9a3ccff7776096f2f1f961336ddd2f466b188df1_small

Hrčka Libor

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 32 10 21 16 31.25%
2015/2016 44 14 26 11 31.82%
2014/2015 39 18 17 7 46.15%
Celkem: 115 42 64 34 36.52%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Kret Martin Sc:2
Duben Bolom Fabio Sc:2
Duben Goldbricht Ivo Sc:2
Duben Budiš Pavel Sc:2
Březen Macura Jiří Sc:2
Březen Chmiel Adam Sc:2
Březen Goldbricht Ivo Sc:2
Březen Koval Jiří Sc:2
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Šmíd Petr 0:2
Únor Benada Radek 2:0
Únor Vlosinská Andrea 2:1
Leden Fójcik Tadeusz Sc:2
Leden Hruška Jakub Sc:2
Leden Smutek Jan Sc:2
Leden Janíček Tomáš Sc:2
Prosinec Vlosinská Andrea 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Listopad Kusin Patrik Sc:2
Listopad Kutěj Honza Sc:2 2
Listopad Pešl Vít Sc:Sc
Listopad Botor Milan Sc:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Horák Martin 0:2
Říjen Pešl Vít 2:Sc
Září Procáková Eva 2:1
Září Budiš Pavel 1:2
Září Botor Milan 0:2
Září Komár Marcel 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horák Martin 0:2
Červenec / Srpen Vontor René 2:0
Červenec / Srpen Májová Renáta Sc:2
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor Sc:2
Červen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Garba Dušan 0:2
Červen Hrabec Tomáš 2:0
Červen Otisk Tomáš 2:Sc
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Borová Petra 2:0
Květen Kučerová Martina 2:1
Květen Malik Petr 0:2
Duben Drbal Martin 0:2
Duben Hrabec Tomáš 0:2
Duben Karas Tomáš 0:2
Duben Kolondra Vítězslav 0:2
Březen Havránek Aleš 2:1
Březen Kučerová Martina 2:1
Březen Holman Vít 0:2
Březen Merta Marek 2:Sc
Únor Růžička Lukáš 2:0
Únor Vokál Daniel 0:2
Únor Kotásek Mirek 0:2
Únor Budiš Pavel 1:2
Leden Pešl Vít 0:2 2
Leden Krejčí Martin Sc:2
Leden Šmíd Petr 0:2
Leden Chrenová Karina 1:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Marec Ján 2:1
Prosinec Holeš Jiří 2:0
Prosinec Vokál Daniel 0:2
Listopad Drbal Martin Sc:2
Listopad Budiš Pavel Sc:Sc
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Kubíček Michal Sc:Sc
Říjen Krejčí Martin 0:2
Říjen Otisk Tomáš Sc:2
Říjen Pulcer Pavel 0:2
Říjen Kubáček Vojtěch 1:2
Září Pavlík Libor Sc:Sc
Září Slíva Radim 2:Sc
Září Vojíř Josef Sc:Sc
Září Vašek Martin Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vengel Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Rychlík Vladimír Sc:Sc
Červenec / Srpen Martinik Adam Sc:Sc
Červenec / Srpen Drastich Lukáš Sc:Sc
Červen Beck Jiří 0:2
Červen Otisk Tomáš 2:1
Červen Vojíř Josef 1:2
Červen Papcunová Eva 2:0
Květen Pala Přemysl Sc:2
Květen Kučerová Iveta 0:2
Květen Guznar Jan Sc:2
Květen Horák Martin Sc:2
Duben Papcun Petr 2:1
Duben Kotásková Kateřina 2:0 2
Duben Tračík Štěpán 2:Sc
Duben Bajger Jindřich 2:Sc
Březen Minarčík Jan 2:Sc
Březen Slíva Radim 0:2
Březen Krejčí Martin 0:2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Únor Nociar Lukáš 0:2
Únor Boštík Kamil 0:2
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Václavek Martin 0:2
Leden Pavlík Libor 2:0
Leden Králová Anna 2:0
Leden Papcunová Eva 2:0
Prosinec Záveský Petr 0:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Kříž Dušan 2:0 1
Prosinec Porubský Martin 0:2
Listopad Třečák Jiří 2:Sc
Listopad Kolesár Radek 2:Sc
Listopad Králová Anna 2:1
Listopad Beránek Vít 0:2
Říjen Růžička Tomáš 2:Sc
Říjen Polok Filip 2:0
Říjen Drbal Martin 0:2
Říjen Vojíř Josef 0:2