Avatars_small

Kowalczyk Jan

Skupina Nadšenci 3B
Pohlaví muž
Věk 26 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 23 8 12 10 34.78%
2022/2023 45 19 20 12 42.22%
2021/2022 38 14 13 15 36.84%
Celkem: 106 41 45 37 38.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Maceček Filip
Únor Bourek Luboš 2:0
Únor Káňa Dominik
Únor Holub Roman
Únor Hlavatý Jiří
Leden Metzová Silvie Sc:2
Leden Bedrlík David Sc:2
Leden Králová Anna Sc:2
Leden Kubíček Michal Sc:2
Leden Kaczmarek Petr Sc:2
Prosinec Štarha Roman 2:0
Prosinec Káňa Dominik Sc:Sc
Prosinec Hlavatý Jiří Sc:Sc
Prosinec Noga David 2:0
Listopad Maniur Tomas 1:2
Listopad Duda Jiří 1:2
Listopad Velkoborský Petr 1:2
Listopad Maťovka Marek 2:0
Říjen Hruboň Tomáš 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Metzová Silvie 2:0
Říjen Pavelka Robin 2:1
Září Kwiek Vendy Sc:2
Září Matějka Pavel Sc:2
Září Kotásek Mirek 2:0
Září Kozubek Petr Sc:Sc
Září Kašpárek Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Bedrlík David Sc:2
Červenec - srpen Lacko Patrik Sc:Sc
Červenec - srpen Lafek Jiří Sc:Sc
Červenec - srpen Kollárová Stanka Sc:Sc
Červen Maniur Tomas Sc:2
Červen Kotásek Mirek Sc:2
Červen Neubauer Jaroslav Sc:2
Červen Pískala Jan 0:2
Květen Serbus Michal 0:2
Květen Litschmann Aleš 0:2
Květen Štarha Roman 2:0
Květen Lafek Jiří 2:Sc
Duben Schreier Petr 2:0
Duben Lacko Patrik 2:0
Duben Pitron Martin 2:Sc
Duben Mlčák Stanislav Sc:2
Březen Majkus Filip 0:2
Březen Kičmer Jan 2:0
Březen Kotásek Mirek 1:2
Březen Lafek Jiří 0:2
Únor Králová Anna 2:0
Únor Čech Lumír 0:2
Únor Bakeš Radim 1:2
Únor Kiszka Michal 0:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:1
Leden Kotásek Mirek 2:1
Leden Pískala Jan Sc:2
Leden Slíva Vojtěch 2:Sc
Prosinec Smutek Jan Sc:Sc
Prosinec Augustin Michal 2:0
Prosinec Renz Marek 2:Sc
Prosinec Kollárová Stanka Sc:Sc
Prosinec Strzelec Jan 2:Sc
Listopad Kotásek Mirek 2:1
Listopad Kiszka Michal 1:2
Listopad Majkus Filip 0:2
Listopad Štarha Roman 2:1
Říjen Pustka Martin 2:0
Říjen Pekárek Nikolas 0:2
Říjen Plichta Tomas 0:2
Říjen Plíhal Filip Sc:Sc
Září Hlisnikovský Petr 2:Sc
Září Bedrlík David 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:1
Září Smutek Jan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Čech Lumír Sc:Sc
Červenec - srpen Maťovka Marek 2:0
Červenec - srpen Nytrová Martina Sc:Sc
Červenec - srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červen Grulich Ladislav 2:0
Červen Koběluš Jaromír 1:2
Červen Michel Lukáš Sc:Sc
Červen Králová Anna Sc:Sc
Květen Otisk Tomáš Sc:Sc
Květen Šigutová Monika Sc:Sc
Květen Nytrová Martina Sc:Sc
Květen Gargoš Martin Sc:Sc
Květen Kleibertová Věra Sc:2
Duben Němček David Sc:Sc
Duben Pustka Martin 2:0
Duben Konkolský Roman 0:2
Duben Šlejmar Radek 0:2
Březen Pustka Martin 1:2
Březen Teplan Peter 2:0
Březen Neubauer Jaroslav 1:2
Březen Kubáček Vojtěch 0:2
Únor Rozprým Martin 2:Sc
Únor Pustka Martin 2:0
Únor Pařízek Jan 2:Sc
Únor Hrabec Tomáš 2:0
Leden Grulich Ladislav Sc:2
Leden Novák Luboš Sc:2
Leden Koval Jiří Sc:2
Leden Veselý Roman 1:2
Prosinec Bárová Petra 2:Sc
Prosinec Kyselý Jakub 2:Sc
Prosinec Čaja Patrik 1:2
Prosinec Kleibertová Věra Sc:Sc
Listopad Bedrlík David 2:Sc
Listopad Balušíková Denisa 2:0
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Králová Anna 2:0
Listopad Klimeš Adrian 0:2