Avatars_small

Maniur Tomas

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 0 0.00%
2019/2020 33 17 16 1 51.52%
2018/2019 45 20 25 0 44.44%
2017/2018 44 24 20 0 54.55%
Celkem: 126 61 65 1 48.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Mironidis Radek
Říjen Kalvar Tomáš
Říjen Minár Marek
Říjen Wojkowský Radim
Září Veselý Roman 0:2
Září Neubauer Jaroslav 1:2
Září Michel Lukáš 0:2
Září Urban František 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Machalla Vojtěch 2:Sc
Červenec-Srpen Pácal Miloslav 2:Sc
Červenec-Srpen Bourek Luboš 2:Sc
Červenec-Srpen Markant Jáchym 2:Sc
Březen-Červen Cinkraut Jakub 2:Sc
Březen-Červen Hruzík Lukáš 1:2
Březen-Červen Záruba Patrik 0:2
Březen-Červen Holaň Filip 1:2
Únor Pácal Miloslav 2:Sc
Únor Maretka Adam 2:1
Únor Konkolský Roman 2:0
Únor Lyko Pavel 0:2
Leden Mlčák Stanislav Sc:2
Leden Záruba Patrik 0:2
Leden Wojkowský Radim 0:2
Leden Chalupa Vítězslav 0:2
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Hrubešová Gabriela 2:0
Prosinec Grusman Jiří 2:Sc
Prosinec Maretka Adam 1:2
Listopad Teplan Peter 1:2
Listopad Detáry Jakub 2:0
Listopad Urban František 1:2
Listopad Stočes Jan 0:2
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Novák Luboš 2:1
Říjen Pernica Josef 0:2
Říjen Hrabcová Jana 2:0
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Září Václavík Petr 2:0
Září Bárová Petra 2:1
Září Novák Luboš 0:2
Září Grulich Ladislav 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červenec/Srpen Vencl Radek 2:0
Červenec/Srpen Bárová Petra 1:2
Červenec/Srpen Tomíček Lukáš 1:2
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Křižanová Božena 2:Sc
Červen Vencl Radek 1:2
Červen Pernica Josef 2:Sc
Květen Guniš Ondřej 2:1
Květen Maťovka Marek 2:1
Květen Tota Martin 2:1
Květen Schwarz Stanislav 0:2
Duben Tomíček Lukáš 0:2
Duben Jančík Mikuláš 2:0
Duben Pácl Petr 2:Sc
Duben Václavík Petr 2:0
Březen Bedrlík David 2:0
Březen Kučerová Iveta 1:2
Březen Němcová Klára 2:0
Březen Bourek Luboš 1:2
Únor Grochal Lumír 0:2
Únor Čech Lumír 0:2
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Grulich Ladislav 2:0
Leden Kalvarová Ivana 2:0
Leden Bláha Roman 2:Sc 1
Leden Kovář Pavel 2:0
Leden Detáry Jakub 2:0
Prosinec Sepeši Marian 1:2
Prosinec Guniš Ondřej 0:2
Prosinec Kovář Pavel 2:0
Prosinec Čech Lumír 0:2
Listopad Sepeši Marian 0:2
Listopad Koběluš Jaromír 0:2
Listopad Gelnar Roman 0:2
Listopad Mikuláš David 0:2
Říjen Sepeši Marian 0:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Pácal Miloslav 0:2
Říjen Holásek Ladislav 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Září Miler Ctirad 2:Sc
Září Novák Luboš 0:2
Září Guniš Ondřej 2:0
Září Kleibertová Věra 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartecká Jana 2:0
Červenec / Srpen Doleček Jiří 2:0
Červenec / Srpen Harabiš Michal 0:2
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 2:1
Červen Kleibertová Věra 2:1
Červen Doleček Jiří 1:2
Červen Lembard Tomáš 2:0
Červen Hájek Jiří 0:2
Květen Sepeši Marian 0:2
Květen Schwarz Stanislav 2:0
Květen Vildomcová Lucie 0:2
Duben Kakáč Vladimír 2:0
Duben Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Duben Ausficírová Veronika 2:0
Duben Marec Ján 2:Sc
Březen Bourek Luboš 1:2
Březen Guniš Ondřej 1:2
Březen Telecký Tomáš 0:2
Březen Procáková Eva 2:1
Únor Balusova Petra 2:0
Únor Bednárková Monika 2:0
Únor Guniš Ondřej 0:2
Únor Goldstein Igor 2:0
Leden Kovář Pavel 2:1
Leden Schwarz Stanislav 0:2
Leden Sepeši Marian 0:2
Leden Vencl Radek 0:2
Prosinec Křístek Jan 2:Sc
Prosinec Bednárková Monika 2:0
Prosinec Goldstein Igor 2:0
Prosinec Kotassek Martin 1:2
Listopad Procáková Eva 1:2
Listopad Pernica Josef 0:2
Listopad Kotassek Martin 2:1
Listopad Vítek Martin 0:2
Říjen Riegel Jiří 1:2
Říjen Vančura Martin 2:Sc
Říjen Kalvar Matěj 0:2
Říjen Horáková Tereza 0:2
Září Bednárková Monika 2:1
Září Horáková Tereza 0:2 1
Září Holba Vojtěch 2:Sc
Září Morcinek Michal 2:Sc
Září Zeman Pavel 2:Sc