Dc6115fbaa13c85caf8a04af64122ebb7b13d8b5_small

Branc Petr


Kdo by chtěl odehrát zápas ve FM v Prestige budu rád , do OV dojedu kdekoli i dopoledne nebo max do 16 hod .

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 8 0 8 4 0.00%
2013/2014 39 25 14 0 64.10%
Celkem: 47 25 22 4 53.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 6 6 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Guznar Jan Sc:2
Říjen Fojtášek Radim Sc:2
Říjen Litschmann Aleš Sc:2
Říjen Máj Tomáš Sc:2
Září Petruška Kamil 0:2
Září Kyselý Petr 0:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Září Šťastný Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fuks Petr 2:Sc
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Budiš Pavel 2:0
Červen Suchomel Václav 1:2
Květen Plachký Jakub 2:Sc
Květen Fuks Petr 2:0
Květen Mlčák Stanislav 2:1
Květen Blažej Štěpán 2:0
Duben Farago Vojtěch 1:2
Duben Židek Václav 0:2
Duben Vaníček Dalibor 0:2
Duben Naar Lukáš 2:0
Březen Kňazovčík Jan 1:2 2
Březen Naar Lukáš 1:2
Březen Budiš Pavel 2:1
Březen Kotek Honza 2:0
Únor Priesol Daniel 0:2
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Únor Richtar Jan 2:1
Únor Petruška Kamil 0:2
Leden Broulík Aleš 2:0
Leden Klimscha Dominik 2:1
Leden Horčičák Tomáš 1:2
Leden Blažej Štěpán 2:0
Prosinec Naar Lukáš 2:1
Prosinec Mikulecký Oldřich 2:1
Prosinec Kahaj Libor 2:0
Prosinec Vlček Jaroslav 1:2
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Orság Dalibor 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Tauber Lukáš 0:2
Říjen Barabáš Ladislav 0:2
Říjen Kotásková Kateřina 2:0
Říjen Plecáková Michaela 2:Sc
Říjen Priesol Daniel 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Harok Tomáš 2:1
Září Hrnčárková Zuzana 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Brokeš Jiří 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Egri Michael 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dvorská Míša 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 0:2