Avatars_small

Pitron Martin


Preferuji čas přes týden od osmi večer. Ale chápu, že to není pro každého. :)

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 39 18 21 1 46.15%
2022/2023 29 12 13 5 41.38%
Celkem: 68 30 34 6 44.12%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kozubek Petr
Červen Metzová Silvie
Červen Harastej Luboš 2:0 2
Červen Kaczmarek Petr Sc:2
Květen Bakeš Radim 0:2
Květen Wojkowský Radim 1:2
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Rohovský Petr 0:2
Duben Maniur Tomas 2:0
Duben Podlesný Tomáš 2:1
Duben Urban František 1:2
Duben Shevchenko Oleg 0:2
Březen Noga David 2:0
Březen Pavelka Robin 2:Sc
Březen Michel Lukáš 1:2
Březen Kičmer Jan 1:2
Únor Schreier Petr 2:0
Únor Kičmer Jan 0:2
Únor Holek Radim 2:1
Únor Augustin Michal 2:0
Leden Hruboň Tomáš 0:2
Leden Podlesný Tomáš 1:2
Leden Kašpárek Jan 2:Sc
Leden Vališ David 0:2
Prosinec Mironidis Radek 0:2
Prosinec Podlesný Tomáš 1:2
Prosinec Shevchenko Oleg 1:2
Prosinec Velkoborský Petr 2:0
Listopad Vališ David 2:1
Listopad Káňa Dominik 2:0
Listopad Mironidis Radek 1:2
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2
Říjen Tomai Martin 0:2
Říjen Bakeš Radim 0:2
Říjen Kašpárek Jan 2:1
Říjen Bedrlík David 2:0
Září Bolom Fabio 0:2
Září Šrajer Jan 1:2
Září Králová Anna 2:0
Září Kiszka Michal 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Hruboň Tomáš Sc:Sc
Červenec - srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červenec - srpen Nevřela Lukáš Sc:Sc
Červenec - srpen Škuta Patrik Sc:Sc
Červen Majkus Filip 0:2
Červen Holman Vít 0:2
Červen Velkoborský Petr 2:1
Červen Mironidis Radek 0:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Kašpárek Jan 0:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Renz Marek 2:Sc
Květen Nevřela Lukáš 2:0
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Duben Schreier Petr 2:1
Duben Kowalczyk Jan Sc:2
Duben Lacko Patrik 2:0
Březen Beneš Tomáš 2:0
Březen Kollárová Stanka 2:0
Březen Matějka Pavel 2:1
Únor Bedrlík David 2:0
Únor Lafek Jiří 0:2
Únor Michel Lukáš 1:2
Únor Kučerová Iveta 1:2
Leden Šrajer Jan 0:2
Leden Pekárek Nikolas 0:2
Leden Koběluš Jaromír 0:2
Leden Majkus Filip 0:2
Leden Hruboň Tomáš Sc:Sc