Avatars_small

Kyselý Petr

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 46 28 18 4 60.87%
2013/2014 42 26 16 12 61.90%
Celkem: 88 54 34 16 61.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 18 6 12 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Jiří 0:2
Červenec / Srpen Brokeš Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Trnka René 2:Sc
Červenec / Srpen Rubeš Pavel 2:Sc
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Riedl Pavel 2:Sc
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Vaníček Dalibor 2:Sc
Květen Mlynář David 2:Sc
Květen Kahún Patrik 2:0
Květen Kříž Dušan 2:Sc
Květen Trnka René 2:1
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Grohman Stanislav Sc:2
Duben Oborný Tomáš 2:1
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Březen Krkoška Libor 1:2
Březen Vaníček Dalibor Sc:2
Březen Oswald Petr Sc:2
Březen Priesol Daniel 0:2
Únor Brokeš Jiří 2:0
Únor Cunda David 0:2
Únor Grohman Stanislav 0:2
Únor Vašíček Jiří 1:2
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Václavík Marek Sc:2
Leden Rubeš Pavel 2:0
Leden Riedl Pavel 0:2
Prosinec Fojtášek Radim 2:0
Prosinec Černý Martin 2:1
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:1
Listopad Židek Václav 2:1
Listopad Klimeš Marcel 0:2
Listopad Krkoška Libor 1:2
Listopad Chovanec Martin 2:0
Listopad Brokeš Jiří 2:0
Říjen Chreno Petr 2:0
Říjen Oswald Petr 2:1
Říjen Priesol Daniel 2:1
Říjen Václavík Marek 0:2
Září Šťastný Jiří 1:2
Září Branc Petr 2:0
Září Petruška Kamil 2:0
Září Kňazovčík Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šťastný Jiří 0:2
Červen Holain Jiří Sc:2
Červen Vlnieška Milan Sc:2
Červen Gelnar Marek Sc:2
Červen Lach Tomáš Sc:2
Květen Vybíral Aleš 2:Sc
Květen Václavík Marek 2:Sc
Květen Kozelský Martin 2:1
Květen Ščigel Jiří 2:1
Květen Krkoška Libor 1:2
Duben Chreno Petr 2:1
Duben Priesol Daniel 2:0
Duben Minkovič David 2:1
Duben Kahún Patrik 2:Sc
Březen Jakel Radim 2:0
Březen Vaníček Dalibor 2:1
Březen Richtar Jan 2:0
Březen Holain Jiří Sc:2
Únor Kahún Patrik Sc:2
Únor Oswald Petr 2:1
Únor Stachovič Martin Sc:2
Únor Barabáš Ladislav Sc:2
Leden Kňazovčík Jan 2:1
Leden Řehánek Ladislav 2:Sc
Leden Jakel Radim 2:0
Leden Chovanec Martin 0:2
Prosinec Minkovič David Sc:2
Prosinec Chreno Petr Sc:2
Prosinec Barabáš Ladislav Sc:2
Prosinec Franek Pavel Sc:2
Listopad Židek Václav 2:0
Listopad Plachký Jakub 0:2 1
Listopad Máj Tomáš 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Holub Radek 2:0
Říjen Brokeš Jiří 2:0
Říjen Jakel Radim 2:0
Říjen Orság Dalibor 2:0
Září Guznar Jan 2:0
Září Mayerová Petra 2:0
Září Priesol Daniel 2:0
Září Stachovič Martin 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vybíral Aleš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Jakel Radim 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2