Avatars_small

Cunda David


Preferuji Metalurg.

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 30 21 9 3 70.00%
2015/2016 4 1 3 0 25.00%
2014/2015 45 33 12 0 73.33%
2013/2014 4 4 0 0 100.00%
Celkem: 83 59 24 3 71.08%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 11 6 5 0 54.55%
2014/2015 5 1 4 0 20.00%
Celkem: 16 7 9 0 43.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Szarowski Zbyněk Sc:2
Březen-Červen Oswald Petr Sc:2
Březen-Červen Holásek Ladislav 2:0
Březen-Červen Serbus Michal Sc:2
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Oswald Petr 1:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Procák Vladimír 2:1
Leden Hruška Jakub 2:0
Leden Travinský Víťa 2:0
Leden Stočes Jan 1:2
Leden Kofránek Radim 2:0
Prosinec Frydrychova Jana 2:1
Prosinec Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Soban David 2:Sc
Prosinec Adamec Lukáš 2:0
Listopad Kučerová Iveta 2:Sc
Listopad Veselý Roman 2:Sc
Listopad Záruba Patrik 2:0
Listopad Čech Lumír 2:1
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Augustin Michal 2:0
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Kubínek Jiří 2:0
Říjen Hrubešová Gabriela 2:0
Září Maretka Adam 2:0
Září Faruzel Petr 0:2
Září Konkolský Roman 2:0
Září Herudek Erik 1:2
Září Záruba Patrik 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Klimeš Marcel 2:Sc
Září Holain Jiří 1:2
Září Šťastný Jiří 0:2
Září Gelnar Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zeman Marek 2:0
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:0
Červenec / Srpen Ptáček Josef 0:2
Červenec / Srpen Vlnieška Milan 2:0
Červen Ščigel Jiří 2:0
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Červen Marušák Tomáš 0:2
Červen Holain Jiří 0:2
Květen Ščigel Jiří 2:1
Květen Vlnieška Milan 1:2
Květen Šťastný Jiří 0:2
Květen Gelnar Marek 0:2
Duben Halfar Pavel 2:0
Duben Marušák Tomáš 1:2
Duben Šťastný Jiří 1:2
Duben Gelnar Marek 0:2
Březen Ščigel Jiří 2:0
Březen Riedl Pavel 2:0
Březen Šťastný Jiří 1:2
Březen Rubeš Pavel 2:0
Únor Grohman Stanislav 2:0
Únor Kyselý Petr 2:0
Únor Vašíček Jiří 2:1
Únor Brokeš Jiří 2:0
Leden Černý Martin 2:0
Leden Broulík Aleš 2:0
Leden Zeman Marek 2:0
Leden Vaníček Dalibor 2:0
Prosinec Holain Jan 2:0
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Chreno Petr 2:0
Prosinec Vašíček Jiří 0:2
Prosinec Plachký Jakub 2:0
Listopad Nociar Lukáš 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:1
Listopad Naar Lukáš 0:2
Listopad Kozelský Martin 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Kubulus Tomáš 2:0
Říjen Pala Přemysl 2:0
Říjen Budiš Pavel 2:0
Září Buglová Tereza 2:0
Září Martinik Adam 2:0
Září Madej Michal 2:0
Září Hájek Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Horčičák Tomáš 2:Sc
Červen Mayerová Petra 2:0
Červen Kotásková Kateřina 2:0
Červen Kubáček Vojtěch 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Merta Marek 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Sedláček Petr 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2