4c2af39cb607c4cd2a4bf84c9c3a40aefb8d11c9_small

Zůbek Jiří

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 20 9 11 4 45.00%
2014/2015 45 23 17 8 51.11%
Celkem: 65 32 28 12 49.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 24 9 13 0 37.50%
2013/2014 32 17 15 0 53.13%
Celkem: 56 26 28 0 46.43%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Spáčil Lukáš Sc:2
Leden Vlček Vojtěch Sc:2
Leden Pelikán Aleš Sc:2
Leden Broulík Aleš Sc:2
Prosinec Cvitanovič Alena 2:1
Prosinec Porubský Martin 2:0
Prosinec Vašíček Karel 2:0
Prosinec Krkoška Libor 2:Sc
Listopad Svrček Jan 1:2
Listopad Záveský Petr 2:0
Listopad Kahún Patrik 2:0
Listopad Pelikán Aleš 2:1
Říjen Merta Marek 0:2
Říjen Plaček Honza 0:2
Říjen Priesol Daniel 1:2
Říjen Cvitanovič Alena 1:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Září Spáčil Lukáš 1:2
Září Cvitanovič Alena 2:0
Září Klečková Stanislava 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 0:2
Červenec / Srpen Cigánek David 2:Sc
Červenec / Srpen Křižanová Božena Sc:Sc
Červenec / Srpen Plachý Martin Sc:Sc
Červen Kočí Zdeněk Sc:Sc
Červen Kříž Petr 2:0
Červen Krejčí Martin 0:2
Červen Guznar Jan Sc:Sc
Květen Kolondra Vítězslav Sc:2
Květen Hajný Jan Sc:2
Květen Kostka Zdeněk Sc:2
Květen Maceček Jan 0:2
Duben Vašíček Karel 0:2
Duben Krkoška Libor 0:2
Duben Naar Lukáš 1:2
Duben Spáčil Lukáš 2:0
Březen Stachovič Martin 0:2
Březen Ptáček Josef 1:2
Březen Grohman Stanislav 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Únor Fojtášek Radim 0:2
Únor Špála Tomáš 2:0
Únor Naar Lukáš 2:0
Únor Kozelský Martin 0:2
Leden Židek Václav 2:Sc
Leden Kolbábek Jakub 2:Sc
Leden Plachký Jakub 2:0
Leden Fojtášková Blanka 0:2
Leden Bakeš Radim 2:1
Prosinec Nociar Lukáš 2:0
Prosinec Suchomel Václav 2:Sc
Prosinec Merta Marek 2:0
Prosinec Máj Tomáš 1:2
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Kolondra Vítězslav 2:0
Listopad Májová Renáta 2:0
Říjen Závada Tomáš 2:0
Říjen Václavek Martin 2:0
Říjen Kotásková Kateřina 2:0
Říjen Hric Roman 2:0
Září Májová Renáta 2:0
Září Zeman Marek Sc:Sc
Září Smékal Petr 2:0
Září Beck Jiří 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Grohman Stanislav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Čechák Roman 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Brokeš Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Tourek Jaroslav 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Halamíček Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Trnka René 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Formánek Ivo 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Egri Michael 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Krkoška Libor 0:2