3d2750b76f3e207e6a86c04990bbdef4d084a966_small

Plachý Martin

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 29 10 19 3 34.48%
2014/2015 41 16 23 8 39.02%
Letní badmintonování 2014 5 5 0 0 100.00%
2013/2014 14 12 2 0 85.71%
Celkem: 89 43 44 11 48.31%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 6 2 4 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Kostka Zdeněk 0:2
Březen Cvitanovič Alena Sc:2
Březen Klečková Stanislava 2:0
Březen Hála Martin 0:2
Únor Maceček Jan Sc:2
Únor Koval Slávek Sc:2
Únor Macura Jiří 0:2
Únor Bakeš Radim 1:2
Leden Minkovič David 2:Sc
Leden Kňazovčík Jan 2:1
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Leden Svrček Jan 0:2
Prosinec Spáčil Lukáš 1:2
Prosinec Plaček Honza 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Oswald Petr 0:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Brokeš Jiří 1:2
Listopad Kostka Zdeněk 2:1
Listopad Porubský Martin 1:2
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Svrček Jan 2:0
Říjen Fojtášek Radim 2:0
Říjen Vašek Martin 0:2
Říjen Kahún Patrik 2:0
Září Závada Tomáš 2:Sc
Září Kříž Dušan 1:2
Září Smékal Petr 2:0
Září Merta Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Křižanová Božena Sc:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 0:2
Červenec / Srpen Zůbek Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Cigánek David 2:Sc
Červen Kříž Dušan 0:2
Červen Slíva Radim 1:2
Červen Maceček Jan 0:2
Červen Bakeš Radim 0:2
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Smékal Petr Sc:2
Květen Franek Pavel 2:0
Květen Oborný Tomáš 1:2
Duben Záveský Petr 2:0
Duben Májová Renáta 2:Sc
Duben Smékal Petr 2:1
Duben Kučerová Iveta 2:0
Březen Suchomel Václav 2:0
Březen Plachký Jakub 2:0
Březen Cvitanovič Alena 0:2
Březen Nociar Lukáš 2:1
Únor Horčičák Tomáš 1:2
Únor Martinik Adam 2:Sc
Únor Kolondra Vítězslav 2:1
Únor Chrenová Karina 2:0
Leden Klečková Stanislava 0:2
Leden Chreno Petr 0:2
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Leden Kostka Zdeněk 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 1:2
Prosinec Fojtášková Blanka Sc:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Říjen Suchomel Václav Sc:2
Říjen Křižanová Božena Sc:2
Říjen Halfar Pavel Sc:2
Říjen Naar Lukáš Sc:2
Září Králová Anna 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Kučerová Martina 2:0
Září Kostka Zdeněk 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vlček Jaroslav 0:2
Červen Nociar Lukáš 2:1
Červen Richtar Jan 0:2
Červen Chreno Petr 2:0
Květen Nociar Lukáš 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Kotásková Kateřina 2:0
Květen Marec Ján 2:0
Duben Marek Aleš 2:0
Duben Gembík Michal 2:1
Duben Tračík Štěpán 2:0
Březen Mayerová Petra 2:1
Březen Smidžár Pavel 2:0
Březen Martinik Adam 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2