Avatars_small

Schreier Petr

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 38 19 18 1 50.00%
2022/2023 46 20 26 3 43.48%
2017/2018 21 9 12 0 42.86%
Celkem: 105 48 56 4 45.71%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ston Kamil 0:2
Červen Procák Vladimír
Červen Kičmer Jan 1:2
Červen Duda Jiří
Květen Augustin Michal 2:0
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Květen Maniur Tomas 0:2
Květen Metzová Silvie 2:0
Duben Pavelka Robin 2:Sc
Duben Maťovka Marek 2:Sc
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Velkoborský Petr 0:2
Březen Tomai Martin 0:2
Březen Olbrecht Radek 2:Sc
Březen Konkolský Roman 0:2
Březen Novák Luboš 0:2
Únor Pitron Martin 0:2
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Kičmer Jan 1:2
Únor Holek Radim 2:1
Leden Kiszka Michal 0:2
Leden Noga David 2:Sc
Leden Neubauer Jaroslav 0:2
Leden Holibka Albert 0:2
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Duda Jiří 2:1
Prosinec Holub Roman 2:Sc
Prosinec Metzová Silvie 2:1
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Listopad Kwiek Vendy 2:Sc
Listopad Metzová Silvie 2:0
Listopad Škuta Patrik 2:Sc
Říjen Podlesný Tomáš 0:2
Říjen Koběluš Jaromír 0:2
Říjen Holman Vít 2:Sc
Říjen Bolom Fabio 0:2
Září Vališ David Sc:Sc
Září Novák Luboš 2:Sc
Září Kollárová Stanka 2:Sc
Září Neubauer Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Michel Lukáš 0:2
Červenec - srpen Bourek Luboš 2:Sc
Červenec - srpen Kozubek Petr 2:Sc
Červenec - srpen Kotásek Mirek 2:Sc
Červen Tomai Martin 0:2
Červen Maťovka Marek Sc:2
Červen Vališ David Sc:2
Červen Kozubek Petr Sc:2
Květen Wojkowský Radim 2:Sc
Květen Holman Vít 0:2
Květen Novák Luboš 0:2
Květen Kaczmarek Petr 2:0
Duben Kowalczyk Jan 0:2
Duben Pitron Martin 1:2
Duben Mlčák Stanislav 1:2
Duben Lacko Patrik 2:Sc
Březen Čech Lumír 0:2
Březen Šrajer Jan 0:2
Březen Kučerová Iveta 2:0
Březen Neubauer Jaroslav 1:2
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Lacko Patrik 2:0
Únor Strzelec Jan 0:2
Únor Mlčák Stanislav 2:Sc
Leden Matějka Pavel 2:1
Leden Maťovka Marek 0:2
Leden Smutek Jan 2:Sc
Leden Kiszka Michal 0:2
Leden Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Matějka Pavel 0:2
Prosinec Němček David 2:Sc
Prosinec Kičmer Jan 0:2
Listopad Králová Anna 2:1
Listopad Kozubek Petr 2:1
Listopad Vodicka Daniel 2:Sc
Listopad Bedrlík David 2:0
Říjen Šrajer Jan 0:2
Říjen Kičmer Jan 0:2
Říjen Tomai Martin 1:2
Říjen Jankulár Martin 2:0
Září Plichta Tomas 0:2
Září Ston Kamil 0:2
Září Meier Vladimir 2:Sc
Září Šrajer Jan 0:2
Září Šlejmar Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Šulc Zbyněk 0:2
Únor Křižanová Božena 0:2
Únor Čuraj Karel 2:1
Únor Zinglar David 2:Sc
Leden Čvandová Ivana 2:Sc
Leden Ausficírová Veronika 2:Sc
Leden Hrabuška Tomáš 0:2
Leden Rucký Daniel 0:2
Prosinec Vencl Radek 0:2
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Kučerová Martina 0:2
Prosinec Pernica Josef 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 0:2
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Sopuch Jakub 2:Sc
Listopad Balusova Petra 2:0
Listopad Vašíček Josef 0:2
Říjen Kotassek Martin 2:0
Říjen Ausficírová Veronika 2:0
Říjen Tota Martin 1:2
Říjen Maťovka Marek 0:2