jindřich 0:2
Září Kubáček Vojtěch 1:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Holman Vít 2:1
Září Hrabec Tomáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk 2:1
Červenec / Srpen Meier Vladimir 2:0
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 2:Sc
Červen Malik Petr 0:2
Červen Mrajca Jiří 2:1
Červen Chrenová Karina 2:0
Červen Holman Vít 0:2
Květen Drbal Martin 0:2
Květen Holman Vít 2:0
Květen Kubulus Tomáš 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Vokál Daniel 1:2
Duben Mrajca Jiří 2:0
Duben Havránek Aleš 2:Sc 1
Duben Hájek Jiří 2:Sc
Březen Hopp Petr 0:2
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Šmíd Petr 1:2
Březen Garba Dušan 1:2
Únor Pešl Vít 0:2
Únor Kubulus Tomáš 2:1
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Petruška Kamil 2:Sc
Leden Vontor René 2:1
Leden Hrabec Tomáš 2:1
Leden Otisk Tomáš 2:0
Leden Marec Ján 2:0
Prosinec Pretsch Dalibor 0:2
Prosinec Garba Dušan 0:2
Prosinec Drbal Martin 0:2
Prosinec Pala Přemysl 2:0
Listopad Horkel Zdeněk 0:2
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Pulcer Pavel 2:0
Listopad Velek Martin 0:2
Říjen Hajný Jan 0:2
Říjen Maceček Jan 0:2
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Říjen Lalík David 2:Sc
Září Kučerová Martina 2:0
Září Marec Ján 2:1
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Září Bolom Fabio 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Závada Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec / Srpen Kuras Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červen Horák Martin 2:0
Červen Václavek Martin 2:1
Červen Lembard Ondřej 2:Sc
Červen Drbal Martin 1:2
Květen Horák Martin 1:2
Květen Hrčka Libor 2:0
Květen Pala Přemysl 0:2
Květen Guznar Jan 0:2
Duben Smékal Petr 0:2
Duben Májová Renáta 2:Sc
Duben Záveský Petr 0:2
Duben Plachý Martin 0:2
Březen Kuras Pavel 2:1
Březen Horák Martin 1:2
Březen Bajger Jindřich 2:Sc
Březen Guznar Jan 2:Sc
Únor Fuks Petr 2:0
Únor Vojíř Josef 0:2
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Únor Hric Roman 0:2
Leden Blažej Štěpán 1:2
Leden Hrnčárková Zuzana 2:0
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc
Prosinec Třečák Jiří 2:Sc
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Navrátilová Adéla 2:0
Prosinec Beck Jiří 2:1
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Polok Filip 2:0
Listopad Kříž Dušan 0:2
Listopad Horčičák Tomáš 0:2
Říjen Králová Anna 2:0
Říjen Lalík David 1:2
Říjen Merta Marek 0:2
Říjen Martinik Adam 0:2
Září Kuras Pavel 2:0
Září Vojíř Josef 2:0
Září Závada Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Raška Štěpán 2:0
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Srpen Chrenová Karina 0:2
Srpen Porubský Martin 0:2
Srpen Plachý Martin 0:2
Červenec Záveský Petr 2:0
Červenec Smékal Petr 0:2
Červenec Raška Štěpán 2:0
Červenec Májová Renáta 0:2
Červenec Klečková Stanislava 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Buchbauer Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Popek Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Lalík David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 0:2