Avatars_small

Jakel Radim

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 40 20 20 1 50.00%
2012/2013 12 9 3 0 75.00%
Celkem: 52 29 23 1 55.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 6 2 4 0 33.33%
2013/2014 30 14 15 0 46.67%
Celkem: 36 16 19 0 44.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Křižanová Božena 2:0
Červen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Kubulus Tomáš 2:0
Červen Mikulecký Oldřich 2:1
Květen Kučerová Martina 2:0
Květen Němec Pavel 2:0
Květen Hrnčárková Zuzana 2:0
Květen Martinik Adam 2:0
Duben Trnka René 0:2
Duben Chrenová Karina 2:1
Duben Suchomel Václav 0:2
Duben Litschmann Aleš 0:2
Březen Kyselý Petr 0:2
Březen Richtar Jan 1:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Vaníček Dalibor 0:2
Únor Minkovič David 1:2
Únor Spáčil Lukáš 2:0
Únor Litschmann Aleš 2:1
Únor Farago Vojtěch 2:1
Leden Chovanec Martin 0:2
Leden Kňazovčík Jan 1:2
Leden Kyselý Petr 0:2
Leden Řehánek Ladislav 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Tauber Lukáš 0:2
Prosinec Suchomel Václav 2:0
Prosinec Petruška Kamil 0:2
Listopad Vaníček Dalibor 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Procák Vladimír Sc:2
Říjen Brokeš Jiří 2:0
Říjen Orság Dalibor 2:0
Říjen Holub Radek 2:0
Říjen Kyselý Petr 0:2
Září Králová Lucie 2:Sc
Září Minkovič David 0:2
Září Horčičák Tomáš 2:0
Září Chreno Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lach Tomáš 0:2
Červen Brezina Kamil 0:2
Červen Psotka Petr 2:Sc
Červen Rožnai Ladislav 0:2
Květen Plecáková Michaela 2:0
Květen Brezina Kamil 2:Sc
Květen Májová Renáta 2:1
Květen Budiš Pavel 2:0
Duben Králová Lucie 2:0
Duben Horčičák Tomáš 2:0
Duben Chudobová Tereza 2:0
Duben Kleibertová Věra 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šlahorek Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Špaňhel Viktor 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Činčala Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Dvořáček Michal 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vavrečka Pavel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Klečková Stanislava 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubját Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Veltšmíd Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Branc Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Geleta Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2