Dfeaf0c9c4dd3a85ab937bada0cd1465e6fc2548_small

Kotásková Kateřina


Prefer: SC Fajne nebo Komenského sady

Skupina Nadšenci 4A
Pohlaví žena
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 42 14 28 2 33.33%
2013/2014 38 14 24 0 36.84%
Celkem: 80 28 52 2 35.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 0:2
Červenec / Srpen Marec Ján 2:1
Červenec / Srpen Budiš Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Lembard Ondřej 1:2 1
Červen Suchomel Václav 2:Sc
Červen Palkovský Adam Sc:2
Červen Papcun Petr 0:2
Červen Kleibertová Věra 2:0
Květen Drastich Lukáš 0:2 2
Květen Lembard Ondřej 1:2
Květen Němec Petr 2:Sc
Květen Suchomel Václav 2:Sc
Duben Tračík Štěpán 2:Sc
Duben Hrčka Libor 0:2 2
Duben Papcun Petr 0:2
Duben Bajger Jindřich 2:Sc
Březen Karchňáková Hana 1:2
Březen Vengel Tomáš 2:1
Březen Höhn Květoslav 2:Sc
Únor Mikeska Jan 0:2
Únor Filipčík Pavel 0:2
Únor Papcun Petr 1:2
Únor Hrnčárková Zuzana Sc:2
Leden Fuks Petr 0:2
Leden Andrýsek Miroslav 2:0
Leden Procáková Eva 1:2
Prosinec Křižanová Božena 0:2
Prosinec Boštík Kamil 0:2
Prosinec Václavek Martin 0:2
Prosinec Budiš Pavel 0:2
Listopad Minarčík Jan 2:Sc
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Andrýsek Miroslav 2:1
Listopad Losovský Martin 1:2
Říjen Václavek Martin 0:2
Říjen Hric Roman 0:2
Říjen Zůbek Jiří 0:2
Říjen Závada Tomáš 0:2
Září Kubáček Vojtěch 1:2
Září Porubský Martin 0:2
Září Pavlík Libor 0:2
Září Pala Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mayerová Petra 2:1 2
Červen Kubáček Vojtěch 0:2
Červen Cunda David 0:2
Červen Horčičák Tomáš 2:Sc
Květen Marec Ján 0:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Plachý Martin 0:2
Květen Chrenová Karina 0:2
Duben Orság Dalibor 2:Sc
Duben Němcová Klára 2:0
Duben Kleibertová Věra 2:0
Duben Němec Pavel 1:2
Březen Kostrhounová Michaela 2:0
Březen Kučerová Martina 0:2
Březen Pala Přemysl 0:2 3
Únor Moják Adam 0:2
Únor Harok Tomáš 0:2
Únor Seidler Přemysl 0:2
Únor Křižanová Božena 0:2
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Kostrhounová Michaela 2:0
Leden Santariusová Hana 2:0 1
Leden Balážová Kateřina 2:0
Prosinec Holub Radek 0:2 2
Prosinec Dvorník Miroslav 1:2
Prosinec Richtar Jan 0:2
Prosinec Fojtášek Radim 0:2
Listopad Němcová Klára 2:0
Listopad Mayerová Petra 2:1 2
Listopad Tračík Štěpán 0:2 2
Listopad Fuks Petr 0:2
Říjen Priesol Daniel 0:2
Říjen Branc Petr 0:2
Říjen Barabáš Ladislav 1:2
Říjen Plecáková Michaela 2:Sc
Září Klimscha Dominik 0:2
Září Kostrhounová Michaela 2:0
Září Nociar Lukáš 0:2