F657e68ba9d97e53efdba7af6fafb0ee1ba4c55a_small

Porubský Martin

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 4 0 4 4 0.00%
2015/2016 44 24 20 3 54.55%
2014/2015 32 17 15 1 53.13%
Letní badmintonování 2014 9 5 4 0 55.56%
2013/2014 11 10 1 0 90.91%
Celkem: 100 56 44 8 56.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 29 13 16 0 44.83%
2013/2014 12 4 6 0 33.33%
Celkem: 41 17 22 0 41.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Horkel Petr Sc:2
Září Žeravík David Sc:2
Září Skácel Petr Sc:2
Září Vlosinský Jiří Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kozelský Martin Sc:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 0:2
Červenec / Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Janoš Petr Sc:2
Červen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Spáčil Lukáš 1:2
Červen Máj Tomáš 2:0
Červen Brokeš Jiří 1:2
Květen Huňka Jindřich 2:0 1
Květen Kubíček Michal 2:1
Květen Macura Jiří 2:Sc
Květen Bakeš Radim 2:0
Duben Klečková Stanislava 2:0
Duben Brokeš Jiří 0:2
Duben Hanzl Jan 0:2
Duben Bakeš Radim 2:0
Březen Spáčil Antonín 2:Sc
Březen Pešl Vít 2:1
Březen Kolondra Vítězslav 2:Sc
Březen Adamec Lukáš 1:2
Únor Hála Martin 2:1
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Únor Franek Pavel 1:2
Únor Blažej Štěpán 2:0
Leden Kostka Zdeněk 2:Sc
Leden Koval Slávek 0:2
Leden Fojtášek Radim 1:2
Leden Pustka Jiri 1:2
Prosinec Vašíček Karel 0:2
Prosinec Zůbek Jiří 0:2
Prosinec Cvitanovič Alena 2:1
Prosinec Krkoška Libor 2:Sc
Listopad Kostka Zdeněk 1:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Plachý Martin 2:1
Listopad Brokeš Jiří 0:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Říjen Smékal Petr 2:1
Říjen Mlčák Stanislav 2:1
Říjen Petruška Kamil 1:2
Září Chrenová Karina 2:0
Září Lalík David 2:Sc
Září Hrnčárková Zuzana 2:1
Září Blažej Štěpán 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Klečková Stanislava 0:2
Duben Cvitanovič Alena 1:2
Duben Mlynář David 0:2
Duben Merta Marek Sc:2
Březen Holain Jan 2:Sc
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Fojtášek Radim 1:2
Únor Franek Pavel 2:Sc
Únor Máj Tomáš 1:2
Únor Smékal Petr 2:1
Únor Kostka Zdeněk 2:1
Leden Cvitanovič Alena 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:1
Leden Lalík David 2:1
Leden Kubulus Tomáš 2:0
Prosinec Záveský Petr 2:0
Prosinec Kříž Dušan 0:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:1
Prosinec Hrčka Libor 2:0
Listopad Merta Marek 0:2
Listopad Smékal Petr 0:2
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Listopad Křižanová Božena 2:Sc 1
Říjen Cvitanovič Alena 1:2 1
Říjen Tračík Štěpán 2:0
Říjen Bajger Jindřich 2:1
Říjen Vašíček Jiří 0:2
Září Pavlík Libor 2:1
Září Kotásková Kateřina 2:0
Září Pala Přemysl 1:2
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Chrenová Karina 2:0
Srpen Raška Štěpán 2:0
Srpen Plachý Martin 0:2 1
Srpen Kučerová Iveta 2:0
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Červenec Halfar Pavel 0:2 2
Červenec Herejk Zdeněk 0:2
Červenec Králová Anna 2:0
Červenec Kubulus Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Gembík Michal 2:1
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Pavlík Libor 2:0
Květen Němcová Klára 2:0
Květen Harok Tomáš 2:0
Květen Pavlík Libor 2:0
Květen Tračík Štěpán 2:0
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Papcun Petr 2:Sc
Duben Smidžár Pavel 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Smékal Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čigáš Kamil 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Máj Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubáček Vojtěch 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Priesol Daniel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jiří 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Nociar Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Branc Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kršjak Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachý Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2