Avatars_small

Hruboň Tomáš

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 22 14 1 61.11%
2022/2023 47 19 20 13 40.43%
2021/2022 4 0 4 4 0.00%
Celkem: 87 41 38 18 47.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Vališ David 2:0
Květen Kičmer Jan
Květen Štarha Roman 2:0
Květen Michel Lukáš 2:0
Duben Pískala Jan 1:2
Duben Litschmann Aleš 1:2
Duben Filipčík Pavel 1:2
Duben Kičmer Jan 1:2
Březen Holibka Albert 0:2
Březen Šrajer Jan Sc:2
Březen Herudek Erik 0:2
Březen Litschmann Aleš 1:2
Únor Litschmann Aleš 1:2
Únor Pískala Jan 2:0
Únor Gelnar Roman 2:Sc
Únor Kubáček Vojtěch 2:Sc
Leden Pitron Martin 2:0
Leden Kašpárek Jan 2:0
Leden Vališ David 2:0
Leden Podlesný Tomáš 2:0
Prosinec Holman Vít 2:0
Prosinec Konkolský Roman 0:2
Prosinec Vaníček Dalibor 0:2 1
Prosinec Pavelka Robin 2:0
Listopad Matějka Pavel 2:0
Listopad Neubauer Jaroslav 2:Sc
Listopad Šrajer Jan 0:2
Listopad Kiszka Michal 2:Sc
Říjen Kowalczyk Jan 2:0
Říjen Pavelka Robin 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Metzová Silvie 2:0
Září Noga David 2:0
Září Čech Lumír 2:Sc
Září Kaczmarek Petr 2:0
Září Wojkowský Radim 1:2
Září Urban František 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Škuta Patrik Sc:Sc
Červenec - srpen Pitron Martin Sc:Sc
Červenec - srpen Nevřela Lukáš Sc:Sc
Červenec - srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Kakáč Vladimír Sc:Sc
Červen Wojkowský Radim Sc:2
Červen Kaczmarek Petr Sc:Sc
Červen Bedrlík David Sc:Sc
Květen Kičmer Jan 0:2
Květen Konkolský Roman Sc:2
Květen Maniur Tomas Sc:2
Květen Grulich Ladislav Sc:2
Duben Strzelec Jan 2:0
Duben Maniur Tomas 1:2
Duben Šrámek Jiří 2:Sc
Duben Kučerová Iveta 2:Sc
Březen Michel Lukáš 0:2
Březen Duda Jiří Sc:2
Březen Pustka Martin 1:2
Březen Němček David Sc:Sc
Únor Matějka Pavel 2:0
Únor Koběluš Jaromír 0:2
Únor Gargoš Martin 2:Sc
Únor Kičmer Jan 2:1
Leden Koběluš Jaromír 1:2
Leden Majkus Filip 1:2
Leden Pekárek Nikolas 0:2
Leden Šrajer Jan 1:2
Leden Pitron Martin Sc:Sc
Prosinec Kotásek Mirek 2:1
Prosinec Šrámek Jiří 2:0
Prosinec Lacko Patrik 2:0
Prosinec Kozubek Petr 2:0
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Renz Marek 2:0
Listopad Ston Kamil 0:2
Listopad Wojkowský Radim 1:2
Listopad Pekárek Nikolas 2:1
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Šrámek Jiří 2:0
Říjen Hlisnikovský Petr 2:Sc
Říjen Vodicka Daniel 2:0
Září Kozubek Petr 2:Sc
Září Tomai Martin 1:2
Září Maťovka Marek 2:0
Září Lafek Jiří 1:2
Září Pekárek Nikolas 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Pařízek Jan Sc:2
Březen Verner Adam Sc:2
Březen Maťovka Marek Sc:2
Březen Lafek Jiří Sc:2