Avatars_small

Bourek Luboš

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 18 6 12 4 33.33%
2020/2021 8 2 2 4 25.00%
2019/2020 32 15 9 9 46.88%
2018/2019 42 20 16 7 47.62%
2017/2018 24 11 11 2 45.83%
Celkem: 124 54 50 26 43.55%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Gargoš Martin
Leden Kakáč Vladimír
Leden Kučerová Iveta
Leden Kleibertová Věra
Leden Hýl Martin 0:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Prosinec Neubauer Jaroslav 0:2
Prosinec Holibka Albert 0:2
Prosinec Wojkowský Radim 0:2
Listopad Macečková Gabriela 2:0
Listopad Veverka Tomáš 2:Sc
Listopad Augustin Michal 2:0
Listopad Otisk Tomáš 2:Sc
Listopad Jamka Roman 0:2
Říjen Králová Anna Sc:2
Říjen Grulich Ladislav Sc:2 2
Říjen Chalupa Vítězslav Sc:2
Říjen Žeravík David Sc:2
Září Kolmáš petr 0:2
Září Kalvar Tomáš 2:1
Září Maniur Tomas 0:2
Září Tota Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Pískala Jan Sc:Sc
Říjen - Červen Sepeši Marian Sc:Sc
Říjen - Červen Volný Martin Sc:Sc
Říjen - Červen Čaja Patrik Sc:Sc
Září Novák Luboš 0:2
Září Augustin Michal 2:0
Září Procáková Eva 2:0
Září Kučerová Iveta 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Pácal Miloslav Sc:Sc
Červenec-Srpen Markant Jáchym Sc:Sc
Červenec-Srpen Machalla Vojtěch Sc:Sc
Červenec-Srpen Maniur Tomas Sc:2
Březen-Červen Bárová Petra 0:2
Březen-Červen Kubínek Jiří 2:0
Březen-Červen Dvořák Marek 0:2
Březen-Červen Kalvar Tomáš 2:0
Březen-Červen Grussmannová Jana 0:2
Únor Grussmannová Jana 1:2
Únor Machalla Vojtěch 2:0
Únor Hanusek Jaroslav 2:0
Únor Kosňovský Radim 0:2
Únor Petrů Anna 2:Sc
Leden Doleček Jiří 2:Sc
Leden Fromelius Martin 2:0
Leden Banach Petr 2:0
Leden Andrýsek Ondřej Sc:Sc
Leden Bedrlík David 2:0
Prosinec Detáry Jakub 2:0
Prosinec Konkolský Roman Sc:Sc
Prosinec Grulich Ladislav Sc:Sc
Prosinec Záruba Patrik 0:2
Listopad Hanusek Jaroslav 2:0
Listopad Švábek Michal 2:Sc
Listopad Grusman Jiří Sc:Sc
Listopad Procáková Eva 2:Sc
Říjen Lembard Tomáš 2:0
Říjen Grusman Jiří Sc:Sc
Říjen Detáry Jakub 2:1
Říjen Maťovka Marek 0:2
Říjen Konkolský Roman 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Benada Radek Sc:Sc
Červenec/Srpen Němcová Klára Sc:Sc
Červenec/Srpen Ulman Vladimír Sc:Sc
Červenec/Srpen Schwarz Stanislav Sc:2
Červen Pácal Miloslav 0:2
Červen Doleček Jiří 1:2
Červen Neubauer Jaroslav 2:Sc
Červen Kofránek Radim 0:2
Květen Kalvarová Ivana 2:0
Květen Bedrlík David 2:0
Květen Kubínek Jiří 0:2
Květen Kofránek Radim 0:2
Duben Urban František 0:2
Duben Bárová Petra 0:2
Duben Sepeši Marian 2:0
Duben Novák Luboš 2:0
Březen Němcová Klára 2:Sc
Březen Bedrlík David 2:0
Březen Maniur Tomas 2:1
Březen Kučerová Iveta 0:2
Únor Drtil Tomáš 1:2
Únor Sepeši Marian 0:2
Únor Serbus Michal 1:2
Únor Kovář Pavel 2:1
Leden Bedrlík David 2:0
Leden Králová Anna 2:Sc
Leden Václavík Marek 0:2
Leden Grulich Ladislav 2:0
Prosinec Grulich Ladislav 2:0
Prosinec Seget Martin 2:1
Prosinec Bartecká Jana 0:2
Prosinec Ulman Vladimír Sc:Sc
Prosinec Detáry Jakub Sc:Sc
Listopad Michel Lukáš 2:0
Listopad Lembard Tomáš 2:Sc
Listopad Bárová Petra 0:2
Listopad Grochal Lumír 1:2
Říjen Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Říjen Králová Anna Sc:Sc
Říjen Matyášek Michael 2:Sc
Říjen Bystroň Jan 2:Sc
Říjen Němcová Klára 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Tota Martin 1:2
Červenec / Srpen Vítek Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Pavelka Robin Sc:Sc
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:Sc
Červen Neubauer Jaroslav 2:1
Červen Vildomcová Lucie 0:2
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Chalupa Vítězslav 0:2
Květen Švec Rostislav 2:Sc
Květen Ausficírová Veronika 2:Sc
Květen Procáková Eva 2:0
Květen Václavek Martin 0:2
Duben Vašíček Josef 0:2
Duben Vencl Radek 0:2
Duben Guniš Ondřej 1:2
Duben Kučerová Martina 1:2
Březen Maniur Tomas 2:1
Březen Procáková Eva 2:1
Březen Guniš Ondřej 1:2
Březen Telecký Tomáš 0:2
Únor Kotassek Martin 2:1
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Čvandová Ivana 2:Sc
Únor Procáková Eva 2:0