Avatars_small

Strzelec Jan

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 2 0 2 0 0.00%
2022/2023 47 19 23 13 40.43%
2021/2022 35 18 16 8 51.43%
Celkem: 84 37 41 21 44.05%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Kučerová Iveta 0:2
Září Maťovka Marek
Září Podlesný Tomáš 0:2
Září Serbus Michal
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Šrámek Jiří Sc:Sc
Červenec - srpen Králová Anna Sc:2
Červenec - srpen Velkoborský Petr 2:0
Červenec - srpen Káňa Dominik 2:0
Červen Kašpárek Jan 0:2
Červen Kiszka Michal 1:2
Červen Michel Lukáš 2:1
Červen Bolom Fabio Sc:2
Květen Bedrlík David 2:0
Květen Tomai Martin 2:0
Květen Augustin Michal 2:0
Květen Kozubek Petr 1:2
Duben Kučerová Iveta 2:Sc
Duben Hruboň Tomáš 0:2
Duben Šrámek Jiří 2:Sc
Duben Maniur Tomas 1:2
Březen Novák Luboš 0:2
Březen Fréhar Radim 0:2
Březen Maniur Tomas 2:1
Březen Koběluš Jaromír 0:2
Únor Mlčák Stanislav 2:1
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Schreier Petr 2:0
Únor Lacko Patrik Sc:2
Leden Škuta Patrik 2:0
Leden Renz Marek 0:2
Leden Plíhal Filip 2:0
Leden Šrámek Jiří 2:0 1
Prosinec Augustin Michal Sc:2
Prosinec Kollárová Stanka Sc:2
Prosinec Smutek Jan Sc:Sc
Prosinec Renz Marek Sc:Sc
Prosinec Kowalczyk Jan Sc:2
Listopad Slíva Vojtěch 1:2
Listopad Němček David Sc:Sc
Listopad Tomai Martin 0:2
Listopad Chalupa Vítězslav Sc:2
Říjen Matějka Pavel 2:1
Říjen Ston Kamil 0:2
Říjen Gargoš Martin 2:1
Říjen Kozubek Petr 2:1
Říjen Králová Anna 2:1
Září Vašíček Josef 0:2
Září Kiszka Bogdan 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Gargoš Martin Sc:Sc
Září Kleibertová Věra Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Tourek Jaroslav Sc:Sc
Červenec - srpen Kubáček Vojtěch Sc:2
Červenec - srpen Konkolský Roman 0:2
Červenec - srpen Šlejmar Radek 0:2
Červen Serbus Michal 2:Sc
Červen Sepeši Marian 2:Sc
Červen Konkolský Roman 1:2
Červen Pískala Jan 2:0
Květen Pískala Jan 1:2
Květen Kozubek Petr 2:0
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:1
Duben Mironidis Radek Sc:2
Duben Plichta Tomas 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Duben Holman Vít 0:2
Duben Kalvar Matěj 2:1
Březen Koval Jiří 2:1
Březen Janus Jakub 2:0
Březen Bočková Karin 2:0
Březen Kotásek Mirek 2:1
Únor Sepeši Marian Sc:2
Únor Čaja Patrik Sc:2
Únor Pískala Jan Sc:2
Únor Janus Jakub Sc:2
Leden Plíhal Filip 2:0
Leden Konkolský Roman 2:1
Leden Králová Anna Sc:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Kyselý Jakub 2:Sc
Prosinec Králová Anna 2:0
Prosinec Šigutová Monika 2:1
Prosinec Macečková Gabriela 2:0
Prosinec Kasinec Tomáš 0:2
Prosinec Čech Lumír 1:2