C1adbbfb490c9afed23f4e6e00b53efcdd422f21_small

Trnka René

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 45 27 18 5 60.00%
2013/2014 20 18 2 0 90.00%
Celkem: 65 45 20 5 69.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 4 8 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rubeš Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Kyselý Petr Sc:2
Červenec / Srpen Brokeš Jiří Sc:2
Červen Stachovič Martin Sc:2
Červen Grohman Stanislav 2:Sc
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Květen Kříž Dušan 2:Sc
Květen Mlynář David 2:Sc
Květen Kyselý Petr 1:2
Květen Kahún Patrik 2:Sc
Duben Procák Vladimír 1:2
Duben Minkovič David 0:2
Duben Litschmann Aleš 2:0
Duben Brokeš Jiří 2:1
Březen Naar Lukáš 2:0
Březen Máj Tomáš 2:1
Březen Klečková Stanislava 2:1
Březen Kříž Dušan 2:1
Únor Holain Jan 2:0
Únor Oswald Petr 2:1
Únor Minkovič David 0:2
Únor Fojtášková Blanka 0:2
Leden Brokeš Jiří Sc:2
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Chovanec Martin 0:2
Leden Kozelský Martin 0:2
Prosinec Riedl Pavel 1:2
Prosinec Vaníček Dalibor 2:Sc
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Prosinec Šťastný Jiří 2:Sc
Prosinec Krkoška Libor 2:1
Listopad Chreno Petr 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Fojtášek Radim 2:0
Listopad Bakeš Radim 1:2
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Petruška Kamil 1:2
Září Bolom Fabio 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Máj Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Červen Petruška Kamil 2:0
Červen Kahún Patrik 2:0
Červen Václavík Marek 2:Sc
Květen Petruška Kamil 2:1
Květen Mikulecký Oldřich 2:0
Květen Spáčil Lukáš 1:2
Květen Chreno Petr 2:1
Duben Jakel Radim 2:0
Duben Suchomel Václav 2:0
Duben Litschmann Aleš 1:2
Duben Chrenová Karina 2:0
Březen Orság Dalibor 2:0
Březen Gembík Michal 2:0
Březen Moják Adam 2:0
Březen Guznar Jan 2:0
Únor Němcová Klára 2:0
Únor Hájek Jiří 2:0
Únor Hrnčárková Zuzana 2:0
Únor Němec Pavel 2:Sc 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stará Lucie 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cenkner Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 0:2